Jump to content
Dogomania

SHIH TZU + off


misiaczek

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

[quote name='lonka'][FONT=Arial Black][SIZE=5]6 lipca dzień Shih tzu:loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Fixedsys][SIZE=4]Z okazji Swięta rasy życze wszystkim shihtzomaniakom i ich pupilkom wszystkiego najlepszego!!![/SIZE][/FONT][/quote]
To z chińskiego kalendarza czy gregoriańskiego?

Link to comment
Share on other sites

Oglądnąłem różne kalendarze, ale o takich fanaberiach nie słyszano nigdzie. Zresztą to chyba troszkę nie poważne. ...... i się nie dziwię potem,że czytają to ludzie co nigdy nie mieli Shih i mają wląscicieli tych psow za infantylnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Oglądnąłem różne kalendarze, ale o takich fanaberiach nie słyszano nigdzie. Zresztą to chyba troszkę nie poważne. ...... i się nie dziwię potem,że czytają to ludzie co nigdy nie mieli Shih i mają wląscicieli tych psow za infantylnych.[/quote] Za fanaberie i infaltylność ludzie też uważaja wystawy,papiloty,ubranka i wogóle posiadanie psa tej rasy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Za fanaberie i infaltylność ludzie też uważaja wystawy,papiloty,ubranka i wogóle posiadanie psa tej rasy:evil_lol:[/quote]
Zgadzam się z Tobą w 100% -dlatego też nie trzeba im dawać dodatkowej pożywki.I dlatego zamiast "dnia shih tzu" wolałbym "dzien myślących mózgiem"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Zgadzam się z Tobą w 100% -dlatego też nie trzeba im dawać dodatkowej pożywki.I dlatego zamiast "dnia shih tzu" wolałbym "dzien myślących mózgiem"[/quote]Jako pasionat tej rasy to mnie interesuja różne ciekawostki związane z moja rasą.Masz okazjie popisać się na forum ze swoimi poglądami [EMAIL="http://konstal.borda.ru/?1-3-0-00000005-000-0-0"]http://konstal.borda.ru/?1-3-0-00000005-000-0-0[/EMAIL] ,ba ...nawet możesz napisać do organizacji która ten dzień podaje...i zaproponować nowe Swięto!

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem zobaczyć Twoją pasję ale niestety chyba Twoja stronka [B]www.[/B][URL="http://www.republika.pl/mrshih/"]republika.pl/mrshih/[/URL] jest z wirusem bo ryczy mi z głosników "uwaga znaleziono wirusa" a chciałem Ci się zrewanżować ładnym wpisem do księgi gości bo masz świetne pieski zwłaszcza Veni?.Próbuje cały dzien i nic z tego.Nie wiem może to tylko na moim kompie tak jest? Przy okazji dziękuję za miły wpis na stronce mojej księzniczki ale chyba nie skończę tego Mł Ch bo na międzynarodowce byłem II a juz ich wiele w okolicy niestety nie pozostało. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Lonka napisała tylko dwa zdania, poniekąd sympatyczne, można by się spodziewać innej reakcji od:

[quote name='Yanni']o takich fanaberiach nie słyszano nigdzie. Zresztą to chyba troszkę nie poważne. ...... i się nie dziwię potem,że czytają to ludzie co nigdy nie mieli Shih i mają wląscicieli tych psow za infantylnych.[/quote]
Więcej poczucia humoru i dystansu. Takie "swoje dni" może mieć każda rasa. Poza tym, dlaczego ktokolwiek miałby tak łatwo wydawać osąd o poziomie umysłowym właścicieli shih-tzu?
Spójrzmy prawdzie w oczy, kogo oprócz właścicieli shih-tzu obchodzi to forum?
A czy urodziny swoich bliskich uznajesz za fanaberię?

[quote name='Yanni']Zgadzam się z Tobą w 100% -dlatego też nie trzeba im dawać dodatkowej pożywki.I dlatego zamiast "dnia shih tzu" wolałbym "dzien myślących mózgiem"[/quote]
A któż to tak czycha na tych biednych głupich właścicieli shih-tzu:-(, co by wytykać im kokardki i papiloty! Ojej, kupie se kiedyś durzego psa z sierściom krotkom. Stane sie mondrzejsza i nie będę porzywiać obserwatoruf.
To faktycznie, uczyć się, a nie obijać, mózgiem myśleć.

