Jump to content
Dogomania

Afgany + off


k.iwona

Recommended Posts

[quote name='k.iwona']Magda_Miki
zapraszam na osobiste poznanie do niebieskiego namiotu. Tylko po ocenie w ringu , przed ocena zazwyczaj trace kontakt z rzeczywistoscia i nie da rady ze mna pogadać .
Aska byłaś w Krakowie widze cie na kilku zdjeciach - np. patrzysz jak czesana jest TRUE LADY.

a jak bedziecie niegrzeczni to pamiętajcie że wielki brat patrzy nawet przez 1,90 płota
[url]http://img111.imageshack.us/img111/7704/kargulkaee8.jpg[/url]
a jak się jest za małym wielkim bratem to można stanąć na palcach na najwyższych kamieniach[/quote]

usmialam sie z tego zdjecia przesuperowe K iwona a co to za akrobata twoj??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']mój a raczej moja na imie jej ZORBA i jest niewielw miejsc w które rudzielec nie wejdzie.[/quote]

ZORBA uwielbiam to imie jak bede miala kiedys psa tak go wlansie nazwe jeden moj tymczaswocz tak ma wlasnie na imie to moze by wiecej fotek tej pieknosci :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Napisze wam o swojej nadgorliwości. Kupiłam ostatnio kosmetyk pewnej firmy ( nie chce reklamować) a konkretnie szampom zwiększający objętość włosa na ulotce napisane zwiększa o 100% objętość włosa - nauczona doświadczeniami z innymi firmamy oczywiście z przymrużeniem oka potraktowałam to, co napisał producent. Ponieważ na najbliższej wystawie chciałam żeby moja IRA wyglądała najlepiej jak tylko można postanowiłam, że wykąpie ja w tym specyfiku. Na szczęście BÓG mnie nie opuścił i postanowiłam wypróbować go przed dniem najważniejszym. No i dziś spijam efekty. Producent pisał prawdę włosa jest o 100% więcej!!! IRA wygląda jak AFRYKAŃCZYK PO SPOTKANIU z PRĄDEM! Na głowie ma AFRO i tylko dzióbek jej sterszy spod tej niezwykle bujnej czupryny z tyłu natapirawać i moze startować na ringu z bobtailami ! Najgorsze jest to, że producent napisał, że efekt jest trwały i może się utrzymywać nawet do kilku tygodni! O losie mam nadzieje, że choć w tym punkcie przesadził!. już wykompałam ja powtórnie tym razem w naszym starym dobrym szamponie brrry ale sobie narobiłam !

Link to comment
Share on other sites

Ha ha...napisz co to za cudo? To nie reklama a wymiana doświadczeń ;).Może ja skorzystam.
A znasz może te specyfiki?
[URL="http://www.summerwinds.com.pl/"]SUMMERWINDS[/URL]
Pisze,że skład opracowała i stosuje właścicielka afganów z USA.
Ja zamówiłam dla mojego japan china i strasznie przesuszyłam mu włos.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.summerwinds.com.pl/"]SUMMERWINDS[/URL] kupiłam całą linię, szampon odżywkę, olej i do roczesywania i mam z tego jedno doświadczenie - dla żadnego z moich pudli się nie nadaje, te kosmetyki są beznadziejne. A ten zwiększający objętość ciekawy, też czekam na nazwę:p

Link to comment
Share on other sites

[B]Gośka,[/B]dokładnie jak piszesz.Kicha.Nie warte swojej ceny :cool3:.Ja zakupiłam szampon+odżywkę+preparat do oczu.Gratis dostałam mgiełkę antystatyczna i olej.
Włos Sotka tak suchy,ze musiałam go od środka nawilżyć i podać coś z kawasami omega 3 i 6.
No ale czekajmy cierpliwie na Iwonę i na nazwę tego cuda.
Sotkowi we fryzurze na afrykańczyka było by bosko :evil_lol:
[quote name='k.iwona']
Producent pisał prawdę włosa jest o 100% więcej!!! IRA wygląda jak [B]AFRYKAŃCZYK PO SPOTKANIU z PRĄDEM![/B] Na głowie ma AFRO i tylko dzióbek jej sterszy spod tej niezwykle bujnej czupryny z tyłu natapirawać i moze startować na ringu z bobtailami ! Najgorsze jest to, że producent napisał, że efekt jest trwały i może się utrzymywać nawet do kilku tygodni![/quote]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie u moich też koszmarnie przesuszyły włos, po jednym myciu włosy stały się suche jak wiór, olej to też jakaś pomyłka, zamiast naoliwić to skleił włos dokładnie:angryy: Ja też musiałam dać witaminy na włos oprócz natychmiastowej zmiany kosmetyków.

Link to comment
Share on other sites

słaby ze mnie forumowicz czasu mam mało na siedzenie przed kompem.
Ja już pisałam że tej firmy reklamować nie bedę rabatu zadnegonie dali ( a ja lubie dostawać rabaty). Co do kosetyków firmy o której pisałyście to tak używałam na jednym afgane tak se na drugim rewelacja wszystko zależy od potrzeb włosa. jeśli chcecie nazwe kosmetyków wyślijcie wiadomości na prv.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[URL="http://marcinmilkowski.pl/Slowniki/Slownik-ortograficzny.html"]marcinmilkowski.pl - S�ownik ortograficzny[/URL]

Wiem, ze moderator zapewne wywali ten temat. Lub przeniesie na inny dzial, ale mam wrazenie (czytajac niektore posty), ze tutaj [B]szczgolnie[/B] jest na miejscu... I mam nadzieje, ze okaze sie przydatny i uzywany... ;)

Przepraszam za brak polskich liter ale w systemie, ktory teraz uzywam nie przewidziano polskich znaczkow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pheobe'] ze tutaj [B]szcz[COLOR=Red]e[/COLOR]golnie[/B] jest na miejscu... [/quote]
Jak i na pozostałych podforach :).

Przeniosłam do off-a.Nie trzeba zakładać w tym celu osobnego tematu ;).
A tak a propos słownika....komu by się chciało do niego zaglądać.
Wystarczy zainstalować Firefoxa.Podkreśla błędy na czerwono.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...