Jump to content
Dogomania

Refi


Recommended Posts

[quote name='Guciek']
I w ten sposób mamy aktualizację DWÓCH galerii...[/QUOTE]
O przepraszam, ja chciałam zauważyć, że moja galeria aktualizuje się na bieżąco:cool3: i nawet się rude w niej klonują:diabloti:
Za to galerie co po niektórych...:shake::eviltong: trzeba się dopraszać o foty:mad:

[URL]http://i227.photobucket.com/albums/dd85/vievioor/2010_04/_KAR6869.jpg[/URL]
auć... współczuje, wiem jak to boli

[URL]http://i227.photobucket.com/albums/dd85/vievioor/2010_04/_KAR6839.jpg[/URL]
Jaki szczęśliwy Refulec:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kaasik91']Znowu budzi się we mnie nienawiść:placz:... i Psikut i Refi i Slash a zawody tak daleko:placz:
[/QUOTE]
wsiadasz w pociąg, 3 godzinki i jesteś na miejscu :razz:
[quote name='kaasik91']
A ja myślałam, że Ty z Refi będziecie startowały już w openach:roll:[/QUOTE]
Refi pewnie mogłaby się wybrać już do openów... przede mną jeszcze dłuuuuuuuga droga :oops: ... szczególnie po tym jak zobaczyłam rzuty openów w AWI i FDDO :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roda']wsiadasz w pociąg, 3 godzinki i jesteś na miejscu :razz:[/QUOTE]
No co w wszyscy z tym pociągiem?:eviltong:
Nie, nie mogę jechać na zawody :(... na sobotę się już umówiłam a jeszcze muszę zacząć pisać tą nieszczęsną prezentacje na ustny polski:roll:... ale ,życzę wam dobrej zabawy i ładnej pogody (tylko żeby nie było za gorąco) :)

A z tego co mi się kojarzy to Startersów nie ma w finałach, prawda?
[quote name='roda']
Refi pewnie mogłaby się wybrać już do openów... przede mną jeszcze dłuuuuuuuga droga :oops: ... szczególnie po tym jak zobaczyłam rzuty openów w AWI i FDDO :crazyeye:[/QUOTE]
Nie doceniasz się;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...