Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!


Tweety

Recommended Posts

[quote name='Tweety']nie mam już gdzie ich dać, zajęłam cały szpitalik w Chironie:placz: Jutro wychodzi Mruczek na DT ale tym samym robi miejsce na koty z łapanki do kastracji, te z tego miejsca skąd jest Niusia. Musimy je połapać, bo tam zaraz maluchów będzie od groma.[/quote]

Tak źle i tak niedobrze... Jedno wyklucza drugie, a obie sprawy są ważne...
To się robi sytuacja patowa...

Cierpię już na brak pomysłów... Czuję się naprawdę bezsilna, dołuje mnie okropnie ta "niemożność"...

[B]Bez pomocy Innych Osób z Dogo nie damy rady !!!!
Błagamy o Waszą pomoc !!!!! O litość dla tych najsłabszych !!!!
[/B]
Wciąż zadaję sobie to samo pytanie - dlaczego ??????
Dlaczego takie tragedie mają miejsce...

Link to comment
Share on other sites

tutaj rudasek, niestety koteczki nie mam [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] To czerwone na łapce to ta rana, która w konsekwencji prowadzi do konieczności /?/ amputacji
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/185/68e7e63e129f7e58.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/0034d0e967fbe431.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa'][B]Numer konta dla Boryska[/B] poproszę
(pewnie gdzieś jest na wątku, ale nie mam siły już szukać, a innym też sie przyda)[/quote]
[B][B]Alarmowy Fundusz
Nadziei na Życie
ul. Jagiełły 5 m. 19
14 - 100 Ostróda[/B][/B] [B][B] Numer konta: VWBank
78 2130 0004 2001 0388 0143 0001[/B][/B]


[B][B]z dopiskiem "dla borysa"[/B][/B]


pzdr
GreenEvil


Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']ciotki dajcie jakiegos pomysła na odlezyny :(
opatrunki hydrozelowe? wodnis ma wielkie odlezyny :([/quote]

polecają to [URL]http://www.vitanea.pl/index.phtml?apteka=ozonella_preparat_naturalny_biologicznie_aktywny_ozon_100ml&action=produkt_szczegoly&pid=76166&k=283[/URL]

balsam Szostakowskiego, te opatrunki też

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']kto zbiera pieniadze na te dwa nowe kotki, korych nie ma gdzie zabrac? chcialabym przelac wieksza kwote, ale nie chce na afn. czy ktos je stamtad zabierze, tweety moze na twoje konto przeleje?[/quote]
Rudy we wtorek przyjezdza do mnie (jutro tweety odbiera go ze schronu). Dymka narazie bedzie leczona w Krakowie.

Dziekujemy za chec wsparcia. Na leczenie tych wszystkich ostatnio odkrytych przez tweety kotow ida i beda szly ciezkie pieniadze.... i szczerze mowiac juz nie wiemy za ktora kieszen sie lapac :(

Jesli chodzi o numer konta, to najlepiej wypowie sie tweety ;)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']kto zbiera pieniadze na te dwa nowe kotki, korych nie ma gdzie zabrac? chcialabym przelac wieksza kwote, ale nie chce na afn. czy ktos je stamtad zabierze, tweety moze na twoje konto przeleje?[/quote]

irysek, bardzo dziękuje za wsparcie dla kociuchów. Bardzo proszę o przelanie tych pieniędzy właśnie na AFN, bo to będą nasze (AFN-owskie) koty i ja nie zbieram pieniędzy na własne konto. Odbieram dzisiaj rudaska i wsadzam jutro go w pociąg do W-wy a na jego miejsce w mojej łazience biorę jutro lub we środę dymkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil'] szczerze mowiac juz nie wiemy za ktora kieszen sie lapac :(
[/quote]
Najlepiej za tą pełną. A jak cegiełki na allegro, sprzedają się?
Tweety, dopiero jak wygram Twój bazarek to poślę coś ekstra dla kotów, szkoda dwa razy prowizję płacić.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Bazylia za pomoc !
Czasem tak jest, że są przedmioty, a brak wystawiających...
To wielki problem - brak środków finansowych !

[B]Dlatego bardzo prosimy - pomóżcie !!!!

[SIZE=3]Borysek i pozostałe kociny nie mają nikogo oprócz nas...
[/SIZE]
Wpłaty na AFN "Borys"
[/B]i rozumiem, że dla koteczki [B]"Dymna"

Irysek -[/B] od wpłat na te kociny AFN nic nie potrąca !
Spokojnie można wpłacać.
I odliczyć potem w zeznaniu podatkowym rocznym jako darowiznę...
A za każdą kwotę jesteśmy niezmiernie wdzięczni w imieniu kocinek !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...