Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!


Tweety

Recommended Posts

A jak pozostałe kociaki w schronisku? Trzymają się mniej lub więcej dzielnie czy też panuje pomór? :( Nie chcę myśleć co odczuwali weci, którzy dwoili się i troili, robili wszystko żeby pomóc, a tu jeden za drugim wszystkie koty odchodziły im na rękach... Borysek musi żyć, musi - dla wszystkich ludzi którym na tej siódemce zależało!

Link to comment
Share on other sites

Nie chce nikogo obrażać ale jak mozna bylo doprowadzić do smierci tylu kotów ( schronisko !) .Nilt z sąsiadow nie byl zobaczyć jak one dochodza do siebie pozabiegu ? Łapa się wyleczy, dla przykładu podam przyklad mojej ELzy, jest już dobrze !
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=327187854[/URL]
Tu juz była martwica .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Nie chce nikogo obrażać ale jak mozna bylo doprowadzić do smierci tylu kotów ( schronisko !) .Nilt z sąsiadow nie byl zobaczyć jak one dochodza do siebie pozabiegu ? Łapa się wyleczy, dla przykładu podam przyklad mojej ELzy, jest już dobrze !
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=327187854[/URL]
Tu juz była martwica .[/quote]

mam nadzieję, że tutaj też się tak zakończy, że łapki będą ok

Link to comment
Share on other sites

tutaj też napiszę: już nie wiem gdzie pisać, na którym wątku ale dzisiaj znowu telefon od wolontariuszek ze schronu, piękny młodziutki rudzielec z kawałkiem łapki do amputacji, bo ktoś mu ja owinął czymś tam i chyba się już z tym nic nie da zrobić i dymna, puchata ślicznotka po wypadku, złamana żuchwa i jakaś taka dysząca z niewiadomych powodów:placz::placz::placz::placz: nie mam gdzie ich wziąć, nie mam już pieniędzy ale nie mam też sumienia tam ich zostawić:-(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Borysku - walcz o swoje życie !!! Masz tylko jedno !!!!!!!
Prosimy o wsparcie dla Boryska i innych biedaków...
[/B][/SIZE]

Wiesz Tweety - to się robi naprawdę tragiczne...
Chodzi mi po głowie taki pomysł - załóż taki wątek [B]
"Kociny z Dogo - ciężkie przypadki i najpilniejsze potrzeby !!!"

Tam by można było wpisać [U]imię kota z podlinkowaniem[/U] do poszczególnych wątków i [U]z pokazaniem w skrócie bieżących potrzeb dla każdego z nich[/U].
Inaczej nikt tyle tematów nie jest w stanie przeczytać.
Za dużo tych kocich nieszczęść...
[/B]Kotki tracą na tym, że nie jest łatwo je znaleźć !

Ja bym jeszcze zapytała Modów, czy wyrażą zgodę na podwieszenie tego wątku na "psach w potrzebie".
Chyba tylko wtedy więcej Osób zobaczy skalę problemu...

A zostawić nie powinnaś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni'][SIZE=3][B]Borysku - walcz o swoje życie !!! Masz tylko jedno !!!!!!!
Prosimy o wsparcie dla Boryska i innych biedaków...
[/B][/SIZE]

Wiesz Tweety - to się robi naprawdę tragiczne...
Chodzi mi po głowie taki pomysł - załóż taki wątek [B]
"Kociny z Dogo - ciężkie przypadki i najpilniejsze potrzeby !!!"

Tam by można było wpisać [U]imię kota z podlinkowaniem[/U] do poszczególnych wątków i [U]z pokazaniem w skrócie bieżących potrzeb dla każdego z nich[/U].
Inaczej nikt tyle tematów nie jest w stanie przeczytać.
Za dużo tych kocich nieszczęść...
[/B]Kotki tracą na tym, że nie jest łatwo je znaleźć !

Ja bym jeszcze zapytała Modów, czy wyrażą zgodę na podwieszenie tego wątku na "psach w potrzebie".
Chyba tylko wtedy więcej Osób zobaczy skalę problemu...

A zostawić nie powinnaś...[/quote]
nie mam już gdzie ich dać, zajęłam cały szpitalik w Chironie:placz: Jutro wychodzi Mruczek na DT ale tym samym robi miejsce na koty z łapanki do kastracji, te z tego miejsca skąd jest Niusia. Musimy je połapać, bo tam zaraz maluchów będzie od groma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...