Jump to content
Dogomania

Małe psy - inne niż wszystkie (?)


requiem.

Recommended Posts

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm... rasa pytasz... PudlON miniaturowy :cool3: Nie ma rodowodu. Rodzice pudle miniaturowe i nielegalne krycie :mad:
Nóżki to ona ma akurat dość długie i ze skokami nie ma problemu. Tylko te jej chore łapki niby wszystko jest OK biega bawi się ale forsować jej nie chcę.

Link to comment
Share on other sites

No wiadomo. Nielegalne krycie ? :o No to ile kosztuja te yorasy :diabloti: ? Najslawniejsze male pieski to chih i yoras. A o takich mopsach, pudlonach, buldożkach nikt nie pamieta. Najbardziej mnie wku .. rza to ze czasem ludzie traktuja malutkie psy jak zabawki :shake: np. ubiaraja yorki w ubranka :/ :/ ... brak slow :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ale tylko malutka :eviltong::eviltong::eviltong:
A pozatym zalezy o jakie ubranka Ci chodzi.. Ja wiem o jakie.. Takie sukienki w lecie- faktycznie nie sa dobre, bo po 1. psu jest zagoraco po 2. pies sie zle w tym czuje...
aLE TAKIE "SWETERKI" NA zIME To sa dobre ;)

Link to comment
Share on other sites

moja yoreczka bardzo lubi sie uczyc, umie siad, lezec, turlaj sie, przybij 5 itp. Lubi tez skakać, ale narazie agillity nie cwiczymy, tylko takie domowe :cool1: Sprawia jej to wszystko przyjemnośc, ale najchetniej wykonuje polecenia jak widzi smakołyk:evil_lol: mój bład...:roll: pozatym jest grzeczna:loveu:

Każdego psa sie da nauczyć komend itp.;)

Link to comment
Share on other sites

Ubranie psa w jakiś sweterek jest czasem koniecznością. Ja mojemu szczeniakowi uszyłam wdzianko ale wychodziłam ubierałam psa tylko wtedy gdy na dworzu było naprawdę zimno.
Nie tylko małe psy noszą ubranka. Widziałam kiedyś charta afgańskiego który nosił wdzianko zrobione z siateczki - a to dlatego żeby mu się rzepy nie przyczepiały. Wyglądał co najmniej dziwnie ale przynajmniej właścicielka nie miała problemu z rzepami a zbliżał się termin wystawy.
A papiloty u pudli albo yorków? Też konieczność przed wystawą.
Co do tych śmiesznych sukienek, futerek, czapeczek, bucików, ogrodniczek itp dla małych psów - to jestem przeciwniczką.

Link to comment
Share on other sites

Cocker- Rozumiem, ze Ci sie to niepodoba, ale tak jest...
Ja moge powiedziec, ze moja koleżanka ma kilka yorków i właśnie kupuje im ubranka po to, zeby nie zmarzly.. ;) Ona sie nimi opiekuje i to dobrze, ze to robi...
A butki? Mozemy zdjecia zobaczyc, co ciekawa jestem jak wyglada:razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

Służę zdjęciami [IMG]http://lh4.google.com/milkfudge/R-_ihw6dBJI/AAAAAAAAAOs/0taqN60MqIQ/s144/Obraz%20008.jpg[/IMG] tu nasz pierwszy raz w butach, więc sucz troche skołowany, ale później już jej nie przeszkadzały.
A tu większe [URL="http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=milkfudge&aid=5152037224364927873&iid=5183610765820363922"]http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=milkfudge&aid=5152037224364927873&iid=5183610765820363922[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocker']chyba napewno :evillol: A ja teraz widziałam terierka po drodze i dalszy kuzyn\kolega powiedział że nie lubi takich. Są takie MAŁE i NIEZADBANE :/ :/ :roll:[/quote]

Niezadbane? czy niezbadane :evil_lol:
Bo charakterek małych piesków jest rzeczywiscie niezbadany - taaaa szczekliwość :evil_lol: Nigdy nie wiesz kiedy się zacznie awanturować :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Niezadbane? czy niezbadane :evil_lol:
Bo charakterek małych piesków jest rzeczywiscie niezbadany - taaaa szczekliwość :evil_lol: Nigdy nie wiesz kiedy się zacznie awanturować :p[/quote]

:evil_lol:
chodzilo mi o niezadbane alee .... takie ... z zewnątrz ... :diabloti::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...