[quote name='Yanni']masz świetne pieski zwłaszcza Veni?[/quote]
:sleeping:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo2']

Ojej, kupie se kiedyś durzego psa z sierściom krotkom. Stane sie mondrzejsza i nie będę porzywiać obserwatoruf.
:sleeping:[/quote]
A kup ty sie psa jakigo ino chcesz ! Jo z nim na dwor lotać niy byda !

Ty sie niy przejmujesz jak idziesz z całom halastrom swoich psów w papilotach i kokardkach po trotułaże a jo nie umia z siebie takigo pośmiewiska robić. To co mom zrobić .Zaszczelić sie !!! hehehehehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']A kup ty sie psa jakigo ino chcesz ! Jo z nim na dwor lotać niy byda !

Ty sie niy przejmujesz jak idziesz z całom halastrom swoich psów w papilotach i kokardkach po trotułaże a jo nie umia z siebie takigo pośmiewiska robić. To co mom zrobić .Zaszczelić sie !!! hehehehehehe[/quote]
Takiej hałastry każdemu życzę szanowny panie, a pan to i tak robi z siebie pośmiewisko, [I]hehe[/I], czepiając się mnie bez powodu, tak samo zresztą jak i tego 'dnia shih-tzu'. Szicki to słodkie, niezależne i sympatyczne psy, na tyle, że nie spodziewałabym się po ich właścicielach podobnych wypowiedzi:cool1: Ale każdy ma prawo do złego dnia, a nawet dni, rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo2']Takiej hałastry każdemu życzę szanowny panie, a pan to i tak robi z siebie pośmiewisko, [I]hehe[/I], czepiając się mnie bez powodu, tak samo zresztą jak i tego 'dnia shih-tzu'. Szicki to słodkie, niezależne i sympatyczne psy, na tyle, że nie spodziewałabym się po ich właścicielach podobnych wypowiedzi:cool1: Ale każdy ma prawo do złego dnia, a nawet dni, rozumiem.[/quote]
No i wiedziałem że tak sie stanie.Czułem to w kościach .Ani jednym słowem nie obraziłem Panią i jak pisałem bardzo długo myślałem i ważyłem słowa aby Pani nie odebrała niczego złośliwie a Pani musiał te szpile wsadzić i ubliżyć. Ubliżyć człowiekowi ktorego Pani na oczy nie widziała, z którym Pani nawet jednego słowa nie zamieniła. Ale juz Pani oceniał i stwierdziła fakt "robi z siebie pośmiewisko"i wrzuciła do jednego kotła z elementem społecznym tego świata. I to nie ja się przyczepiłem -nie wiem czy Pani zauważyła -tylko pani pierwsza zripostowała moj post .Mimo wszystko Panią pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']No i wiedziałem że tak sie stanie.Czułem to w kościach .Ani jednym słowem nie obraziłem Panią i jak pisałem bardzo długo myślałem i ważyłem słowa aby Pani nie odebrała niczego złośliwie a Pani musiał te szpile wsadzić i ubliżyć. Ubliżyć człowiekowi ktorego Pani na oczy nie widziała, z którym Pani nawet jednego słowa nie zamieniła. Ale juz Pani oceniał i stwierdziła fakt "robi z siebie pośmiewisko"i wrzuciła do jednego kotła z elementem społecznym tego świata. I to nie ja się przyczepiłem -nie wiem czy Pani zauważyła -tylko pani pierwsza zripostowała moj post .Mimo wszystko Panią pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.[/quote]
Owszem, nie widziałam pana na oczy, w końcu to tylko forum internetowe i nie mam takiego obowiązku.
Niestety! Nie wbijam szpili, tylko stwierdzam: taki bunt przeciwko 'dniu shih-tzu' i w ogole przeciwko każdej wypowiedzi czy to mojej, czy wszesniej Lonki, aluzja do [I]sprawy Przybyłem Zobaczyłem Zwyciężyłem:evil_lol: [/I](nic tylko nakręcić film), nazywanie naszych psów [I]hałastrą ([/I]parafrazując pan [I]nie umie z siebie takiego pośmiewiska robić[/I])[I]-[/I] to jest dość zabawne w jak najbardziej negatywnym sensie, a może i miejscami obraźliwe. Mój pierwszy post tutaj z pewnością nie mógł pan odebrać jako szpilę, to był tylko apel o trochę luzu i dystansu. Których to pan nie nabrał. Taka gadka robi gorsze wrażenie od najbardziej infantylnego posta o kolorze wstążki w kokardce! Stąd też, w woli wyjaśnienia, moje słowa o [I]robieniu z siebie pośmiewiska:fadein:[/I] Ja bym sobie tego nie brała do serca, wieczór deszczowy to i miły nie będzie[I]:shake:[/I] Nie ma co, idę się pobawić z hałastrą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo2']Owszem, nie widziałam pana na oczy, w końcu to tylko forum internetowe i nie mam takiego obowiązku.[/quote]

