Jump to content
Dogomania

Najwspanialsza rasa: Cocker Spaniel Angielski


Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dark Icon...nie chodzi tu o to, że tak ma być (to co w tytule), tylko, ze jak tak uważam. Stworzyłam ten temat po to aby nawiązać kontakt z osobami, któer twierdzą, że Cocker Spaniele to najwspaniajsza rasa...Każdy ma swoją ulubioną rasę prawda...

Link to comment
Share on other sites

Dark Icon...nie chodzi tu o to, że tak ma być (to co w tytule), tylko, ze jak tak uważam. Stworzyłam ten temat po to aby nawiązać kontakt z osobami, któer twierdzą, że Cocker Spaniele to najwspaniajsza rasa...Każdy ma swoją ulubioną rasę prawda...

Czemu tak poważnie?

Troszkę uśmiechu by sie przydało :lol:

Mój Kapsio też się śmieje

Link to comment
Share on other sites

No to na razie jest nas 3...

Jakie wg. was są wady i zalety Cocker Spanieli???

Pozdrowionka :wink:

Moja jest strasznie ciekawska. Jak ja cos zainteresuje, to nie przepusci, musi podejsc, zobaczyc, poniuchac. Raczej nie jest typem psa,ktory chodzi przy nodze. Poza tym jest strasznym zarlokiem i odkurzaczem(choc na starosc widze ze apetyt jakby sie jej zmniejszyl), ale linie ma modelki-11 kg. No i jest tez uparta.Jak siedzi sobie na fotelu i ja wolam to bedzie sie zastanawiac, kombinowac czy jej sie oplaca przyjsc. Mysle ze wada cocerow jest to ze nie bardzo potrafia dogadac sie z malymi dziecmi,tak jak laby czy goldeny.Zalet cocery maja tyle,ze nie sposob wyliczyc.

Link to comment
Share on other sites

Ci co tak mowia sami sa glupi. To kompletni laicy, nie maja zielonego pojecia o psach, a o cocerach w szczegolnosci. Cocery sa bardzo pojetne, szybko sie ucza. Nie sa trudne w prowadzeniu.

Nie mniej jednak trzeba byc konsekwentnym bo to uparte pieski.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jak bylam na www.psy.pl na chacie to jakis duren przyszedl i odrazu nie spodobalam mu sie, nie wiem dlaczego, i zaraz zaczal gadac, ze jakie te cockery glupie sa, nie umieja nauczyc sie podstawowych rzeczy itp, na wtedy na to odpowiedzialam tak:

sluchaj, cockery to inteligentne psy, tylko ty jestes taki glupi i nie umiesz ich nauczyc, widzac po tym jak mowisz, nie masz zielonego pojecia o tych psach i tylko chcesz mi zrobic na zlosc, ze tak bezsenownie mowisz o nich.

Nie pamietam co jeszcze mu nagadalam, ale szybko uciekl z chatu.....

Link to comment
Share on other sites

No i bardzo dobrze mu powiedzialas. Mysle,ze to byla prowokacja.Sa tacy ludzie ktorzy lubia pomieszac i wywolac awanture.

Tak na marginesie to moja zna podstawowe komendy:stoj, zostan, fe,

noga, lezec, podaj lape(podaje obie), idz na miejsce, zanies na miejsce(zanosi swoj kaganiec).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem dlaczego akurat tym psom ludzie najczęściej przylepiają karteczkę "Głupi pies"...A ja np. chcę mojego przyszłego psa nauczyć wielu komend, nie tylko tych podstawowych...Może ludzie widzą, że to piękne i mądre psy, tylko specjalnie nas do nich zniechęcają...?

Pozdrowionka :wink:

Link to comment
Share on other sites

Czy w waszym najbliższym otoczeniu np. w bloku, na osiedlu, sąsiedzi itp. są jakieś inne cocker spaniele? U mnie tylko jeden...czrna, już trochę siwa suczka o imieniu Kora :) A u was???

Pozdrowionka :wink:

Link to comment
Share on other sites

Czy w waszym najbliższym otoczeniu np. w bloku, na osiedlu, sąsiedzi itp. są jakieś inne cocker spaniele? U mnie tylko jeden...czrna, już trochę siwa suczka o imieniu Kora :) A u was???

Pozdrowionka :wink:

Blisko mnie mieszkaja 3 spaniele (wszystkie pieski):oba starsze, jeden 17 lat, drugi 10 (oba zlote), jest tez 3 miesieczny czarny podpalany piesek Leo.Niedaleko jest tez hodowla spanieli sobolowych (3 suczki).

Wszystkie te spaniele widuje jednak rzadko.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...