Jump to content
Dogomania

Rozcieta poduszka


Aireedhelien

Recommended Posts

chodzic na spacery moze normalnie.mógł sobie rozlizac ranę,wielce prawdopodobne dlatego krwawi,nie wiem jak u ciebie na dworze ale u nas jest tegi mróz i lód dodatkowo podrażnia łapy.co mozesz zrobic-kup(a moze masz)rivanol w żelu posmaruj to miejsce zranione tym żelem na to gazik przymocuj to wszystko plastrem ale tak aby zlapac trochę sierści(wtedy sie nie zsuwa taki opatrunek)na to zwykły bandaz.jak jest ciapa na dworze to dodatkowo jakis worek aby rana nie była mokra(ale tylko na wyjście).opatrunek jeśli wytrzyma zmieniaj 1 x dz.powodzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']chodzic na spacery moze normalnie.mógł sobie rozlizac ranę,wielce prawdopodobne dlatego krwawi,nie wiem jak u ciebie na dworze ale u nas jest tegi mróz i lód dodatkowo podrażnia łapy.co mozesz zrobic-kup(a moze masz)rivanol w żelu posmaruj to miejsce zranione tym żelem na to gazik przymocuj to wszystko plastrem ale tak aby zlapac trochę sierści(wtedy sie nie zsuwa taki opatrunek)na to zwykły bandaz.jak jest ciapa na dworze to dodatkowo jakis worek aby rana nie była mokra(ale tylko na wyjście).opatrunek jeśli wytrzyma zmieniaj 1 x dz.powodzenia[/QUOTE]

dzięki;)
u mnie też jest mróz i to mnie własnie cieszy bo jest sucho, gorzej jak by była chlapa.

a ten opatrunek to raczej tylko na spacer? teraz go pilnuje żeby nie lizał, dałam mu konga żeby się czymś zajął więc mam nadzieje że juz się porządnie zasklepiło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']bardzo proszę,jak sobie bedzie zdzierał te opatrunki to sobie daruj.rana tez sie i "bez wspomagania"zagoi choc to potrwa troszke dłużej[/QUOTE]

myślę ze nie będzie zdzierał, wolałąbym żeby mu się szybko zagoiło bo bez porządnego ruchu lekko mu się nudzi i rozrabia.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...

Czesc, potrzebuje porady, moj pies skaleczył tak po wierzchu rozciął opuszek nadgarstkowy, teraz normalnie kawałki tego opuszka stercza , bo on gdzies przeciął ale nie ucięło do konca, krwi prawie nie ma, on to ciagle lize, czy wystarczy samemu zrobic opatrunek? To pewnie sie nie zrośnie jak myślicie 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...