Jump to content
Dogomania

KLASA BABY


caterina1

Recommended Posts

[FONT=Comic Sans MS]Od ilu miesięcy jest klasa baby...?[/FONT]

Wiec tak mozna wystawiac szczeniaka w kl baby w wieku 3 m-cy

baby 3 - 6 m-cy
szczeniek 6-9 m-cy
mlodziez 9-15 (lub 18 m-cy wg uznania wystawcy)
posrednia 15-24 m-ce
otwarta w wieku powyzej 15 m-cy.

Co roku jest organizowana wystawa baby w Przemyslu, no ale chyba Ciebie juz nie bedzie dotyczylo, bo szczeniaczek wyrosnie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

w Polsce klasa baby może być tylko na Klubówkach i to i tak zależy od organizatorów... na Węgrzech baby są na wszystkich wystawach a w innych krajach głównie na krajówkach i klubowych... mam cichą nadzieję, że i u nas będzie ( zniesiona głónie ze względu na sprzedaż szczeniąt na wystawach )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Dzidtka_Gl']ale to sa krajówki określonych ras czy grup, tak ? coś ala specjalistyczna wystawa[/quote]

Tak, krajowa I, II i V grupy.

I mam pytanie - jak zachowują się psy w klasie baby? :lol: Tzn. czy wszystkie są idealnie przygotowane czy niektóre trochę 'wariują' na ringu? I czy sędziowie obniżają za to ocene czy coś, czy raczej patrzą z przymrużeniem oka?

I czy na każdej wystawie, gdzie jest klasa baby jest 'BiS Baby' ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich

Jak to właśnie jest? Chciałabym wystawić swojego psiaka w klasie Baby, na krajowej Szkotów i Westów w Czaplinku 22.05.2010r. w regulaminie ZK w "Zasadach organizacji wystaw" ,napisane jest że na wystawy mgoą być zgłaszane psy w klasie "Baby" , "Szczeniat", "Młodzieży",....itd.,natomiast na stronie ZK w Poznaniu ( ten oddział jest organizatorem tej wystawy) w dziale WYSTAWY PSÓW RASOWYCH - "Klasy wystawowe" ,nie ma wzmianki o "klasie baby", klasy zaczynają się tam od "szczenięcej" czyli od 6 miesiąca . Dzwoniłam do oddziału ZK w Poznaniu, z zapytaniem ,czy będę mogła wystawić pieska przed 6 miesiącem życia,oczywiście wklasie "baby",jednak Pani nie potrafiła odpowiedzieć mi na moje pytanie dokładnie, powiedziała tylko że "chyba" będzie , ale nie jest pewna...
Więc jak to wkońcu jest ?

Link to comment
Share on other sites

fiu fiu , dzięki za szybką odpowiedź, powiem szczerze że po napisaniu tego posta jeszcze weszłam na forum westie, na wyniki wystaw z 2009, patrze a tam też klasy zaczynały się dopiero od "szczeniąt", ale dzięki Bogu znalazłeś/aś się Ty ....
Dzięki jeszcze raz
Pozdrowionka Basia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...