Jump to content
Dogomania

Przydomek - kilka ras?


panienkabubu

Recommended Posts

Mam do Was przykładowe pytanie. Osoba X ma zarejestrowany przydomek o nazwie [B]YYYYYY[/B] i podczas rejestracji podawała jedną rasę hodowaną. Po 10 latach zamierza kupić sukę innej rasy i zacząć ją także hodować.
Czy ta osoba powinna poczynić jakieś kroki, by zaktualizować swój przydomek o tą rasę, czy nie ma takiej potrzeby?

Link to comment
Share on other sites

Ja rownież jak kila lat temu wystepowalem o przydomek hodowlany to w rejestr wpisywałem rase ktora wtedy hodowalem.Obecnie w hodowli mam zupelnie cos innego.Przydomek pozostaje i obojętnie co będziesz hodował.Oczywiscie musisz mieć nr rej.tego przydomka i nie ma potrzeby aktualizowac tego przydomka.A wszystkiego dowiesz sie w swoim oddziale ZK.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mam swój przydomek Blue of Blues gdy starałam się o niego miałam jedną rasę , doszła mi flatka do labradorów i cavalierki i wszystkie mioty beda podciągniete pod ten sam przydomek , poprostu gdy bedzie miot cavalierek, na przeglądze hodowlanym wpisujesz swój obecny przydomek.

Tak samo mozesz nawet koty podciągnąć pod hodowle psów, jeśli swój obecny przydomek wpiszesz starając się w klubie felinologicznym jako pierwszy a on bedzie wolny, wówczas inne zwierzaki możesz mieć pod tym samym przydomkeim jak sie uda :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...