Jump to content
Dogomania

Powitania - jesteś nowy? Przedstaw się!


BBeta

Recommended Posts

[quote name='cockermanka']Z sobolem nie poszalejesz na wystawach, bo ten kolor już nie jest uznany ... i coraz częściej są mocno obniżane oceny za to umaszczenie.[/QUOTE]


a szkoda, bo są cudowne :)
zupełnie tego nie rozumiem :/ mimo to raczej nie zrezygnuje, może kiedys zdecyduje się na drugiego, o umaszczeniu akceptowanym na wystawach ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='marta30']Hej Laajla, jakich rodziców ma twoja niunia? Jeśli mogę oczywiście. :)[/QUOTE]
Wystarczy zajrzeć na stronę hodowli. :roll:
[FONT=Tahoma][SIZE=3]matka: [/SIZE][/FONT] [I][FONT=Tahoma] BUNIA z Polany Kłapouchego[/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#FFFF99]ego [/COLOR][/FONT][/I][FONT=Tahoma][SIZE=3]
ojciec[I]:[/I][/SIZE][/FONT][I][FONT=Tahoma][SIZE=3] [SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Tahoma]PEITON MANO Memelis[/FONT][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pospamuję i zaproszę na bazarek z kalendarzem spanielkowym ;)


[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248905"]BAZAREK KALENDARZOWY[/URL][/B]

Tym razem przekazaliśmy do licytacji 10 wyjątkowych kalendarzy, dochód z licytacji zostanie przekazany na spanielki w potrzebie. :)

Pozdrawiam ciepło i zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Witam Wszystkich serdecznie , mam spanielke adoptowana prawie trzy lata temu z przytuliska w Krobii .To moja druga spanielka , pierwsza odeszla wiele lat temu majac 15 lat. Moja Foxy ma okolo 5-6 lat i jest zlotoruda slodka przytulanka - kocha wszystkich nawet listonosza i weterynarza a jezeli chodzi o psy to ma swoje sympatie i antypatie i czasami lubi porzadzic.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Hej :) witam, mam zlotą spanielkę.Wabi się Khaleesi i ma 5 m-cy.Duzo czytałam waszych rad i wiele pomogło mi przebrnąć przez "małe/wielkie" problemy typu jaki szampon....jak przeżyć pierwszą nockę....dlaczego łapie za nogawki itp.Bardzo chetnie skorzystam jeszce z wielu rad.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Witam,

mam ba imię Marta i już niedługo stanę się właścicielka pieska rasy cocker spaniel angielski . Termin porodu jest już za kilka dni , wiec jeszcze 9 tyg przede mną . Strasznie mi się będzie dłużył ten czas . 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...