Jump to content
Dogomania

Kto jest kto?


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to jest tam jeszcze Karma-ki Czech Jakobin:)
Innych w Galerii Poli juz nie ma
[quote name='Iwona&Wiki']
[quote name='Agappe']a druga suczka??[/quote]
Kenjiko Tajgeta i Aiko Tajgeta ([URL="http://www.dogomania.pl/gallery/9/2/1752.html"]źródło[/URL]):)[/quote]
w zasadzie to miało być Kenjiko Tajgeta lub Aiko Tajgeta, :)
bo pewnie to któras z nich.

O, dziś popatrzyłam dokładniej;):)
- [URL="http://www.dogomania.pl/gallery/pic11882.html"][B][COLOR=blue]TUTAJ[/COLOR][/B][/URL] chyba masz ich WSZYSTKICH

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']
-----------
[B]Akitakiss[/B]
psy: KAKUJIN Halne Wzgórze
suki: KAZUMA z Robertowej Chatki
rasa: akita
[/quote]

AkitaKiss nazywa się Ania i ma się u niej jeszcze niedługo pojawić lub juz się pojawiła mała pręguska z Halnego AOI KIMIKO

tak mik się wydaje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ineczka ma rację!!! U mnie są 3 Akity.Kenjiko Tajgeta , Atsumi Tajgeta i Karma - Ki Czech Jacobin.Aiko Tajgeta to też córcia mojej Kenjiko ale nie jest u mnie, my się tylko często spotykamy i odnoszę wrażenie że Aiko nadal uważa się za członka naszego stada.Trochę się tylko leją z siostrunią na dzień dobry,pewnie żeby ustalić która ważniejsz,a potem miłość już kwitnie:diabloti::diabloti:Mamcia i Kenzo patrzą na nie jak na dwa małe przygłupy i nic sobie z tych ich ''awantur '' nie robią:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Poniważ coś jeszcze wiem, to napiszę:p.

[B]Stitch[/B]
suki: KEIKO Halne Wzgórze, AZAYAKA Halne Wzgórze
rasa: akita

I teraz osoba, którą odkryłam przypadkiem i która ma na Dogomanii się nie udziela, a znalazłam ją [URL="http://www.dogomania.pl/gallery/9/20/5820.html"][COLOR=red][B]TU[/B][/COLOR][/URL][COLOR=black].[/COLOR]
Tak więc:
[B]Gelbkajka[/B]
psy: HOGOSHA Halne Wzgórze

Pies mieszka w Niemczech - tak wyczytałam na stronie Halnego Wzgórza:p.

Link to comment
Share on other sites

[B]Akegata[/B]
psy: MARMUR Puchate Kreple, AKOGARENO GO Hanawa Kisaragi
suki: AKEGATA Halne Wzgórze
hodowla: Akogareno
rasa: akita
[URL]http://www.akita.net.pl/[/URL]

Zamieniłam "i imp.jap. Akogareno" na pełne "imię i nazwisko":p.

Link to comment
Share on other sites

[B]Shoggy[/B]
psy: Shoggy
rasa: akita amerykańska
Australia

Shoggy ze względu na swoją "długowłosowatość" nie ma rodowodu, tak więc rodowodowego "imienia i nazwiska" też nie;).

Przepraszam, że tak się rozpisuję na tyle postów, ale po prostu jak coś znajdę to piszę;).

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze jedną małą propozycję:oops::oops::oops:.
Ponieważ są osoby, które nie wiedzą do kogo należy dany pies, to może warto oprócz nazwy hodowli umieść psy, które się w niej znajdują - to znacznie ułatwi życie początkującym Akitomaniakom (tak myślę:oops:).
Ja mogę te psy spisać, tylko muszę wiedzieć, czy mam to robić i (jeżeli tak), to czy pisać też psy, które są na współwłasność?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INU']Mam jeszcze jedną małą propozycję:oops::oops::oops:.
Ponieważ są osoby, które nie wiedzą do kogo należy dany pies, to może warto oprócz nazwy hodowli umieść psy, które się w niej znajdują - to znacznie ułatwi życie początkującym Akitomaniakom (tak myślę:oops:).
Ja mogę te psy spisać, tylko muszę wiedzieć, czy mam to robić i (jeżeli tak), to czy pisać też psy, które są na współwłasność?[/QUOTE]

