Jump to content
Dogomania

PONy


Fido

Recommended Posts

Oj wracam wracam i to o wiele szybciej niz bym chciala, bo juz w przyszlym tygodniu - zlecialo tych 5 miesiecy jak z bicza strzelil, ale nie ma tego zlego... w lipcu juz wracam na stepy :D :D :D (niestety na krotko)

Fajnie ze bedziecie w Wawie - my w otwartej (psy) i szczeniaczkach (suki) mam treme jezeli chodzi o malutka, ale jakos to bedzie (mam nadzieje) moze nie zje sedziny :evilbat: i nie ucieknie z ringu :wink:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasza wystawa stoi pod wielkim znakiem zapytania :sadCyber:

Dzingli tak szalala na spacerze, ze wpadla przednia lapa w nore krolicza i nadwerezyla sciegno. Dostaje Rimadyl, ale nie pomaga. To ostatni wystep w klasie mlodziezowej, a do ml. championatu Niemiec brakuje nam tylko jednego rezerwowego CAC ( drugiego miejsca) :( Szkoda, ze nie moge pobiec za nia.

Link to comment
Share on other sites

Jaka szkoda .Nasz mały kilka tygodni temu też zaliczył dziurę i wybił kolano w tylniej nodze. Ale musiał tylko siedzieć w domu i mało chodzić, co dla niego było wielką karą.mam nadzieję ,że sunia wykuruje się na czas i zdobędzie Championat.Trzeymam mocno kciuki.Kamilko my jak zawsze obstawiamy prawie wszystkie klasy:młodzież - Birkut, Pośrednia - Rudy i już w Championach Talar. Będziemy mocno kibicować Tobie. Szybkiego powrotu na łono polskiej ziemi i psich wystaw życzym i czekamy na spotkanie.

Link to comment
Share on other sites

zauwazyłam ze w klasie championów zawsze te same psy...mi to jednak nie przeszkadza...dobrze ze jezdza bo sa piekne i pokazuja jak PON ma wygladac...ale martwi mnie stan zdrowia tych psiaków..niektóre utykaja na tylne konczyny ogólnie w postawie przyjmują postawe X..piękne są nadal i wiem ze kazdy lubi wygrywacale zdrowie chyba takze wazne.Jezeli te psiaki kuleją z bólu to mogliby przynajmniej ci własiciele juz dac im cos przeciwbólowego.Wiadomo ze to nie moja sprawa i nie moj pies...ale ja bym nie mogłam tak psiaków męczyc.

obiecałam sobie, że nie będę reagować ale pomponiki dopiero co pisały o zazdrosci, zawiści... szkoda że to właśnie Wy! wypisujecie (posługując się dziewczynkami bo swoje mówicie) bzdury na temst psa, który najwięcej wygrywa, bo jest piękny.... i nie muszą mu pomagać znane handlerki... trzeba mu było wymyśleć wade... strasznie się wygłupiliśc sie bo to poszło w świat..

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Dzidtka ,ale dziewczyny są współwłaścicielkami tych psów więc chyba mają prawo je wystawiać?Ja do nizcyich psów nic nie mam.Cieszę się z ich sukcesów , a to chyba nikomy nie przeszkadza. Kiedyś rozmawiałaś ze mną by dać szansę jednemu psu i nie zgłaszać swoich na Bytom -ja dotrzymała słowa i mnie tam nie było. To chyba nie jestem ta najgorsza?

Link to comment
Share on other sites

pamiętam Talara i jego wyniki za nim dziewczyny sie za niego zabrały...

co do Bytomia mieliście inne plany wystawowe, tak mi powiedziałaś

nikt nie mówi, ze jesteś najgorsza tylko po co obsmarowujecie tego psa? jest teraz u szczytu swojej formy, swietnie wyglada i pewnie nie jedną wystawę jeszcze w tym i przyszłym roku wygra a Wy wypisujecie, że to chory pies, ze włascicieli to nie obchodzi, że męczą psa! co za bzdura! gratuluję wyobraźni... zresztą nie tylko wypisujecie bo i przy ringu opowiadacie to samo... np Kielce

Link to comment
Share on other sites

no widzisz i jak sie czujesz kiedy ktoś kłamie na temat Twoich psów ? (chociaż ja nie słyszałam, żadnych nie miłych plotek) nie miłe uczucie... więc dobrze trzymać się zasadzie nie robić nikomu co Tobie nie miłe

co do Kielc to chyba nie ma znaczenia gdzie ktos cos powiedział tylko co...

