Jump to content
Dogomania

Mioty TT


Ki-wi

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie odniosę się do bzdetów wypisywanych o mnie ,pomimo iż sąd już wydał Postanowienie.Jednak wyjaśnię sprawę tych posiedzeń o których piszesz już Ula poraz drugi!!
Założyłaś mi sprawę w sądzie,miałaś do tego prawo.Chciałaś póżniej biegać po sądach na posiedzenia..,to biegałaś.Nie byłam na posiedzeniach sądu bo nigdy nie otrzymałam Wezwania tylko Powiadomienie o posiedzeniach sądu a to jest wg mnie różniaca.Jasne?Natomiast nie wiem nadal o co ci chodzi z tym patrzeniem w oczy:))jakaś obsesja?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Na swiat przyszly nowe szczeniaczki tt !!!Wyjatkowy miot -po bardzo utytułowanych rodzicach.!!! Tata maluchow - braciszek miotowy Bunti.

I małe info Uli o pochodzeniu:
Miło mi zawiadomić ,że z 12 na 13 listopada na świat przyszły małe teriery tybetańskie .Mamą jest Fibi z Akacjowej Doliny - interchampion , Młodzieżowy Zwycięzca Świata , Champion Polski , Litwy , Ukrainy , Zwycięzca Polski , Zwycięzca Wystawy Championów [url]www.teriertybetanski.pl[/url] Na ojca naszych maluszków wybraliśmy rewelacyjnego , młodego reproduktora a już Interchampion , Młodzieżowy Zwycięzca Świata Paryż 2011 ,Grand Champion Słowacji , Champion Słowacji , Best in Show , Młodzieżowy Champion Austrii , Champion Austrii , SKAR x 2 ( dwukrotny zwycięzca europejskiej wystawy ras tybetańskich ) Młodzieżowy Champion Chorwacji ,Klubowy Champion Słowacji , Młodzieżowy Champion Słowacji , BEST IN SHOW Specjalistycznej wystawy KTP Bartošova Lehôtka Khyi-Mi Bod-ja Lamleh to pies czystej krwi Lamleh [url]http://www.khyimi.eu/bodja.html[/url] . Z ośmiorga urodzonych szczeniąt wolny został 1 chłopiec - przepięknie umaszczony , tylko dla wystawców !.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mamy maluszki urodzone 16.02.2013 z krycia w Holandii . Mama KHYI-MI BUNTI LAMLEH -tata Schantis SAMSON-LAMLEH.
Szczeniaki jako pierwsze w Polsce są czystej krwi 100% LAMLEH.:multi:

Więcej informacji na mojej stronie [url]www.hoksarex.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...