Jump to content
Dogomania

„Wielka Encyklopedia. Psy” dostepna z gazeta DZIENNIK


shangri_la

Recommended Posts

hehe
a czy ktoś z was zainteresowal się kto napisal tą "encyklopedię" i przede wszystkim kto ją tłumaczył ?

:) Jeśli jeszcze nie to powiem wam ze encyklopedię tłumaczyła dr Janina Staniszewska - Borkowska - chyba wszystko jasne [URL="http://www.kontrapunkt.waw.pl"]www.kontrapunkt.waw.pl[/URL]
Zapewniam ze to nie bedzie klapa :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cekinka13*']mi się wydaje, hm, jestem prawie pewna, że co tydzień... pytałam sie w 2 kioskach no i podobno co tydzień... a ja spróbuje zebrać wszystkie tomy, tak fajne by to na półce wyglądało :p :eviltong: tylko kurcze problem jest z kasą .....[/quote]
No fajnie by na półce wyglądało:eviltong: Ja też spróbuję zebrać wszystkie tomy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']
:) Jeśli jeszcze nie to powiem wam ze encyklopedię tłumaczyła dr Janina Staniszewska - Borkowska - chyba wszystko jasne [URL="http://www.kontrapunkt.waw.pl"]www.kontrapunkt.waw.pl[/URL]
Zapewniam ze to nie bedzie klapa :)[/quote]
TŁUMACZYŁA, ale nie pisała. A tłumaczyć musi przecież tekst, który jest już napisany i ona nie ma prawa go zmienić o 180 stopni.

A tam na półce będzie ładnie wyglądało. No ładnie :eviltong:. Zamiast czytać i zdobywać informacje, to się półką przejmujecie :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida i Olo']
A tam na półce będzie ładnie wyglądało. No ładnie :eviltong:. Zamiast czytać i zdobywać informacje, to się półką przejmujecie :eviltong:.[/quote]
Ale nam chodzi o obrazek :diabloti:Ale dobrze się czyta , dowiedziałam się kilku rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77']Nie no, względy estetyczne też się liczą... Można sobie położyć albumik na ławie... a nuż goście przy kawie się skuszą na obejrzenie ładnych zdjęć... i można przy okazji pouświadamiać :lol:[/quote]
Racja:p
Już nie mogę się doczekać następnego tomu ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Fajnie jest tam opisane wszystko tylko zraziła mnie jedna sprawa dotycząca rozrodu...a mianowicie ten obrazek...gdzie jest pokazane jak dwa psy się parzą ale to są kundle...tzn wyjdzie z tego kundel...według mnie skoro piszą,że psa należy brać z hodowli to nie powinni dawać takich obrazków :)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']Hehehe a ja wam troche tu namieszam wczoraj odkrylam cała encyklopedie tego autora
[URL]http://selkar.pl/psy_wielka_encyklopedia_fogle_bruce_p_3498.html[/URL]

za 312 stron zapłacicie 83zł czy to nie jest ta sama ksiązka tylko ze wznowiona? Dołożyli więcej fotek aby była wieksza objętość.:eviltong:
20zł za 60 stron to lekkie przegiecie wiecej stron ma gazeta MP a kosztuje 5zł z kawałkiem, płacimy praktycznie za okładkę która nie wątpliwie jest urokliwa :eviltong:
Ja chyba jedynie skusze sie na 1 tom z rasami :p[/quote]


to nie ta sama pozycja

Link to comment
Share on other sites

Po obejrzeniu, po przeczytaniu i po niektórych Waszych opiniach stwierdzam że wolę sobie sprawić 2 porządne tomy o rasach za ok350zł niż nie wiadomo co za ponad 300zł...za 30zł mam porządne książki a tu za 20zł mam mieć cienizne z niedociągnięciami...nie kusi mnie to:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&gordonisko']Np. ? Ja to czytam po nocach i jakoś wtedy nie mam głowy do literówek...[/quote]
[B][I]Ja nie zwróciłam uwagi na literówki...chyba,że ktoś też robi literówki i dla niego np słowo "w ogóle" tak napisane jest literówką :)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']A ja od środy latam po wszystkich kioskach itp. i nigdzie nie mogę jej dostać prawie wszędzie słyszę było ich mało i sprzedały się w sekundzie:placz:[/quote]
[B][I]Zapytaj się czy nie mogą Ci sprowadzić...u mnie tak było...moja mama poprosiła o sprowadzenie jeszcze 2 egzemplarzy :)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Ja nie zwróciłam uwagi na literówki...chyba,że ktoś też robi literówki i dla niego np słowo "w ogóle" tak napisane jest literówką :)[/I][/B][/quote]
Możliwe... :)
[quote name='Patikujek']A ja od środy latam po wszystkich kioskach itp. i nigdzie nie mogę jej dostać prawie wszędzie słyszę było ich mało i sprzedały się w sekundzie:placz:[/quote]
U mnie w kioskach tego pełno... A może w jakimś większym sklepie spróbować np. Empik? Może masz w okolicy takiego typu sklep?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...