Link to comment
Share on other sites

Ja się tym po prostu już nie przejmuję , choć kedyś bardzo mnie to bolało to prawda. Jak dla każdego właściciela moje psy sa dla mnie najpiękniejsze i czy ktoś je ocenia dobrze czy nie to jego sprawa. Ja będę je bronić zawsze ,bo są moje

Link to comment
Share on other sites

Aniu,jak wiadomo na forum mozna wyrażac swoje zdanie i uczucia.Nie napisałam ze jakis z tych psów jest brzydki dla mnie one są piekne a o prostu takie jest moje zdanie i w tym momencie nikomu nie obsarowuje tu tyłka,szkoda tylko ze tak myslisz :roll: A i dzięki że uwazasz że jestem znaną handlerką.Jestes pierwszą osobą która tak powiedziała.Wogóle o jakim psie mówisz??gratuluje wyobrażni że zwalasz wszystko na nas że to nasza wina że inni ludzie tak mowia na obce psy.Mogę Ci obiecać że nigdy zadnemu innemu wystawcy nie gadałam ze ten i ten pies jest chory czy cos innego.Gratuluje zwycięstwa w Barcelonie.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ostatnio takze troche czasu spedzam przy ringu ponów i takze zauwazyłam ze w klasie championów zawsze te same psy...mi to jednak nie przeszkadza...dobrze ze jezdza bo sa piekne i pokazuja jak PON ma wygladac...ale martwi mnie stan zdrowia tych psiaków..niektóre utykaja na tylne konczyny ogólnie w postawie przyjmują postawe X..piękne są nadal i wiem ze kazdy lubi wygrywacale zdrowie chyba takze wazne.Jezeli te psiaki kuleją z bólu to mogliby przynajmniej ci własiciele juz dac im cos przeciwbólowego.Wiadomo ze to nie moja sprawa i nie moj pies...ale ja bym nie mogłam tak psiaków męczyc.

nie obgadujesz psów itd a co to jest ten post ? zresztą nie wiedziałabym tzn nie byłabym pewna o jakim psie tu piszesz (bo nie znam takiego championa) gdyby nie Kielce... niestety takie rzeczy sie roznoszą i proszę nie brnij w to dalej! robisz więcej szkody sobie i współwłaścicielce PONów (bo wyszło na to, że ona obgaduje konkurencje bo ma 3 psy przyszłe reproduktory) wyjaśniłyśmy sobie wszystko na priv teraz jeszcze Ty musisz zrozumieć a broniąc się tym, że inni tez obgadują psy to chyba nie najlepiej świadczy... nie będę tu tego ciągnąć chcesz to pisz na priv

ja tez czasem cos chlapnę, ale wymyslać takie coś ??? z tego sie podobno wyrasta... czego Ci życzę.

a co do Twojego handlerstwa wystawiasz psy w MP oraz znanej hodowczyni i to wystarczy

Link to comment
Share on other sites

tak jest w każdej rasie... zresztą w każdej dziedzinie życia

na wystawach są ludzie którzy się nie lubia, nie szanują ale ja poznałam mase znajomych i największe przyjaźnie własnie na wystawach z całej polski i nie tylko co strasznie sobie cenie

nigdy nie jest tylko dobrze ale duzo tracisz :) nie ma jak kocyk na letnich wystawach, piknikowa atmosfera, gadki szmatki a wystawienie psa to tak przy okazji :) a tych co się nie lubi unikać, nie gadać i nie denerwować się

Link to comment
Share on other sites

Niestety jestem osobą, która się zbyt wszystkim przejmuje i za bardzo wszystko mnie rani.

Obawiam się, że nadszarpnęłabym sobie tylko nerwy, ale rozumiem, że jest tez mnóstwo pozytywnych stron wystaw.

Zawsze jestem na wystawach w Warszawie, czasem też na innych -ale zawsze tylko jako widz!

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje świeżo upieczonym championom (jest to pierwsza rzecz jaką robię via internet po powrocie do domu 8) )

teraz czekam na kolejne sukcesy i pozdrawiam

Kamila

ale ale i ja sie pochwale młodziutka kuzyneczka Bzika i Reji - IWANKA z Kuny jest Młodzieżową Zwyciężczynią Europy :D

Link to comment
Share on other sites

Pomponiki, Kamila : gratulacje!

My na pewno sprobujemy z tym doroslym championatem, chociaz w Niemczech dosyc trudno go zrobic: cztery CACe z czterech wystaw w odstepie co najmniej roku, przy czym jeden z wystawy o zwycieztwo Europy albo Niemiec ( ktore odbywaja sie raz do roku). A wszystkich wystaw jest rocznie ze dwanascie i suk w otwartej jest bardzo duzo. :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...