Jump to content
Dogomania

Kalendarze 2009


marzenka1

Recommended Posts

ALE NUMER! wchodze sobie dzis ja grzecznie na stronke kalendarzowa a tu na pierwszej stronie odciski lapek mojej tajgusi.. no no to teraz jestesmy bardzo popularne.... :razz: ladne zdiecie prawda?? sama robilam. :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wani']O kurcze, ale ilosc...
Mam coraz wieksze obawy, czy ktores z naszych sie zakwalifikuje ;)[/quote]
Fukasha pewnie nie będzie...
Ani on nie ma ochoty się ustawiać, ani ja nie mam zdolności...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

:placz::placz:

może ma ktoś jakieś pomysły jak, żeby zrobić te kalendarze samemu??? mamy jeszcze 4 miesiące!!! od Proanimals zdjęć raczej nie dostaniemy, ale biorąc pod uwagę liczbę zgłoszonych zdjęć i liczbę osób czytających to forum jeszcze nie wszystko stracone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']:placz::placz:

może ma ktoś jakieś pomysły jak, żeby zrobić te kalendarze samemu??? mamy jeszcze 4 miesiące!!! od Proanimals zdjęć raczej nie dostaniemy, ale biorąc pod uwagę liczbę zgłoszonych zdjęć i liczbę osób czytających to forum jeszcze nie wszystko stracone[/quote]
Ja niestety nie mam pomysłu. :shake: Ale wiadomo, że osoba prywatna nie da rady wydać tego w wielkim nakładzie, ale może dla uczestników jakiejś wystawy, np. Międzynarodowej w Poznaniu? Chociaż z drugiej strony przykro będzie tym, którzy mają kitkę niewystawową, albo po prostu nie mogli się w Poznaniu pojawić. Chyba, że ktoś z (a)kiciarzy ma Swoją drukarnię czy coś takiego. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ja się np. do Poznania nie wybieram

w takim nakładzie może i nie.. ale dałoby się zrobić zapisy.. dodrukować zawsze by się dało, a gdyby ktoś zrezygnował zostaje allegro:roll:

ale potrzebny jest nam jakiś grafik i zaprzyjaźniona drukarnia..:roll:

jeśli koszt wydania takiego kalendarza nie byłby jakiś porażający możnaby narzucić jakąś marżę i pieniądze uzyskane w ten sposób dać na AwP

Link to comment
Share on other sites

Moze nam sie uda cos zaradzic :)
Po powrocie Marek sprobuje pobawic sie w ten kalendarz, zeby go jakos "poskladac". Za to ja, a raczej moja mama pracuje w branzy poligraficznej, wiec moznaby po kosztach takich kalendarzy troche druknac... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']

jeśli koszt wydania takiego kalendarza nie byłby jakiś porażający możnaby narzucić jakąś marżę i pieniądze uzyskane w ten sposób dać na AwP[/quote]
Agappe:klacz:
Właśnie miałam zacząć żebrać, bo potrzeby są ogromne, psów przybywa, a nasz akitowy DT już nie nadąża (i tak póki co od dosyć dawna sam wszystko finansuje) :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...