Jump to content
Dogomania

BEAUCERON do oddania, bo jest dominujacy


Recommended Posts

Znalazłam takie ogłoszenie:dodane wczoraj
[B]Oddam psa z rodowodem - bauceron[/B]
Oddam w dobre, ODPOWIEDZIALNE ręce 3-letniego psa rasy BAUCERON [owczarek francuski] z rodowodem, po tresurze ze względów rodzinnych. Pies nie jest przyzwyczajony do małych dzieci. Bliższe szczegóły pod nr tel. xxxxxxxxxxxxx.
[B]Agnieszka Szczygieł[/B]
[B] Bytom[/B]
woj.: [B]śląskie[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Znalazłam takie ogłoszenie:dodane wczoraj
[B]Oddam psa z rodowodem - bauceron[/B]
Oddam w dobre, ODPOWIEDZIALNE ręce 3-letniego psa rasy BAUCERON [owczarek francuski] z rodowodem, po tresurze ze względów rodzinnych. Pies nie jest przyzwyczajony do małych dzieci. Bliższe szczegóły pod nr tel. 0 695 672 214.
[B]Agnieszka Szczygieł[/B]
[B]Bytom[/B]
woj.: [B]śląskie[/B]
[B]tel.[/B] 0 695-672-214[/quote]

gdzie to ogloszenie bylo???? DZIEKI!!!

Link to comment
Share on other sites

W jakimś serwisie ogłoszeniowym.Ale teraz to ci nie powiem,bo latałam po wielu i sobie nie przypomne,ale jak trafiłam to ogłoszenie to od razu pomyslałam ze dobrzebybyło by osoby mające cos wspólnego z rasa sie zainteresowały,zeby pies nie trafił nie wiadomo gdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='ajcka']Znalazłam takie ogłoszenie:dodane wczoraj
[B]Oddam psa z rodowodem - bauceron[/B]
Oddam w dobre, ODPOWIEDZIALNE ręce 3-letniego psa rasy BAUCERON [owczarek francuski] z rodowodem, po tresurze ze względów rodzinnych. Pies nie jest przyzwyczajony do małych dzieci. Bliższe szczegóły pod nr tel. 0 695 672 214.
[B]Agnieszka Szczygieł[/B]
[B] Bytom[/B]
woj.: [B]śląskie[/B]
[B]tel.[/B] 0 695-672-214[/quote]

chyba znam tego psa z widzenia,jeżeli to ten o którym myślę,to bardzo ładny pies!
osobiście nie rozumiem jak można oddać psa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']chyba znam tego psa z widzenia,jeżeli to ten o którym myślę,to bardzo ładny pies!
osobiście nie rozumiem jak można oddać psa![/quote]

no bo ta rasa to same ladne psy :evil_lol: niektore sa tylko niedobre jak sie je zle wychowa... ale niestety kazdego psa mozna zepsuc :shake: a mialabym mozliwosc zrobic temu psu zdjecie?

jest watek tego psa na psach w potrzebie... sytuacja sie zmienila i pies ma byc uspiony...

Link to comment
Share on other sites

przeczytałam wątek na psachw potrzebie i jestem zdruzgotana.
Widziałam parę razy tego psa na spacerze w parku-zawsze w kagańcu i na krótkiej smyczy.
Zapewne ujawnił się charakter dominujący u dojrzałego samca tej rasy,brak socjalizacji i być może zaniedbania w wychowaniu ale takiego obrotu rzeczy można się spodziewać przy żle prowadzonych psach z silną cechą dominacji lub co być może tutaj występuję lękliwych(za tym może przemawiać strachliwa reakcja na strzał).To nie jest rasa psów ozdobnych i trzeba o tym wiedzieć decydując się na taką rasę-niech to może będzie przestrogą dla innych potencjalnych nieprzemyślanych właścicieli.
Poza tym pies anatomicznie jest bardzo ładny i mam wielką nadzieję,że znajdzie kochający dom.

Sama mam psa wielkiego dominanta ,agresywnego ale lata pracy,socjalizacja przyniosły swoje i jesT to mój najukochańszy pies,z wielkim sercem dla mnie,bezgranicznie wierny,gotowy bronić mnie zawsze i wszędzie,lecz niewłaściwie prowadzony napewno byłby kłopotliwym psem.


TRZYMAM KCIUKI ZA BAUCERONKA-TO TAKA PIĘKNA I MĄDRA RASA!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK'][URL="http://www.allegro.pl/item121955650_beauceron_owczarek_francuski_3letni_w_dobre_rece.html"]http://www.allegro.pl/item121955650_beauceron_owczarek_francuski_3letni_w_dobre_rece.html[/URL]


to chyba o tego chodzi nieszczęsnika!!!![/quote]

tak, to ten psiak :-(

przy tej rasie latwo popelnic blad, zwlaszcza jak sie podejdzie do szczeniaka jak do slodkiego malucha, ktoremu sie na wszystko pozwala.... tak nie mozna, bo potem efekt jest taki, ze pies wymaga ogromnej pracy i naprawy bledow wychowawczych :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']poza tym dodam ,że usypianie zdrowego psa jest KARALNE!!!!! zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt.[/quote]
na szczescie coraz czesciej spotykam sie z tym, ze weci tego przestrzegaja, nieraz sami zatrzymuja psa u siebie.

Trzymam kciuki za beaucerona.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='Neska`'][URL]http://allegro.pl/item1077240781_owczarek_francuski_beauceron_suka_2_lata.html[/URL]
czy ktoś może wie coś o tej suczce?[/QUOTE]
Suczka z łodzi. Popytam.
Rozmnażanie bosych bez papierów :mad:
[I]Suczka owczarka francuskiego beauceron bez rodowodu do pokrycia. Kontakt pod nr. 662077838 lub na gg 13769795[/I]
Ogłoszenie tej treści wisi na wielu stronach, np tu:
[URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/owczarek-francuski-beauceron-do-pokrycia-ID1YCH.html[/URL]
Zaraz mnie trafi :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...