haha czy to oznacza, że chcesz również wypisać wszystkie psy, które należą do hodowli Halne Wzgórze, Akita u Izis, Yamamoto, Roal, Pa-Lis i Tajgeta (są to chyba najliczniej reprezentowane hodowle )

tylko na samym Halnym jest teraz chyba powyżej 15 psów..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']haha czy to oznacza, że chcesz również wypisać wszystkie psy, które należą do hodowli Halne Wzgórze, Akita u Izis, Yamamoto, Roal, Pa-Lis i Tajgeta (są to chyba najliczniej reprezentowane hodowle )

tylko na samym Halnym jest teraz chyba powyżej 15 psów..[/quote]
Chodziło mi o wypisanie psów, które należą do forumowiczów;).
Ale to była tylko propozycja.
Jeżeli uważa Pani, że to bez sensu, to nie będę tego robić;).

Link to comment
Share on other sites

łałała od kiedy to ja jestem pani????:crazyeye: jeszcze 3 lata temu byłam nastolatką ;)

no fakt troche się zagalopowałam, ale tak czy inaczej Halniaczki są zarejestrowane na forum, a ich jest najwiecej

no nie wiem a co iini o tym sądzą???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']łałała od kiedy to ja jestem pani????:crazyeye: jeszcze 3 lata temu byłam nastolatką ;)

no fakt troche się zagalopowałam, ale tak czy inaczej Halniaczki są zarejestrowane na forum, a ich jest najwiecej

no nie wiem a co iini o tym sądzą???[/QUOTE]
Mi zostało jeszcze osiem lat bycia nastolatką:eviltong:.

O ile się nie mylę (info ze strony internetowej), to na Halnym Wzgórzu są:
- psy: HOGUN Halne Wzgórze; HOSEKI Halne Wzgórze; INOCHI - O KAKERU Halne Wzgórze; YUWAKU Halne Wzgórze; IKIIKI NINKI NO ARU Halne Wzgórze; KAKUJITSU Halne Wzgórze; HAKUCHOU Halne Wzgórze; KYOKU SHIN KAI
- suki: SAYONARA Halne Wzgórze; MOMIJI Halne Wzgórze; RYOKO Halne Wzgórze; AKARI NO TSUKI Halne Wzgórze; NAGASAKI MAGO KAKUSUI Halne Wzgórze; NIAGARA MAGO KAKUSUI Halne Wzgórze; I'YOROKOBI NO IZUMI Halne Wzgórze; ICZCZITE Halne Wzgórze; TEZUKURI NO HITOKAGE Halne Wzgórze; KAMI Halne Wzgórze; U'KOJIN Halne Wzgórze; TAKUMASHISA Halne Wzgórze; KAMOSHIKA Halne Wzgórze; KHADABRA Halne Wzgórze; THAYLA Halne Wzgórze

Uffff...
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam:roll:.
Isamashii's DIAMOND TO JOLANTA i HACHIDORI Halne Wzgórze mieszkają u [B]CHAAKITA[/B], tak? Nie wypisywałam ich tu, bo tak mi się wydaje (a raczej tak wyczytałam w Galerii Akit:evil_lol:).

U [B]Izis[/B] mieszkają:
- psy: RYUU - GO Shun'You Kensha
- suki: akita - Akita u Izis TAKA; Tycon EMI GO; LIKA Czech Jakobin
shikoku - AIKO AKA - SHIMA v.d. Egmato; Akita u Izis AYAME AKASHIMA

U [B]ohisamy[/B] są:
- psy: PARYS Puchate Kreple; ISHI WARU KORI Co Ty na To
- suki: BUNYA Yamamoto; OHISAMA Co Ty na To; ENGISEN Xandrina; YUKA Migoto Inu

[B]Migoto Inu[/B] mają:
- suki: REN'AI SABI Halne Wzgórze; KAYUMI Migoto Inu; KENITA Migoto Inu

U [B]Asiuni02[/B] i[B] cleo2000[/B]:
- psy: AKUMA Akairo; IGUCHI Pa - Lis
- suki: DONA Omono - Gawa; HACHIKO Pa - Lis; KIDORI Pa - Lis

I to by było na tyle:eviltong:.
U [B]Izis[/B] nie wymieniałam psów na współwłasność, a u [B]ohisamy[/B] chihuahua i bulterierów:roll:. Nie jestem też pewna czy CHIKAKA Pa - Lis jest na współwłasność, więc jej nie pisałam.

Wypisanie tych psów nie było wcale takie straszne:evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...