Jump to content
Dogomania

czym i w jaki sposób bawią się Wasze teriery?


jborowy

Recommended Posts

Ja ze wszystki piszczacych zabwe (z marchewki zalczonej na fotce tez) wyjmuje to co piszczy... nocne zabawy byly... dosc meczace!

_250644_n.jpg

Aha, no i dowiedzialam sie, ze mam mysliwskiego psa... Teraz (bo mamy lato wreszcie) mamy pootwierane okna w domu i czasem mamy niespodziewanych gosci... Wchodze sobie do pokoju i widze... Czike, ktora trzyma w pysku KARALUCHA! Jak polowac, to polowac... Bleeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

[quote name='aga_ostaszewska']Reanimuje temat! :lol:

Czy jakis Wasz psiak bawil sie kiedys zabawka o nazwie KONG? Wszelkie informacje, mile widziane! Czika zaczyna roznosic mi mieszkanie! Przed wyjsciemm z domu nie pomaga nawet godzinny spacer z aportami :x[/quote]
[b]Aga [/b],
znajdz jej partnera sparingowego, poszukaj moze masz w sasiedztwie psa i własciciela, który w podobnych porach do Ciebie go wybieguje.
A tak w ogóle to ja mysle, że rzecz jednak w Twojej sesji. Zaczniesz miec więcej czasu, to ona sensowniej zacznie wyładowywać swoja energie.

Link to comment
Share on other sites

[b]Fuka:[/b] Niestety to nie chodzi o sesje... juz przed wakacjami mialam z nia problem z gryzieniem (ale nigdy jak byla mala to nie gryzla). Kupilam jej klateczke, ale jak tylko ja zobaczyla to skonczylo sie gryzienie... i myslalam ze juz bedzie dobrze... a tu od jakiegos poltora miesiac/dwoch znow to samo... Chyba bede probowala z tym Kongiem... moze poskutkuje 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...