Jump to content
Dogomania

Grzywaczowy off v. 0.2


Dudek

Recommended Posts

Wcześniejszy off nam zamknieto, więc zakładam nowy:cool3:
[B]Mam grzywacza + off!
jeszcze dodam link do starego off'a - część pierwsza
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=2637[/URL]


Dzisiaj oprócz wyników testu Wizarda:
[B]Wizard Rosa Thea OptiGen prcd-PRA clear[/B]
otrzymałam drugą, również bardzo pomyślną wiadomość:multi:
właśne[B] FCI uznało mój przydomek[/B]:multi::multi::multi:
[B]Rosa Thea FCI[/B] - fajnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I co tylko tyle potraficie powiedzieć?
Gdyby to było w hodowli bez papierów to byście się darły i zgłaszały gdzie trzeba. A że piesek ma papiery jest kaleką - to już nikogo nie oburza?
Powinien zostać w hodowli - i tylko tyle. No nie wierzę. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mnie oburza:mad:. Przede wszystkim oburza mnie cena i chęć zarobienia takiej kasy na kalekim piesku. Taki piesek powinien zostać w hodowli (ale może nie w takiej) albo zostać oddany za darmo komuś naprawdę kochającemu psy. Komuś komu - pod warunkiem , że piesek przeżyje - napewno nie wpadnie do głowy idiotyczny pomysł na założenie hodowli mini grzywaczy.
Po drugie mocno bym się zastanowiła na przyszłość nad rozmnażaniem pary po której się taki piesek urodził.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co :) już wiem czemu mój pies jest chudy :D i tak mało je :D po prostu on jest jakiś dziwny i je w nocy :D i doszłam po tyg obserwacji do tego, że powinien jeść rano śniadanie razem z mama kolo 6 :) koło 19 obiadek i o 1 - 2 w nocy kolacje :D teraz to muszę wprowadzić w życie :D i zobaczymy za miesiąc :D

Link to comment
Share on other sites

Co do Pudziana , Yulka to zupełnie nie rozumiem twojego postu. Przecież każdemu nawet najlepszemu hodowcy może urodzić sie taki PUDZIAN. Genetyka lubi sprawiać niespodzianki, dodatkowo nie wiadomo czy jego wzrost nie został dodatkowo zaburzony przez jakąś chorobę.
Hodowla z której pochodzi ten piesek nie cieszy się moim specjalnym szacunkiem, ale też będąc obiektywną muszę powiedzieć, że nie wiem z jakiego powodu chcą to maleństwo sprzedać i to za taką cenę. Może nie radzi sobie w stadzie.... Duża część hodowców uważa, że dając zaporową cenę uda się im wyselekcjonować na właścicieli ludzi poważnych. Ja mam inną politykę, ale nie znam tych ludzi i nie będe z góry zakładać, że kieruje nimi chęć zysku.

Link to comment
Share on other sites

Han ja mam grzywka z "odzysku" kupiłam go jak miał 2,5 roku bo był nieznośny w poprzednim domku u mnie zmienił sie kąpletnie i jest wspaniałym psem
i dlatego nie potępiajmy
bo potępiać można jak się psa wyrzuca z domku albo wiąże do drzewa

Link to comment
Share on other sites

Nie potępiam. Potępiłabym gdybym miała sprawdzone , złe wieści. Poprostu psy w tej konkretnie hodowli są mi bliższe z tej prostej przyczyny, że od Romki mam Emi:loveu: i dlatego chciałabym żeby takie sytuacje nie miały miejsca.
Oczywiście różnie w życiu bywa i daleka jestem od wkładania wszystkich do jednego "worka", bo nie wiadomo co mnie kiedyś spotka ale mimo to rozstanie w tym wieku będzie dla psa ciężkim przeżyciem. Wierzę, że znajdzie naprawdę super domek , który mu to wynagrodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']napisze i na tym forum-
przyjaciela sie nie sprzedaje
mialam sytuacje kiedy zwracano mi psa z jakis tam powodow-zawsze zostawal u mnie i szukalam mu domku wsrod znajomych ,czesto byli to znajomi znajomych[/quote]

Gosiu zgadzam się z Tobą w 100%. Jeżeli ma się ciężką sytuację to się psu szuka kochającego domu a nie sprzedaje się go. Zresztą nie będę zabierać więcej głosu w tej sprawie nie mój ogródek i nie moje sumienie....

Link to comment
Share on other sites

A ja z innej beczki
Słuchajcie nie chce mi sie tracić czasu i łazić po waszych stronach [IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/moose.gif[/IMG] mimo tego,że fajnie je się ogląda ale koleżanka mnie poprosiła o pomoc w znalezieniu grzywka tj pisałam wcześniej albo takiego kto już go nie chce albo oni zdecydowali się zakupić ale nie mogą wydać za dużo kaski a bez papierowego nie chcą kupować. Interesuje ich pies/suka powder puff nie wystawowy,najlepiej starszy/a nie taki malusieńki szczenior(żeby mniej więcej był nauczony czystości a jak będa jakieś problemy to douczą ale żeby piesek jednak wiedział gdzie powinno się robić). Proszę o info na pw. jeżeli jakieś takie cudo szuka domku. Domek odpowiedzialny.

Link to comment
Share on other sites

a ja z jeszcze innej beczki
czy slyszal ktos o sedzinie [B]Krystynie Jasielskiej[/B]??? bo sie spotkalam z tym nazwiskiem pierwszy raz, a ma sedziowac IX w gdyni


a w lesznie grzywki ma p. Junikiewicz :cool3: :placz:
dobrze ze chociaz nie Zasada :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...