Jump to content
Dogomania

Kiedy wasze basenji doprowadzają Was do szału???


AlaNowak

Recommended Posts

Wiadomo- basenji to basenji, a one czasem, a nawet częściej niż czasem bywają niegrzeczne, nieznośne, złośliwe, co pożniej i tak uchodzi im na sucho, bo jak można się dłużej gniewać na basenji... Ciekawa więc jestem.... kiedy Wasze basenji doprowadzają Was do szału???

Link to comment
Share on other sites

Może więc ja zacznę:evil_lol:
Mój Bibi wprost wyprowadza mnei z równowagi w momencie, gdy wynajdzie jakąs zdechłą rybę, wyrzuconą bułkę lub cokolwiek innego do zjedzenia, a jak tylko zobaczy, że się zbliżam- spieprza jak najdalej i pomimo tego, ze doskonale wie, ze nie wolno takich swinstw wcinac-kontynuuje posilek... Ma szczęście, że jestem przeciwnikem bicia psów:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jest to staszne zachowanie mojego psa, no ale taki jest ten moj maly słodki drań.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

[quote name='AlaNowak']Wiadomo- basenji to basenji, a one czasem, a nawet częściej niż czasem bywają niegrzeczne, nieznośne, złośliwe, co pożniej i tak uchodzi im na sucho, bo jak można się dłużej gniewać na basenji... Ciekawa więc jestem.... kiedy Wasze basenji doprowadzają Was do szału???[/quote]


NIGDY !!!
Ale ja już jestem w takim wieku że tylko głupota doprowadza mnie do szału.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...