a po co znowu ten dopisek o obowiązku .Nic a nic nie pisałem o tym aby obowiązkow mnie trzeba było zobaczyć. Jak uznam za stosowne to sie sam przedstawię na najbliższej wystawie.

[quote name='pumilo2']Niestety! Nie wbijam szpili, tylko stwierdzam: taki bunt przeciwko 'dniu shih-tzu' i w ogole przeciwko każdej wypowiedzi czy to mojej, czy wszesniej Lonki, ![/quote]

To żaden bunt .Tylko wyraziłem swoje zdanie.Mnie nie wolno mieć własnego zdania ale inni mogą ? tak to mam rozumieć ? Mam na ten temat wyrobione zdanie. A ponadto jak tak dalej pojdziemy tym tropem to będzie dzień "twardego stolca" czy "krawiącej rany"-nie bądźmy śmieszni w tym całym cyrku i zachowajmy jakieś granice rozsądku bo to się przeradza nie tyle w groteskę co w tandetny cyrk. Troszkę powagi przy tych psa też sie należy .To nie są idityczne psy tylko historia tej rasy ma także krawe zakamarki w swoim okrsie !!! Troszkę powagi dla nich i szacunku. Pani też wychodzi w wałkach na głowie na spacer !!! Niech Pani pozwoli mieć innym ludziom i odmienne zdanie i w ogóle zdanie -jakiekolwiek by ono było~![/quote]

[quote name='pumilo2'] aluzja do [I]sprawy P[/I]![I]rzybyłem Zobaczyłem Zwyciężyłem:evil_lol: [/I](nic tylko nakręcić film),[/quote]

Tutaj nie wiem o co chodzi. Ta Pani ma pieska co sie chyba tak nazywa ale nie wiem dokładnie bo ma zawirusowaną strone i nie idzie zobaczyć dokladnie.

[quote name='pumilo2'] nazywanie naszych psów [I]hałastrą ([/I]parafrazując pan [I]nie umie z siebie takiego pośmiewiska robić[/I])[I]-[/I] to jest dość zabawne w jak najbardziej negatywnym sensie, a może i miejscami obraźliwe. Mój pierwszy post tutaj z pewnością nie mógł pan odebrać jako szpilę, to był tylko apel o trochę luzu i dystansu.[/quote]

Nie naszych psów tylko Pani psów.Ja mam jednego a Pani więcej sztuk. HALASTRA to całkowicie normalne słowo w języku Śląski i dotyczy więcej niż lliczby jednej sztuki. Poczyta Pani to się Pani dowie. Akurat jestem fanem tej gwary.

[quote name='pumilo2'] Taka gadka robi gorsze wrażenie od najbardziej infantylnego posta o kolorze wstążki w kokardce! Stąd też, w woli wyjaśnienia, moje słowa o [I]robieniu z siebie pośmiewiska:fadein:[/I] Ja bym sobie tego nie brała do serca, wieczór deszczowy to i miły nie będzie[I]:shake:[/I] Nie ma co, idę się pobawić z hałastrą![/quote]

Ja biorę na poważnie pewnie sprawy i tą wziołem sobie do serca .Ja Pani nie ośmieliłbym ocenić bo kompletnie Pani nie znam. A pisać to można wie Pani jakie fantasmagorie i wykłady naukowe dawać?

Tak więc zwracam się do Pani z apelem aby nie obrażać ludzi których Pani nie zna .Nie wyżywać się na nich w chwilach słabości swojej czy innej niedyspozycji zdrowotnej.A jak są ciężko strawni jak np. ja to dawać im pełny ignor. To skutkuje .Gwarantuje to Pani . Pozdrawiam i idę dalej montować szafki w kuchni bo wpadam w ten temat tylko w przerwie na dymka. Właściwie to mam dzisiaj dobry dzień jak Pani ma ochotę to nie ma sprawy niech się Pani na mnie wyładuje .A co tam !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']a po co znowu ten dopisek o obowiązku .Nic a nic nie pisałem o tym aby obowiązkow mnie trzeba było zobaczyć.[/quote]
Nie mam obowiązku pana znać, żeby odpisywać na posty czy "ripostować", o to tylko mi chodzi.

