Jump to content
Dogomania

Życzenie


Anevea

Recommended Posts

A new story entry has been added:

[drupal=579]Życzenie[/drupal]

[quote][I][FONT=Times New Roman]Dla mojej kochanej Lady (Dusi) zza Tęczowego Mostu,[/FONT][/I]<em><span style="font-size: 11pt"><font face="Times New Roman">[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

4 sierpnia 2007 roku na zawsze opuściłaś nasz świat. Podążyłaś dalej, do lepszego świata. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane do Ciebie dołączyć.
W opowiadaniu zamieściłam piękne chwile z naszego wspólnego życia. A to tylko niewielka ich część, bo pięknych chwil z Tobą było nieskończenie wiele.
Tęsknię i pamiętam.
Oto Twój wątek na TM
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10632741#post10632741[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Bardzo ładna opowieść aż mi łza spłynęła. Miałam Pusię która trzy lata temu też odeszła za tęczowy most.Teraz opiekuję się jej chorym synkiem.Moich rodziców też spotkała tragedia,za TM odeszły aż dwa psiaczki w ciągu roku.Mikiesz był juz w podeszłym wieku miał 20 lat.Utopił się w oczku,słabo chodził i nie mógł pewnie sam wyjść chociaż wody było po kolana a on sam też był takiego wzrostu:placz: Drugi,miał na imię Nero i ktoś go otruł...:placz:ciężko jest się pozbierać po takiej tragedii....Co siedzi w takich ludziach?Dlaczego oni krzywdzą zwierzęta?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 11 months later...

a ja nadal za tobą tęsknię. Pragnę wierzyć, że istnieje to drugie życie i że zwierzęta także TAM będą. TAM stanie się niebem tylko wtedy, kiedy Ty w nim będziesz.
U wielu osób wyblakły wspomnienia, a ja... nadal doskonale Cię pamiętam. Każdy rok, każdy dzień wspólnie przeżyty... Ciekawe, czy Amy zachowała wspomnienia o tobie... Ona ma Lankę, ale mnie nikt Ciebie nie zastąpi. Nadal bardzo Cię kocham.
Do zobaczenia kiedyś TAM...
Twoja Pani
PS. Odwiedź mnie czasem we śnie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...