Jump to content
Dogomania

co to za rasa ..pilne :)


czaroct

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Zachodzę w głowę czemu ten wątek ma służyć. Tym bardziej mnie to intryguje że skoro został przyklejony to (jak mniemam) oznacza, że jest niebywale istotny. Wiele na dogo zostało już powiedziane że rasowy= rodowodowy. Jeśli pies ma papiery to raczej nie ma problemu z okresleniem jakiej jest rasy:diabloti:
Tytuł wątku - "co to za rasa" sugeruje coś zgoła innego. Zdjęcie mieszańca i dywagacje do jakiej rasy jest "podobny" ( i naturalnie wszyscy biorą pod uwagę jedynie eksterier). Wydaje mi sie, że to bardzo śliska dróżka - skoro "fachowcy" orzekli, że mam rasowego to co stoi na przeszkodzie puścić jego rasowe geny w obieg. I proszę nie krzyczcie, że te pytania tylko dla własnej ciekawości ( prózności?)sa zadawane... Dla mnie ten wątek to samobójczy gol strzelony dogo

moderatorzy - pobudka:shake: - przynajmniej tytuł trzeba zmienić na : "do jakiej rasy ten pies jest podobny z wyglądu" - [U]dogo ma równiez edukować[/U] a nie utrwalać błędy w mysleniu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...