Jump to content
Dogomania

Krystyna Opara (PL)


klepcia

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='klepcia']a co sądzicie o pani Krystynie Opara?? A moze ktoś miał z nią styczność w VII grupie?
Ponawiam także pytanie o pana Libuse Ubrova (CZ) [/quote]

Jeśli chodzi o panią Oparę to mam trochę mieszane uczucia. Sędziowała mojego psa w Nowej Rudzie, na plus mogę jej zapisać bardzo sympatyczne podejście do psa i bardzo kulturalne do wystawcy. Natomiast co do minusów: pani Opara sędziowała tam zamiast Elke Pepper :-(, nie wiem, kiedy się o tym dowiedziała. Ja mam psa bardzo rzadkiej w Polsce rasy i to wyszło przy ocenianiu, pies w opisie ma jako zaletę coś, co u rasy byłoby wadą i czego w dodatku nie posiada (tj. w opisie jest prosty grzbiet, podczas gdy u rasy powinny być wysklepione ledźwie i on takie ma).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klepcia']a co sądzicie o pani Krystynie Opara?? A moze ktoś miał z nią styczność w VII grupie?
Ponawiam także pytanie o pana Libuse Ubrova (CZ) [/quote]
Z p. K. Oparą miałam styczność w VI grupie. Bardzo kulturalna osoba, zwraca uwagę na prezentację, ruch i elegancję.
O p. Ubrovej slyszalam, ze nie znosi jakiejkolwiek agresji u psow w ringu i z miejsca za to wywala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']wie ktos moze cos o Pani [FONT=Arial][COLOR=red]Viva Maria Soleckyj - Szpunar lub o Pani Krystynie Opara?[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]z góry dzieki za odpwoeidz[/COLOR][/FONT][/quote]
No my nie mamy z Panią Oparą miłych wspomnień. Pies się wspaniale prezentował, dobra budowa. Ale sędzina uczepiła sie do wymiany sierści i wyszlismy z bdb.:angryy: Jej mąż ma bardzo podobny gust. Zwraca na to samo uwagę co ona.Ale na miedzynarodowej dał nam brąz.

Co do [COLOR=blue]Musiał Magdaleny[/COLOR] to zwraca uwagę na włos, ruch i budowę.Przez wymianę włosa Fjona dostała tylko złoto. Inni co zachowywali się nie tak jak powinni wygrali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']a czy kogos z Was oceniała moze jego zona( Krystyna Opara) tak mi sie wydaje ze to zona ale pewna nie jestem :oops::oops:[/QUOTE]
Nas sedziowala i odnioslam bardzo pozytywne wrazenie. Ma oko. Milo, kulturalnie i sympatycznie.
Na pewno zwraca uwage na prezentacje w ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']a czy kogos z Was oceniała moze jego zona( Krystyna Opara) tak mi sie wydaje ze to zona ale pewna nie jestem :oops::oops:[/quote]

Ta sędzina nas oceniała na naszej pierwszej wystawie. Niestety nie mogę powiedzieć o niej dobrego zdania. Moze miała zły dzien akurat. Miła dla nas nie była ( zresztą do innych też ), na prezentacje psów na ringu też nie zwracała uwagi a szkoda bo ja swojej suni nie miałam nic do zażucenia. Mam nadzieje że jeżeli następnym razem spotkam się z tą Panią to zmienię zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ta sędzina nas oceniała na naszej pierwszej wystawie. Niestety nie mogę powiedzieć o niej dobrego zdania. Moze miała zły dzien akurat. Miła dla nas nie była ( zresztą do innych też ), na prezentacje psów na ringu też nie zwracała uwagi a szkoda bo ja swojej suni nie miałam nic do zażucenia. Mam nadzieje że jeżeli następnym razem spotkam się z tą Panią to zmienię zdanie.[/quote]

Blyskotko- Pani Opara ma zawsez taki wyraz twarzy, jest po prostu oschla, ale nic niekomu nie zrobi... rozni sa ludzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja wróce jeszcze na chwile do Pani Krystyny Opar, czy zwraca jakąs szczegolną uwage na zęby?
My za tydzien bedziemy po raz pierwszy w młodziezy, a mojemu Olkowi jeszcze nie wypadły kły i najprawdopodobniej trzeba będzie usunąć, z jednej strony chciałabym zrobic to jeszcze przed wystawą a z drugiej teraz są upały a z teg o co wiem psy zle znoszą wybudzanie z narkozy podczas takich upałow :shake:

Link to comment
Share on other sites

na samym dole z tego co p[amietam:cool3: (tzn na stronie glownej na dole:lol:

O p. Oparze jest wiele w tym topiku:) wystarczy poszukac:) Wydaje mi sie, ze od ozdobek jest specjalista, poniewaz hoduje chihuahua`y:cool3: (no i basenji:loveu: ) Pomimo swojego oschlego usposobienia potrafi czasem sie usmiechnac:) Ma po prostu ponury wyraz twarzy:eviltong: Ale wedlug mnei calkiem spoko osobka:) Na pewno na handling zwraca uwage, bo jest sedzinka konkursu mlody prezenter:) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 months later...

A ja mam pyt co do Krystyny Oprary- wczoraj nas oceniała i chciałam się dowiedzieć jak ona ocenia grzywki (to była moja 1 wystawa i chcę wiedzieć czy liczyć się z jej zdaniem czy niekoniecznie, ogólnie sędzia przyjemna) i co powiecie na temat tych sędziów w szczególności jak chodzi o grzywki;
Svetlana Shevchenko (UKR)
Svetlana Radjuk (BLR)
Zygmunt Jakubowski (PL)- ktoś z nich będzie nas oceniał w Białymstoku
Krystyna Szulc - będzie na krajówce w Wawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Co do P. Opary to właśnie też słyszałam że jest oschła, a ze była to moja pierwsza wystawa a druga psa byłam przerażona, ale ja odniosłam wrażenie ze ta Pani jest bardzo sympatyczna.
Mnie do tej pory oceniała Pani Opara i je mąż obie oceny są zbliżone :)[/quote]
Bylismy raz w ringu u pani Opary i bardzo nam sie podobalo :)
Chetnie pojechalabym jeszcze raz do niej na sedziowanie.
Delikatna w obyciu, b. kulturalna i mila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']A ja mam pyt co do Krystyny Oprary- wczoraj nas oceniała i chciałam się dowiedzieć jak ona ocenia grzywki (to była moja 1 wystawa i chcę wiedzieć czy liczyć się z jej zdaniem czy niekoniecznie, ogólnie sędzia przyjemna) i co powiecie na temat tych sędziów w szczególności jak chodzi o grzywki;
Zygmunt Jakubowski (PL)- ktoś z nich będzie nas oceniał w Białymstoku
Krystyna Szulc - będzie na krajówce w Wawie[/quote]

U Pani Opary bylismy juz dwa razy bardzo kulturalna, nigdy nie powiedziałabym ze jest oschła wręcz przeciwnie ja odebrałam ją jako bardzo miłą, Pana Opoare rowniez lubimy.

U Pana Jakubowskiego nie bylismy, ale oceniał nam psa w Lublinie kiedy Pani Junikiewicz gdzies wyszła. Jeszcze nie usłyszałam na jego temat złego słowa, podobno jest to bardzo ceniony sędzia, nam bardzo zalezało zeby do niego pojechac niestety jakos nie moglismy trafic zeby oceniał IX grupe, na szczescie udało sie zdobyc opinie na temat psa przez przypadek wlasnie w Lublinie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...