Jump to content
Dogomania

Aleksandra Tarczyńska - Mizak


panienkabubu

Recommended Posts

p. [B]Aleksandra Tarczyńska - Mizak[/B]
Czytałam już o niej na forum, ale chciałabym dowiedzieć się szczegółów przy ocenie psa - czy dotyka psa, zwraca uwagę na jakość sierści, uszy, oczy, zęby, postawę stojącą, czy raczej ruch?
Te same pytania stawiam odnośnie sędziowania przez p.[B] Maciej Kozber[/B]

Dzięki za wszystkie odpowiediz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 5 years later...

Hmmm, jakby to nazwać... jeszcze zamim pies wszedł na ring uslyszelismy, że absolutnie nieprawidłowo chodzi, dramat i żeby jechać szybko do weterynarza przeswietlac biodra. Żeby było zabawnie miesiąc wcześniej dostał ocenę "wybitnie obiecujacy". Po wystawie konsultowany przez kilku innych sędziów - na szczęście jest chłopak zupełnie zdrów :-)

Link to comment
Share on other sites

A to dziwne. Jaką rasę sędziowała? Bo ja ją pamiętam sprzed lat, wtedy sędziowała rottweilery, które sama hodowała i trochę się na nich znała.

Tylko jak wiem, wielu sędziów rozszerzało sobie specjalizacje na różne rasy o których przeważnie nie mieli pojęcia a wiadomo, że jak ktoś zna się na wszystkim to nie zna się na niczym. Jeżeli wam sędziowała inną rasę niż molosowate to byćmoże gadała głupoty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...