Jump to content
Dogomania

Imiona rodowodowe


Ag@tA

Recommended Posts

Rudzielec nazywa się Athamas Trojsky Kun, w domu Ataś, Atek, bully i inne pochodne. A jeśli chcecie postudiować ciekawe imiona rodowodowe zapraszam na strone hodowli Staff-ka :lol: Kasia to chyba ze złośliwości takie imiona wymyśla, żeby właściciele mieli problem z wymówieniem och później :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi się bardzo podobają imiona forumowej sh_maniak :D Np.:

Don't Worry Be Happy, DJ Golden Celvin Clein czxy Born to Be Sibirian Lord :D

Dzieki Justynko :D

Poniżej imiona naszych malców:

Miot A:

Always Coca-Cola

Ally McBeal

Always I'll Love You

Andy McDowell

Always I''ll be my best friend

Miot B:

BORN TO BE SIBERIAN BARON

BE MY WHITE LADY

BRIDGET JONES

BLAZING STAR

BORN TO BE SIBERIAN LORD

BROOKE SHIELDS

BLACK DIAMOND

BRIDGET BARDOT

BRAWN DIAMOND

Miot C:

COME IN

COPA CABANA

COME ON

COME UP

CUP OF COFFEE

Miot D:

DELICIOUS CHOCOLATE LOLLIPOP

DENCER GOLDEN DEMI MOORE

DON'T WORRY BE HAPPY-CARIE

DJ GOLDEN DAFFODIL

DJ GOLDEN CALVIN KLEIN

DJ RED DAWID COPERFIELD

Miot E:

Imiona juz są, ale malców jeszcze nie ma :cry:

Dzięki Justynko za pomysły :D

Link to comment
Share on other sites

Super temat!

Moja Samba jest po prostu SAMBA od Jaskolek, przy takim imieniu trudno kuglowac 8) Caly miot nazwany byl muzycznie (i wcale nie na te sama litere), moja psica od poczatku byla najwiekszym rozrabiaka, stad dostalo jej sie Samba. Najdelikatniejsza suczka zostala nazwana Suita, byl jeszcze Jazz, Rock, Nuta, pozostalych imion nie pamietam. Jezeli kiedykolwiek w przyszlosci bedziemy miec szczenieta (ale nie przy Sambie, bo jej nie bede wyrabiac papierow hodowlanych), to bede je nazywac, korzystajac z atlasu geograficznego. Na przyklad same wyspy, albo same stolice, albo same przyladki (wbrew pozorom jest tego tak duzo, ze da sie powybierac wiele imion zaczynajacych sie na te sama litere w ramach tej samej "kategorii" geograficznej).

Tufi daj pracke czym predzej, sama jestem ciekawa, jak ludziska nazywaja swoje zwierzatka. Ja nazywam nawet rybki akwariowe :D

Link to comment
Share on other sites

A wiecie, ze nie wiem, jak to jest z tymi literami? Wiem, ze kiedys byl przymus nazywania calego miotu na te sama litere, ale byl tez kiedys przepis mowiacy o tym, ze tylko 6 szczeniat dostaje metryczki, a teraz go juz nie ma... Pomyslalam, ze z tymi literkami jest tak samo. W kazdym razie w miocie Samby byly rozne literki i to jakos przeszlo :D

Z drugiej strony wygodnie jest nazywac caly miot na te sama literke, a jeszcze wygodniej nazywac kolejne mioty wg kolejnych liter alfabetu :D Zwlaszcza, jak ktos ma czesto szczeniaki.

Wlasciwie, to mozemy sie zabawic :D i wymyslic 8 imion (cztery suczki, czterech facetow) dla pieskow z miotu "U" (jakos nieczesto sie spotyka mioty "U" :D :D :D ). Najlepiej, zeby imiona mialy jakas wspolna mysl przewodnia.

Ukraina

Uganda

Urugwaj

Uzbekistan

USA

Hmmm... wiecej nie znalazlam...

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie na taka samą literę? :hmmmm: Jest taka możliwość w ZK? :roll:

Od jakiegoś czasu jest taka możliwość, ja jednak wolę nazywć cały miot na tę samą literkę :)

Zapomniałam jeszcze napisac imion naszych psów:

Fenix - Phonix Bily Soutok

Fibi - Diamond Flash Siwash Legend

Kuleczka - Copa America Wilczy Kieł

Rubin - Potęga Naturalności DJ Golden Calvin Klein

jeszcze nie przybyła do nas, bo jest za malutka, ale imie juz ma :D

Asanpi - Tiwaye Asanpi dla Potęgi Naturalności Eskimoski Domek

Czekamy jeszcze na nowego chłopaka imienia rodowodowego jeszcze nie znam, ale po domowemu będzie Ohako.

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia - rodowodowo ma Fabia Leopardus w domu też Fabia (kiedyś) ewoluowało do Biśka, Bibi, Bobson, Bobas a skończyło i stanęło na :oops: :roll: Bobek... jakoś do nie j to zupełnie niewytłumaczalnie pasuje...

pies - rodowodowo Shepherd (fajne imię dla owczarka ;-) ) Oroya Terwipon po domowemu po prostu Szep, Szepcio ewentualnie Byku z Platsiku (to wtedy kiedy pręży się przed suczką ;-) )

ps. nie wiecie może czy jest zarejestrowana nazwa hodowli - Oksymoron bądź Oxymoron??? plisss.....

Link to comment
Share on other sites

odp na pytanie w 1 poście :)

UNIQUE GIRL Azurowa Amhara FCI w domu ma na imię Boogi

Orlane`s American Made to DJ

BRAWURA Kontekst to Brawura

a OBERŻYNA z Wielowa to Tośka

sama lubie nadawac oryginalne imiona szczeniakom z mojej hodowli i tat

ŻUBRZYK z Czańca to MAX

ŻUBRÓWKA z Czańca to PANDA

ZALOTNA z Czańca to PSOTKA idealnie do niej to imię pasuje :)

WYBRANEK z Czańca to FIDO

kolejne imiona dla nowych PONów i lhasaków szykuje ale cos dziewczynki nie mają cieczki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

U mnie jest:

TIGA Pod Jabłonią - LABA

NAVIA Leminiscatus - NAVIA

RUHUHU Leminiscatus - RUDA

NZORO Leminiscatus -CHOJRAK

RAHAD Leminiscatus - BAZYL

Szczeniaki u mnie maja imiona bedace nazwami rzek; jak juz kiedys chyba pisalam moje ulubione to RUHUHU i NAGARAGAWA. Wiedzieliscie ze sa takie rzeki? ;-) ;-) ;-)

Link to comment
Share on other sites

A "rzeczne" imionka moich maluchow to:

MIOT N

NAGARAGAWA Leminiscatus

NAVIA Leminiscatus

NZOLA Leminiscatus

NAHE Leminiscatus

NARI Leminiscatus

NIGER Leminiscatus

NECKAR Leminiscatus

NZORO Leminiscatus

MIOT R

RUHUHU Leminiscatus

RUVU Leminiscatus

RAHAD Leminiscatus

RONURO Leminiscatus

RAMU Leminiscatus

RAPTI Leminiscatus

RODAN Leminiscatus

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzieki ! ;-)

Ja najbardziej lubie moment jak maluchy sa juz na swiecie a do nas przychodza nasi przyjaciele z wielkim atlasem geograficznym i przy piwku,winku,kawce (niepotrzebne skreslic) wynajdujemy co fajniejsze nazwy rzek na imionka dla maluchow. to juz taka nasza "nowa tradycja"

;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...