• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
Margo

Laczenie dwoch kont

46 posts in this topic

Osoby, ktore przypadkowo (lub swiadomie) posiadaja dwa konta (lub wiecej), a chcialyby polaczac je w jedno prosze o kontakt wlasnie tutaj....

[quote name='Margo']Osoby, ktore przypadkowo (lub swiadomie) posiadaja dwa konta (lub wiecej), a chcialyby polaczac je w jedno prosze o kontakt wlasnie tutaj....[/quote]

Witam,

Bardzo proszę o połączenie dwóch kont, które obecnie posiadam.

Jedno z nich: [B]jambi[/B] założyłam w 2005 roku i aktywnie z niego korzystałam przez długi czas. Później z racji różnych "prywatnych spraw" wogóle nie korzystałam z forum. Kiedy znowu chciałam wejść na forum, okazało się, że nie pamiętam hasła! (w międzyczasie wymieniałam komputer, w starym hasło było zapisane). Niestety, maila, którego użyłam podczas rejestracji dawno już nie mam.

Drugie konto: [B]jambi_ [/B]założyłam dzisiaj, w celu kontaktu z Administracją właśnie w tej sprawie.

Bardzo proszę o połączenie tych dwóch kont. Zależy mi na uzyskaniu dostępu do starego konta z racji prywatnych wiadomości, starych postów, avataru. Wolałabym również pozostać przy "starym" nicku [B]jambi.[/B]
Z nowego konta natomiast aktualne są hasło i nowy e-mail.

W razie potrzeby jestem w stanie podać dawny (nieaktualny) już adres e-mail, a także adresatów i zawartość prywatnych wiadomości na starym koncie - gdyby była taka potrzeba do weryfikacji mojej osoby.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc, bo ogromnie mi na tym zależy

Witam!
Ponieważ od modernizacji Dogo nadal nie mam dostępu do starego konta [B]kajtek[/B], bardzo proszę o połączenie obu kont :roll:. Chciałabym zachować stary nick.

Witam,

Bardzo proszę o połączenie dwóch kont, które obecnie posiadam.

Jedno z nich: [B]Brezyl [/B]założyłam w 2007 roku korzystałam przez długi czas. Pewnego dnia mnie "wyrzuciło" z systemu, hasło gdzieś wsiąkło, a próby jego odzyskania spaliły na panewce. Aby nadal korzystac z forum założyłam nowe [B]Brezyl ja[/B].
Bardzo proszę o połączenie tych dwóch kont., przy czym wolałabym pozostać przy "starym" nicku [B]Brezyl,[/B] natomiast z nowego konta aktualne są hasło i e-mail.

Ja również jestem posiadaczką 2 kont :
[B]Marinka i Marinkaa...proszę o połączenie[/B] obu kont i pozostawienie mi nicku [B]Marinka z zachowaniem hasła i adresu mailowego z konta Marinkaa[/B]

Ja tez bym prosiła o połączenie dwóch kont. Obecne "Moniskaa" i "Moniska" na ktore nie moge sie zalogowac od....kilku miesiecy.. i raczej juz sie nie zaloguje mimo prosb o pomoc.
Chce zeby wrocily mi te watki co mialam w subskrbycji. Haslo i poczta niech bedą te co mam obecnie.

Witam
Chciałam połączyć moje obecne konto Tia z poprzednim Kiri211,
ale chciała bym pozostać przy Tia. Chodzi mi o przeniesienie moich tamtych postów i te konto Kiri211 można
usunąć bo już od dawna z niego nie korzystam. Z góry dziękuje i czekam na przeniesienie:)
Pozdrawiam

Bardzo proszę o połączenie konta
lenka_volontariuszka z obecnym ze względu na to że zapomniałam hasła do tamtego konta ;/
I chciała bym zostać przy obecnym nicku :)
Pozdrawiam :)

Ja chciałabym prosić o połączenie tego konta ze starym kontem o nazwie [B]Maziak&Negra[/B], przy czym zostawiając stary nick.
To konto którym obecnie funkcjonuje zostało założone na potrzeby Związku Harcerstwa Polskiego, ubiegam się o stopień Samarytanki i założyłam sobie zadanie, że będę się udzielała na forum dogomania, potrzebowałam jakiegoś potwierdzenia, że na owym forum piszę, i że napisałam 300 postów w ciągu poprzednich miesięcy, żeby to potwierdzić założyłam nowe konto i licznik postów nabijał mi od zera,. Teraz zadanie mam zaliczone i chce połączyć oba konta.
Z góry przepraszam za kłopot i mam nadzieję, że mogę liczyć na dobrą wolę administracji.

Prosiła bym o połączenie nowego konta(Sprytna) ze starym-CherryCook gdyż nie mogę się zalogować. Proszę,aby pozostawić mnie przy nicku Sprytna.
Dziękuję!

zupełnie wyleciało mi z głowy hasło do pierwszego konta , założyłam drugie a wiem,ze jest to niezgodne z regulaminem, co mogę zrobić ,zeby to pierwsze wykasować, bardzo mi zależy ,żeby nie robić kłopotu wam i sobie , dziękuję z góry za pomoc

[quote name='piove']zupełnie wyleciało mi z głowy hasło do pierwszego konta , założyłam drugie a wiem,ze jest to niezgodne z regulaminem, co mogę zrobić ,zeby to pierwsze wykasować[/QUOTE]

Podac jaka jest jego nazwa.... :)

[quote name='Margo']Reszta kont oczywiscie zostala polaczona...[/QUOTE]
Proszę o połączenie konta 'Moniska' z 'Moniskaa' , ale chcę zostać przy obecnej nazwie. Dziękuje

Mogłabym prosić o połączenie konta [B]Kamila i Heksa[/B], z nowym kontem [B]Kamila_[/B] ?

mam ogromne problemy z dogo i nie miał mi kto wcześniej pomóc.
z góry przepraszam.

i dane z aktualnego konta mogą zostać..

Prosiłabym o połączenie dwóch kont. Obecne Toska1 i stare Toska , na które nie mogłam się za nic zalogować mimo kilkakrotnej zmiany haseł .
Chciałabym , żeby wróciły mi te watki , które miałam w starej subskrybcji. Hasło i poczta niech pozostaną te, które mam obecnie .
Dziekuję , mam nadzieję , że uda się to wszystko zrobić :)

Witam. Posiadam dwa kotna. Jedno z nich to moje aktualne (White Terrier), a drugie Toffy. Jeżeli była by możliwośc proszę o usunięcie konta Toffy i pozostawienie mnie przy tym.

Witam. Prosiłbym o połączenie dwóch kont, obecnego Abakus33 ze starym Abakus założonym w 2002 roku nie używanym od 2005, do którego nie pamiętam danych i nie mam szans korzystania z niego.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Zwracam się z prośbą o dołączenie do tego konta, konta o nicku [B]Emi -, [/B]lub o jego usunięcie. Użyłam go tylko raz, potem zapomniałam hasła, a potem zapomniałam o samym koncie. Teraz zadomowiłam się na tym koncie. Z góry dziękuję.

u mojej babci na laptopie mi konto nie działało i chce konto plotka usunąć
albo połączyć ale nick Mani2000 ma zostać:)

proszę

Ja również proszę o połączenie dwóch kąt>
Moje obecne konto to Nikuśka a z powodu że ostatnio zapomniałam hasła założyłam nowe o nicku loca