Jump to content
Dogomania

Małe psy - inne niż wszystkie (?)


requiem.

Recommended Posts

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No cóż od każdej regóły jest wyjątek :)
Moja sucz szczeka jak opętana i nic na nią nie działa. Ale swoją drogą powtał już taki stereotyp, że małe=rozszczekane :) I ja się z tym zgadzam.
Tina mając zaledwie kilka dni, była jeszcze ślepa a już szczekała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jak to dobrze, że moja mała terierka uważa się za dużego psa ;) nic nie musi nadrabiać i szczeka tylko w wyjątkowych sytuacjach :) Z resztą poprzednia nasza mała psica Zuza ['] też mało szczekała :) właściwie prawie wcale.

Link to comment
Share on other sites

Heh właściwie nie wiem od czego to zależy.
ale w naszym przypadku, to jest tak, ze jak Tina zostaje z tatą pod blokiem nie odezwie się ani razu i nie odejdzie od jego nogi. Jak tylko zjawię się, ja, mama lub ktoś inny... jest jeden wielki hałas, pies biega gdzie mu się chce i jest głucha wtedy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Oj jej z tymi małymi to jest tragedia :eviltong: Ja teraz nie w temacie taki mały off: czy chow-chowy naprawde są takie uparte ? :lol:
Hehe bo ... psy nie nauczone komendy "koniec" lub "spokój" szczekają bez opamiętania i mają nas głęboko ... w poważaniu :evil_lol: Ale to nie zmienia faktu że małe jest piękne :bigcool: Bo tak jest :P
Agara - my tu nie mowimy o wychowaniu małych psów tylko ogólnie :p Przeczytaj pierwszy post :]

Link to comment
Share on other sites

:roll: Ech.. Temat brzmi: MALE PSY- INNE NIZ WSZYSTKIE"
To jest temat o malych psach...
Nie wi9em czy chowchow sa uparte, ale wiem, ze maja fioletowe jezyki ( A przynajmnijej ten, ktoergo widzialam mial taki) I chow chow jest przywiazany do wlascicioela i nie wiadomo jak sie zachowa w stosunku do obcych... Tak czytalam gdzies ...:eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waljum']Mój maluszek w swoim pierwszym dniu agility :loveu:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2df5119fb76dd2e0.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/195/2df5119fb76dd2e0m.jpg[/IMG][/URL][/quote]

Opowiedz jak mu szło? Ja ze swoim maluszkiem też chcę iść.

Małe pieski tym różnią się od dużych że są łatwe w transporcie :evil_lol: Weźmie się takiego maluszka na ręce i już. Na kolanach grzecznie siedzi w autobusie :p

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy z nią już parę razy i idzie jej naprawdę fajnie. Ponieważ jest szczeniaczkiem, nie boi się nowych wyzwań i do każdej preszkody podchodzi bez obaw, widać też, że sprwia jej to olbrzymią przyjemność. Nam zresztą też. Gorąco polecam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...