Jump to content
Dogomania

PIES - archiwum


Lara

Recommended Posts

Jest wielu zapalonych kynologów, którzy mają numery archiwalnne, ale trudno ich spotkać, a też jest mało prawdopodobne, że ktoś chciałby je sprzedać. Ja miałam kiedyś stare numery, pożyczone, wiele ciekawych rzeczy można się z nich dowiedzieć.

Powodzenia w poszukiwaniach. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Czy wiecie moze jak zdobyc / kupic numery archiwalne czasopisna ZwK "PIES"?

Skontaktuj się z redakcją tego czasopisma. Może mają jakieś archiwalne numery.

Ewentualnie podaj na forum "DGM", o jakie numery pytasz, jakich potrzebujesz; ja np. mam numery PSA od ok. 1997 czy 1998 r., nie zawsze są to kompletne roczniki, ale a nuż będę miała te numeru, o które Ci chodzi. To tez jest jakieś wyjście, prawda?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Niestety oddział mam już obcykany,nie ma nikt tych nr.

Co do tego jaka to gazeta to tytuł "Pies " mówi sam za siebie.Jest to czasopismo firmowane przez ZK i moim zdaniem w przeszłości była ciekawsza,aczkolwiek teraz jest lepsza szata graficzna,co zapewne wynika z postępu cywilizacyjnego.

Poruszane są wszystkie tematy związane z psem no i oczywiście nasze ukochane wystawy!

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, można powiedziec, że w czasopismie tym można znaleźć wszystko to, co dotyczy psów. Nie będę wyliczała szczegółowo, czego w nim można się dowiedzieć, ale jest też trochę historii, są ogłoszenia, bardziej "naukowe artykuły". Ale, nie patrząc na nasze wykształcenie i wiedzę kynologiczną, jest to czasopismo "do czytania". Nie bez znaczenia jest tez szata graficzna na dobrym poziomie.
Kup jeden numer (zawsze do kupienia w oddziałach) i wszystko będzie jasne.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...