Jump to content
Dogomania

Najśmieszniejsze sytuacje z psami


mermaid1910

Recommended Posts

Dzisiaj Hexa ukradła bułkę i przypomniało mi się śmieszne wydarzenie :lol:. Wychodziłam na zajęcia i bardzo mi się spieszyło, więc zapomniałam wziąść z kuchni pączka, którego miałam naszykowanego w reklamówce. Wyleciałam szybko z domu i kilkanaście metrów dalej przypomniało mi się że nie wzięłam indeksu, więc się wróciłam. Weszłam do domu i jakież było zdziwienie mojej psiulicy jak mnie zobaczyła idąc z ukradzionym pączkiem po schodach :evil_lol:. Taki szok to był dla niej że aż jej pączek z pyśka wypadł i biedulka nie wiedziała co ze sobą zrobić. Tak komicznie to wyglądało, że musiałam się powstrzymywać żeby się nie roześmiać i tłumaczyłam jej że nie wolno kraść. Teraz się w oknie upewnia czy napewno już poszłam :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Moje jedno psiunio (którego już niestety nie ma) postanowiło kiedyś z racji niemożniści dopchania się do pańci, bo pańcia w wannie, zafunować sobie romantyczną kąpiel z tąże pańcią: Się pańcia zdziwiła widząc nagla psa za plecami (dobrze że już siedziała, nie leżała).
A moje obecne psinio chodzi z pańciem w lesie siusiu robić (bo pańcio często na spacerek piwko zabiera, więc potem przystaje na siooo). Ale to trzba widzieć jak psinio pędzi jak tylko się zorientuje, że pańcio się zapodział. Nie ma to jak sikanie w towarzystwie pańcia:lol:

Link to comment
Share on other sites

mój Bubuś kiedyś poszedł sobie ze mną na polko, pobiegał, ufajdał się caluśki, ale najlepsze było potem. Otóż w naszej okolicy jest pare bażantów. Bobby zobaczył jednego i tak sobie stanął koło niego. Bażant też sobie stanął i tak sobie patrzą prosto w oczka przez dobree pare chwil. potem - nie wiadomo czemu - bażant nastroszył się, i centralnie przed bubkiem (a raczej koło niego) przeszedł... heh..no ale co? mój Bobby raczej by mu tak nie pozwolił - zaczął tak żałośnie wyc, że ludzie co tamtędy szli lali z niego równo..a to tak wyglądało, jakby jakiś mały kurczak sie darł ;P :razz: hehe słodko było :loveu::lol::lol::evil_lol: potem sobie grzecznie poszli każdy w swoją strone;)

Link to comment
Share on other sites

a no nie wiem ;] może mu się spodobał...:evil_lol: a może to była ... ona :loveu::loveu:
heh, w kazdym bądz razie zabójczo to wygladało... taki mały piesio, wielkoscia nieco wiekszy od bazanta , wyje do niego a ten niewzruszony... odchodzi :-( heh:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...