Jump to content
Dogomania

Semi


Zebra

Recommended Posts

[quote name='Zebra']... bo mamy nadzieję, na odwiedziny młodziaka z Austrii, takż ebardzo fajnego, a do tego mocno rozbrykanego, jak to kerrakowe dziecko:razz:.[/QUOTE]

Takie lubię najbardziej;)
To takie zboczenie już.... agilitowe:evil_lol: Im większe crazy :loveu:tym lepiej.
Jak bym chciała zobaczyć jakiegoś takiego kerrakowego szatanka na torze:modla:

Ok- to ubieram czarne spodnie i koszulkę z hasłem "pudel" - na pewno dam się rozpoznać :evil_lol:
Życzę udanej pogody i satysfakcjonujących ocen.

Link to comment
Share on other sites

No kerrakowe dzieci chyba będą trzy...:evil_lol: (jak jeden dojedzie, ja zabieram dwójkę moich małych dziewczyn)
Na torze to pewnie mój Niunias by Ci się podobał - mimo, że weteran, to zachrzania jak dziki, nadążyć za nim się nie da. Jakby były jakieś pokazy agility, to mogę Ci zademonstrować:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tak jak obiecałam, wstawiam opisy Semi z tegorocznych wystaw w Polsce, zagramaniczne nie jestem w stanie w znacznej większości odczytać, jak ktoś sobie życzy to zeskanuję i wstawię, hihi może ktoś to odszyfruje

a teraz opisy Semisi
[B]07-02-2009 MWP Rzeszów[/B] - sędzia - Andrj Kisljakov (BLR)
[I]Średniej wielkości, mocna, doskonałe proporcje, ładna głowa, bardzo ładna górna linia, bardzo dobre partie lędźwi i zad, prawidłowa klatka piersiowa, bardzo dobre kątowanie kończyn, doskonały swobodny i przestrzenny chód, doskonały temperament.[/I]

[B]25-26.04.2009 MWP Opole [/B]- sędzia - Galina Zhuk (BLR)
[I]Nie duża, szeroka, mocna, głowa proporcjonalna do korupsu, sierść jeszcze nie wykształcona na kończynach, nie osiągneła swojej barwy, dobrze ( tutaj opis sie koncay, bo pani sekretarz nie zdążyła dopisać) [/I]

[B]16-05-2009 Klubowa Wystawa Terrierów[/B]- sędzia Juha Palosaari -FIN
[I]suka mocna, dosk.wielkości i kształtu, piękna sucza głowa, db uszy i szyja, dosk. kłąb , grzbiet i osadzenie ogona, dosk. ciało i budowa, porusza się niezwykle efektownie, szta nadal dośc ciemna dla jej 21 miesiecy, ale nabiera piękne roz... ( tego nie odczytam)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]31-05-2009 Krajowa Wystawa Psów Krosno[/B]- sedzia Zdzisław Kitliński (PL)
[I]średniej wielkości, o dobrych proporcjach, średnio mocna kość, kształtna głowa, dobrej długości szyja i tułów, dobrze osadzony , wysoko noszony ogon, dobra szata i ruch[/I]

[B]23-08-2009 Krajowa Wystawa Psów Radom[/B]- sedzia- Mareth Kipp (USA)
[I]Niezwykle piękna, poprawny rozmiar, piękna głowa i uszy, pięknie trymowana ( chodzi o strzyżenie jak mniemam, bo na pewno Semisi nie trymowałam) ruch poprawny, dobry front i tył, doskonały temperament -[/I] napisane jest tyle ile pan sekretarz zdołał, bo tak naprawde co chwilkę pomijła słowa piękna i doskonała

[B]06-09-2009 Wystawa Psów Rasowych Przemyśl[/B]- sędzia Katarzyna Nitka (PL)
[I]Przepiękna, o dosk. proporcjach, z dosk. głową, przepiękną górną linią, fantastycznym kątowaniem kończyn przednich i tylnych, niezwykle eleganckim i lekkim ruchem, dosk. przygotowana[/I]

Link to comment
Share on other sites

Z wystaw słowackich wstawię opisy po ponownym przetłumaczeniu przez znajomych Słowaków, bo ja za nic nie mogę tego odczytać, a litewski opis, to ewentualnie mogę wstawić po zeskanowaniu, ale jest tak nabazgrane, ze nawet moje angielsko-języczne:evil_lol: dziecko nie wszystko dało radę odszyfrować..

Więc jak na razie- miłego czytania.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...