Jump to content
Dogomania

Mioty TT


Ki-wi

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Generalnie może być wszystko bo w poprzednim miocie Fibi dala nawet czysto białe . Fibi urodzila sie jako tricolor , teraz też łapy wybarwiaja jej sie w brąz a biorąc pod uwagę to ze Akira jest bialo sobolowa to maluszki trochę sobolu tez moga mieć .Musze stwierdzić ze ta ciaża jest inna niz poprzednia . Fibi czuje sie doskonale , ma dobry apetyt i dość juz zaokraglony brzuszek jak na ten wiek ciąży .Wyraźnie tez widze ze z jednej strony jest wiecej szczeniat niz z drugiej - pokrywa sie to z usg .

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj była gruntownie wyczesana i naoliwiona - stękała przy tym strasznie aż mi sie śmiać chcialo . Brzuszek malutki , ale ciagle go nadstawia do miziania , nawet gościom kładzie sie pod nogi grzbietem do gory i nadstawia brzuszek . Jest bardzo przytulaśna . Wlasciwie to nie widać ze jest w ciąży bo Akira jest grubsza od niej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ki-wi']@ Figarro gratuluje dacyzji.Jasama jak wybieralam sobie rase to wlasnie mialam do wyboru Lhasaczka , pona albo wlasnie tetetka .Ja zdecydowalam sie jak wiadomo na ostatniego, przede wszystkim dzieki rozmowom z hodowcami, ktorzy mieli w swojej hodowli i lhasaczki i tetetki.Interesuje mnie w jakim sensie chodzi ci o to , ze sa spokojniejsze lhasaki od TT, bo jak wiadomo przekazanie genow to jedna sprawa a wchowanie psiaka to druga;)
@Ula
gratulacje ,fajny chlopak..zreszta to juz chyba mowilam, zycz by ciaza przebiegala spokojnie i aby Fibi dobrze sie czula::))[/QUOTE]

Trudny to był wybór , jednak z powodu moich służbowych wyjazdów jeszcze przez jakiś czas psiak będzie zostawał z moją mamą która , która może nie mieć siły na dłuższe spacery.
Byłam na wystawie w Bydgoszczy i tam ostatecznie klamka zapadła.Widziałam trójkę złotych terierów z którymi dziewczyna nie radziła sobie wcale.
Szczekały , kręciły się , ciągnęły, lhasa apso wypadły w korzystniejszym świetle.

Link to comment
Share on other sites

A podobno słyszłam że jest na odwrót. Ale jak szukasz psa patrząc na zachowanie psów na wystawach to polecam wilczarza, byłam też na wystawie w bydgoszczy na ringu dla ozdobnych z bichonem i miałam ze sobą suczkę wilczarza,przeleżała całą wystawę na miejscu, ale w domu istny czort, pozory mylą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figarro']Trudny to był wybór , jednak z powodu moich służbowych wyjazdów jeszcze przez jakiś czas psiak będzie zostawał z moją mamą która , która może nie mieć siły na dłuższe spacery.
Byłam na wystawie w Bydgoszczy i tam ostatecznie klamka zapadła.Widziałam trójkę złotych terierów z którymi dziewczyna nie radziła sobie wcale.
Szczekały , kręciły się , ciągnęły, lhasa apso wypadły w korzystniejszym świetle.[/QUOTE]

Figarro , jak bys zobaczyla mojego psiaka to bys sie zdecydowala na TT ;) nie zartuje, uwazam, ze kazdy musi wybrac wedlug siebie a skoro do tego rodzice , ktorzy sa pewnie starszymy osobami maja zostawac z psem to mysle , ze maly LA to tez dobry wybor, no w koncu to bliscy kuzyni:) Wiesz juz kiedy bedziesz miala malenstwo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...