[quote name='Yanni'][SIZE=1]tak to mam rozumieć ? Mam na ten temat wyrobione zdanie. Ponadto ten dzień wywodzi sie z Rosyjskich korzeni a Pani akurat nie wie tego ile ten naród wyczynił dla MOJEJ RODZINY "DOBROCI" A ponadto jak tak dalej pojdziemy tym tropem to będzie dzień "twardego stolca" czy "krawiącej rany"-nie bądźmy śmieszni w tym całym cyrku i zachowajmy jakieś granice rozsądku bo to się przeradza nie tyle w groteskę co w tandetny cyrk. Troszkę powagi przy tych psa też sie należy .To nie są idityczne psy tylko historia tej rasy ma także krawe zakamarki w swoim okrsie !!! Troszkę powagi dla nich i szacunku.[/SIZE][/quote]
Ot, jest sobie dzień shih-tzu. Dzień miłych zwierzątek. A tu nagle jakieś osobiste wycieczki (skąd nagle Rosja? i przy okazji wrzucanie wszystkich Rosjan do jednego worka?), robienie z tego tragedii i gwóźdź programu - następny po dniu shih-tzu ma być rzekomo dzień "twardego stolca":crazyeye::evil_lol:
To dopiero groteska

[quote]Nie naszych psów tylko Pani psów.Ja mam jednego a Pani więcej sztuk. HALASTRA to całkowicie normalne słowo w języku Śląski i dotyczy więcej niż lliczby jednej sztuki. Poczyta Pani to się Pani dowie. Akurat jestem fanem tej gwary.[/quote]
[I]Naszych[/I] w sensie moich i mojej rodziny. Nie jestem fanką tej gwary i staram się mówić po polsku, pozwoliłam sobie poczytać i po pierwsze słowo wywodzi się rzekomo z gwary lwowskiej, a po drugie jego synonimy brzmią:
[I]dzicz, gawiedź, hołota, męty, motłoch, pospólstwo, szumowiny, tałatajstwo, tłuszcza, zbieranina[/I]
z tym właśnie to słowo kojarzy się przeciętnemu Polakowi, może pan wierzyć.

[quote]A jak są ciężko strawni jak np. ja to dawać im pełny ignor. To skutkuje.[/quote]
Jestem zdrowa, młoda i w świetnym humorze;), ale to już za wielki OFF, żeby to ciągnąć, niestety. Mam nadzieję, że tej prostej i rzeczowej odpowiedzi nie weźmie pan za obelgę:roll: bo ciężko by to było wyrazić inaczej

Link to comment
Share on other sites

Zamykając temat ''głupiego święta'' napisze tak że więcej ciekawostek na temat shih tzu jusz tu nie podam,polityka i historia i nienawiść zupelnie nie pasuja do tego tematu.Yani pytaleś skąd ja to wziełam podałam ci tylko linka z forum a święto nie wywodzi się z kraju którego ty tak nienawidzisz.Nie mialam na celu wywoływać ''burzy'' a tylko sprawic shihtcomaniakam jeżeli mozna tak powiedzieć przyjemność ze nasze Święto istnieje i gdybyś dobrze przeczytał o co chodzi z tym Swiętem to może byś nie pisał o fanaberii.Miałam jusz nie odzywać się w tym temacie ,nawet przed zmiana twojego posta co do mnie wcześniej napisałeś Yani.Tak to moja stronka,to ze wirus na stronie głównej to wiem i powiadomiona osoba ktora się nią zajmuje.Małe srostowanie,Veni nie jest moją własnościa tylko mojej przyjaciołki właścicielki hodowli ''Ryzhaja Sonia''[URL="http://mrshih.republika.pl/new.htm"] Swojej pasji nie ukrywam http://mrshih.republika.pl/new.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Małe srostowanie,Veni nie jest moją własnościa tylko mojej przyjaciołki właścicielki hodowli ''Ryzhaja Sonia''[URL="http://mrshih.republika.pl/new.htm"] Swojej pasji nie ukrywam http://mrshih.republika.pl/new.htm[/URL][/quote]
Nie wiedziałem tego bo nie umiałem sprawdzić ..ot i wszystko . I nic złego też nie miałem na myśli...a już z właszcza z veni vidi... i kończę w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...