Jump to content
Dogomania

Chrapanie,bąki te pachnące i te śmierdzące i te ciche i te głośne...psiaki...hihi


patrycja_joko

Recommended Posts

Oooo mój nie dość, że puszcza śmierdzące to jeszcze w nieodpowiednich miejscach jak tramwaj, sklep, wet itd:evil_lol:
A jak zasypiamy to obowiązkowo trzeba się położyć tyłkiem do paniusi twarzy i puścić tak na dobranoc co by się lepiej spało:lol:
mi oczywiście...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hi, hi, hi...
Tak to jest jak się śpi z psem...
Jeszcze mój kot to taki numerant, że najczęściej kiedy leży na czyichś kolanach jest rozgłaskiwany i mruczy, nagle, nie wiadomo skąd pojawia się niesamowity smród zmuszający do ewakuacji spod kota.
Czasem bestia robi tak, że jak tylko puści bąka to zaraz ucieka z kolan :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]O boże xD[/B][/COLOR]

[quote name='revii']Ooo... Teraz mogę się spokojnie wypowiedzieć o psich bąkach...
Nie wiem jak u waszych psów, ale z Borem przeważnie jest tak, że jak puści cichacza to zazwyczaj zabójczo zasmrodzi pół domu, a te głośne to tyle, że są śmieszne - nie czynią spustoszeń... :D[/quote]

[COLOR=Green][B]o! o! to u nas to samo! to samo! :D[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaud']Wasze psy/koty chociaż uciekają czasem a mój nic sobie nie robi z tego, że zanieczyścił atmosferę:evil_lol: nie zwraca na to uwagi.[/quote]
Och, czasem to jest tak, że nie zwracają uwagi. Rodzina ucieka w popłochu, a one patrzą ze zdziwioną miną "o co chodzi?"

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]Hahahaha moja psica jak puściła bąka to tak nastawiła uszka, przekręciła łepek i spojrzała sobie na tyłeczek... miała jedną z min z serii "o. co to?"
Komedia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś musiałam uciekać z pokoju i czasowo zrezygnować ze SPA jakie fundowałam wtedy mojemu psu. Tak się zrelaksowała, że puściła głośną serię jak z karabinu maszynowego :evil_lol: Nawet nie drgnęła, tylko się zdziwiła czemu tak szybko uciekłam.

Link to comment
Share on other sites

Moja chrapie jak parowóz 25 kg:evil_lol:..ja się juz przyzwyczaiłam:p..co do puszczania bakow to ta paskuda podejdzie zagazuje...i ucieka:eviltong:..ech te szwabskie rasy...jedno co im w glowie to tylko zagazowac swego pana:eviltong:.
A tak na powaznie to moja puszcza baki po tanich karmach:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nasze psinco również "głośno" i żywiołowo sypia. Bąki puszcza zdradliwie, patrząc na najbliżej znajdującą się osobę z niekłamanym wyrzutem w oczach i oskarżeniem "TO TY ZROBIŁEŚ":evil_lol::evil_lol: po czym godnie się oddala od zagazowanego miejsca :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

ratunku, jaki bezsensowny temat.

Gdyby ktos tu wszedł i przeczytała to pomyśli - do pscychiatry z nimi, fascynują się bąkami zwierząt.

Nie lepiej robić coś konstruktywnego niż gadać o smrodach? Czy dogo nie schodzi na hmmmm no nie na psy przecież.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie ten temat jest troche zbędny...
Ale do tematu.Mój pies przez sen to raczej szczeka nisz chrapie chociaż czasem to mu się zdarzy pochrapać.Jak już w nocy zacznie to tak głośno że wszyscy zrywają się z łóżka i co się dzieje:lol:Ale Maks raczej rzadko pierdzi,ale jak puści to tak śmierdzi

Link to comment
Share on other sites

Moja chrapie ale tylko jak śpi na wznak :D co jej się zdarza często.
Pozatym bąki w różnym wydaniu- głośne, ciche, no i klasyczne beknięcie po posiłku. Odchodzi od michy najedzona, popije sobie, przychodzi do mnie (podziękować chyba) i sobie wtedy tak siarczyście beknie!!! Może jej się wydaje że japońskim zwyczjem tak trzeba?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...