Jump to content
Dogomania

Galeria Akita inu z HALNEGO WZGÓRZE FCI


CHAAKITA

Recommended Posts

akita-halne.pl[quote name='Kateczka']no bo jak tu takiej galerii nie odwiedzać.....i jak się nie kochac w takich akicich pięknosciach :D

Dziękujemy i wszystkie akitki dziękują i śmieja się im mordki :lol:

Nie zawsze mam aparat przy sobie kiedy zmieniam akity na duzy wybieg , by sie wybiegaly i pozałatwialy , często znajduja różne fanty , chwala się nimi ,droczą z sobą no i wyszukują sobie rózne zajecia poza zabawą z sobą , ktoregoś dnia Ikiiki znalazł olbrzymią kośc schowaną przez kogoś innego (chyba żle schowaną pewnie przewleczona z podwórka ,gdzie czasem dostają takie gryzaki) -jak tylko ją znalazł to już jej nie odłożył nawet na czas załatwiania potrzeb fizjologicznych -no a potem by nie być oblegany przez inne chciał sie z nią schować w swojej zagrodzie - śmiesznie było kiedy robił kilka podejsc , bo wystajaca kość nie mieściła się z nim w furtce - a w tym czasie Sayonara, ktora też cos znalazła -zauważyła,że Iki ma coś o wiele bardziej ją interesujacego , więc towarzyszyła mu próbując się z nim zamienić :lol:

tu Ikiiki szybko załatwia sikanko by ukryć się z swoją zdobyczą
sikanko.jpg

przy kolejnej próbie wejścia z kochą do swojej zagródki(Sayonara już tam biegnie pierwsza)
do-zagrody-z-kosteczka.jpg

no i tu sam na sam -może uda się change ? Sayoanra znalazła puszeczkę po witaminach i bardzo chciała się wymienić na Ikikową kostke
moze-change.jpg

kolejne podejście do changu
moze-change2.jpg

no i chyba nici z czendżu -ale wyrażnie prosiła mnie bym może ja coś zrobiła w tej kwestii :lol:
nici-z-changu.jpg

Ikiiki nie znalazłwszy spokoju w zagródce ulożył się wygodnie na dużym wybiegu by delektowac się swym znaleziskiem - w finale zabrałam znalezisko i przyniosłam kazdej akitce po mniejszej kostce by każda miała cos swojego :lol:
kosc.jpg

Link to comment
Share on other sites

akita-halne.pl[quote name='Madziadalena']No, plac zabaw macie dla akit wymarzony :)
-muszą się trochę wyhulać :lol:

[quote name=' [B']INU -Zaglądam tu do Was bardzo często, ale i tak za każdym razem równie mocno zachwycam się zarówno zdjęciami, jak i, przede wszystkim, akitami. love.gifZazdroszę Wam tych terenów jak nie wiem...

-Inu -z tego,co pamiętam to planujesz zostać weterynarką , ziścilaś już marzenie o akicie , młodziutka jestes ,wiele przed Tobą -wiele zrealizujesz a znależć fajne miejsce i zaadaptowac je na swoje potrzeby i swojego stada najpierw ludzkiego a potem to juz stopniowo -wiele można zrealizowac - tylko trzeba konsekwencji i "troszkę" uporu - też sie Tobie uda -życzę Tobie tego :lol:



Trochę akicich zapasów :lol:


hakumokuren-hanao.jpg




halne-wzgorze-akity2.jpg


ino-z-hanao.jpg



zabawa-halne-akitki.jpg


zabawa-halne-akitki2.jpg

Link to comment
Share on other sites

akita-halne.pl[quote name='Shirai - Koki']Bialo...bialo...slicznie...
http://akita-halne.pl/akita-z/bialo.jpg

Rudo..rudo cudownie...
http://akita-halne.pl/akita-z/akitki-na-wybiegu.jpg

A trojkolorowo...zdecydowanie najlepsze !!!!
http://akita-halne.pl/akita-z/zabawa-halne-akitki.jpg

:lol: i pozdrawiam Was serdecznie

przepiękna pogoda aż chce się robić fotki

widoczek z okna

widok.jpg

a akity w taką pogodę są przeszczęśliwe

ino-haga-widok.jpg

ekipa.jpg

kokus-iki.jpg

kokusai-ikiiki.jpg

koksik-nichibo.jpg

ryoko-skok.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...