Jump to content
Dogomania

Urodzinki naszych pociech


agacia

Recommended Posts

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Natomiast nie spotyka sie ludzi powyzej 30 np zeby tak samo sie zachowywali w autobusie...

Tak to jest bardzo smutne, ale zjawisko typowo polskie-choć nie tylko!

Włochy, Hiszpania, Portugalia, tam ludzie potrafią okazywać uczucia nawet w podeszłym wieku. Podobne zjawisko zauważyłem w Danii

Link to comment
Share on other sites

ależ ja się wcale nie złoszczę, to uczucie jest mi niemal obce :wink:

kłótni też na razie nie zauważyłem...

...peace

to bardzo się cieszę.... :lol:

Tak to jest bardzo smutne, ale zjawisko typowo polskie-choć nie tylko!

Włochy, Hiszpania, Portugalia, tam ludzie potrafią okazywać uczucia nawet w podeszłym wieku. Podobne zjawisko zauważyłem w Danii

to trochę pozwiedzałeś.....ja pod koniec marca jadę do Hiszpanii........

postaram się zbadać wnikliwie tą sprawę........

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

To prawda w Polsce starsi nie potrafia okazywac swoich uczuc, chociaz dziwnie bym sie czula gdybym zobaczyla pare 50-latkow zapuszczajacych swoje jezyczki :roll: Milo za to popatrzec na pare 70-latkow trzymajacych sie za raczke, na pare gdzie facet przepuszcza kobiete pierwsza, otwiera jej drzwi....itd.

Link to comment
Share on other sites

rozumiem okazywanewie uczuc,gdzy sa one w 100% szczere,a nie jesli jest to wielkie przedstawienie i pokaz przed znajomymi lub kolezankami albo kolegami. znam to z przykladow w mojej budzie. dluga przerwa, wszyscy sie spiesza zalatwic swoje sprawy, a na srdoku korytarza jakis idota probuje swojej dziewczynie dotknac migdalki jezykiem. wszyscy musze na nich patrzec, robi sie wielki chaos bo nie maja gdzie robic to i ona miala ochote sie polizac grrrrrrrrrrrrrrrrrr. dajcie spokoj z takimi ludzmi. tez w niektorych miejscach nie wypada takich szopek odstawiac, np. przebywajac w kawiarni, gdzie babcia przyszla z wnuczkami jedna para nie powiem ze sie calowali,lecz raczej jakby nie mieli ubran powidzial bym ze dziewczyna byla w galopie. dobrze ze mu na glowe nie weszla tylko na kolana.musiala wlascicelka kawiarni zwrocic uwage,ze jesli tak sie prragna to niech ida do jakiegos hotelu i sie wyzyja, a nie w kawiarnii, bo to miejsce do tego nie sluzy. Takich przykladow mozna mnozyc... wystarczy najakas dyske pojechac ile razy sie zdarzy ze sie na trafi na jakos akcje w aucie - ludzie dajcie se siana

Link to comment
Share on other sites

Hej

Każdy ma swój punkt widzenia. Mi sie Walentynki podobają chociaż sama zbytnio nie przykładam do nich zbytniej uwagi. Fakt, że jest to święto wesołe, dodaje mu to uroku, gdyż takich świąt w Polsce jest mało. Szkoda, że nie pamiętam o Naszym polskim święcie opisywanym w "Starej Baśni". Z tego co pamiętam nazywało się świętem Kupały i też sie odnosiło do miłości i nie tylko. I jeszcze jedno za nim przemawia: było w cieplejszej porze roku i nikt sobie tyłeczka nie odmroziłby :D .

Jednak tak samo jak niektórym z Was nie podoba mi sie "wymiana płynów" w miejscach publicznych. Rozumien szybki mały buziaczek :D ale nie ślinienie.

Duży buziak od Nero dla Jubilatki :)

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie - ja tez lubie walentynki z racji, ze ejst to naprawde jedno z niewielu w Polsce "wesolych" świąt. Choc sama nie obchodze jakos hucznie walentynek - nie przeszkadzaja mi (chyba, ze akurat mam zly humor, wtedy to mnie szlag trafia jak widze wszedzie serduszka ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez uwazam ze takie doslowne okazywanie uczuc w miejscach publicznych nie powinno miec miejsca. Calus w policzek jeszcze nikogo nie zabil i mozna sie powstrzymac z wymiana plynow az para znajdzie sie w odosobnieniu.

A najgorsze jest faktycznie udawanie na pokaz(udawanie bo naprawde kochajacej sie parze nie zalezy na tym zeby"pokazac sie" jak najwiekszej ilosci osob).Sa w prawdzie przypadki rozne.Np. moja powiedzmy kolezanka z klasy,czesto jest odwiedzana na przerwie przez swojego chlopaka.I slowa nawet ze soba nie zamienia tylko sie obsciskuja i oblizuja na srodku korytarza pod pokojem nauczycielskim.Nauczyciele wychodza i nie komentuja ale ostatnio bardziej wredna nauczycielka powiedziala tej dziewczynie ze moze by sie tak zajela nauka bo oceny pozostawiaja troche do zyczenia.

Ja nie moge z takich ludzi,szkoda ze afisza nie wywiesza :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pragne podzielic sie z Wami radosna wiescia... ze moja seniorka konczy dzis 11 lat

w prezencie otrzymala spora gicz cieleca i GERIADOG :D

chcialam kupic jej tez aparat fotograficzny... ale niestety takie jak jej sie podobaja beda za 2 tygodnie :D

wiec przeloze ten prezent chyba na inne swieto:)))))))))

a oto szanowna jubilatka

a & malamuty

cares5_cares5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...