Jump to content
Dogomania

Hiszpanskie rodowody ca de bou :-)


Terzia

Recommended Posts

To musze wam pokazac. Tak wygladaja rodowody u hodowcy rasy na Majorce, ktory uwaza sie za specjaliste w hodowli wlasnie tych psow.

Mora jest matka Mory, Tito jest ojcem Tito, Mora jest wlasna babka i matka (rodowod Pandory). Kurcze... czego sie nie robi by wypelnic brakujace generacje! Sorry - dla mnie to poprostu kiepski zart:

AlmaExcaliburpedigree.jpg

AlmaGodzillapedigree.jpg

AlmaPamdorapedigree.jpg

Poswiecilam dzis troche czasu by wam te bzdety pokazac. Dokladnie dzis znalazlam te rodowody na stronie: www.almallutx.com czyli stronie szefa klubu rasy w Hiszpanii!!!!

Brak tam dni urodzin - moze oni sami nie wiedza kiedy ich psy sie rodza i po jakich rodzicach? Dlaczego zaden z hiszpanskich hodowcow nie pokazuje na swoich stronach ORGINALNYCH ZESCANOWANYCH RODOWODOW?

Wyglada na to, ze one otoczone sa wielka tajemnica klamstwa!

:o :evil: :o :evil: :o :evil: :o :evil: :o :evil: :o :evil:

Link to comment
Share on other sites

Eric,

SERGIO GUAL MADE THIS PAPER FALSE!

Now I´m really ANGRY!

I printed the pedigrees TODAY!

I have the printed pedigrees here!

Eric - you are BLIND and the spanish peoples made a brainwashing of you!

Tlumaczenie:

CROM (czyli Eric z Westside Kennel z Holandii) napisal, ze ja SFALSZOWALAM te rodowody!

Napisalam, ze dzis je wydrukowalam i leza u mnie na biurku!

To nie ja ty lko SERGIO GUAL sfalszowal te rodowody!!!

On pokazuje ludziom bzdury!

Taka jest prawda!

pozatym napisalam, ze hiszpanie wyprali mu mozg!

Link to comment
Share on other sites

@ Gorzala

to z tymi rodowodami doprowadzilo mnie do kipienia! Sorry.. ale trzeba miec niezly tupet by wstawiac psom wlasnie takie pochodzenie..... z Chimo tez jest aferka - do tej pory jeszcze nigdy nie slyszalam, nie widzialam tego, zeby wlasnie Chimo mial znanych rodzicow.

Niech sie co poniektorzy nie czepiaja polskich psow mowiac ze sa fatalne, nie typowe i zimbredowane..... najpierw trzeba obejrzec te filo-majorki z wyspy i ich wspaniale pokolenie, nie dosc ze pytkie to na dodatek tez pelne inbredow!

Link to comment
Share on other sites

@ gorzala

Ja tego czlowieka juz poznalam i zrobil an mie jak najbardziej pozytywne wrazenie. Niestety.... widocznie przeszedl totalne pranie mozgu i nie potrafi zostac "po srodku" tylko patrzy w S.G. jak w boga - sorry.... to poprostu smieszne! Taki facet jak on powinien zostac objektywny. Zaden hodowca nie jest swiety i niejest namiastka "boga rasy" wiec czlowiek powienien sam wyciagnac z danej sytuacji odpowiednie wnioski.

S.G. moze by clakiem milym czlowiekiem i hiszpanem, ktory nawet kocha psy a nie uwaza ich za "zywy towar" ale.... po tym balaganie na jego stronach (rodowody) nie mialabym do niego ani kapki zaufania! Dlatego tez NIGDY nie kupilanym od niego zadnej majorki lub innego psa!

Link to comment
Share on other sites

Co do rodowodow to walek na walku po prostu.I ktos z kogos glupka robi :evil: albo z kogos juz zrobiono glupka niewiem ale o maly wlos ja bym byl glupkiem i to nie z wyboru co najgorsze :evil:

A co do tego wyjca to piekny wogole z tej strony wedlug mnie Black Omen rzadzi (myslisz ze ma w sobie cos z rottka?) i ona myslisz po 50kg maja :o przecierz one do kolan siegaja to maluchy ale taaakie szerokie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...