Jump to content
Dogomania

Wyrabianie rodowodu


wix

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uparłam się,żeby były wpisane badania rodziców....część z nich była wpisana już na metryce,a te,które zmieściły się na metryce miałam dołączyć do metryki w chwili jej wysyłki do Warszawy (tak uzgodniłam z panią z ZG).
W pierszym rodowodzie nie były wpisane nawet te badania,które były na metryce....i tak dalej...aż do skutku,bo pani twierdziła,że żadnych badań nie było :angryy:
Za trzecim razem juz było ok :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja nigdy w klasie młodzieży nie wysyłałam metryczki, podawałam tylko numer rejestracji oddziałowej (otrzymywany od ręki w momencie rejestracji psa, czasem trzeba poprosić).
Problemów nigdy żadnych nie było. Na Katowice zgłaszam psy dopiero w styczniu, w roku ubiegłym zgłaszałam w ostatniej chwili i było ok.
Moniko, na Twoim miejscu psa zarejestrowałabym w styczniu, szkoda kasy teraz. A jakiego masz psa?

Link to comment
Share on other sites

Z doświadczenia wiem, że najwięcej zgłoszeń na wystawy przychodzi w ostatniej chwili. Tu jest termin do 19-tego. W ubiegłym roku przedłużali, bo limit limitem a chętnych nie mogli uzbierać :)
Moim zdaniem spokojnie byś zdążyła w pierwszym tygodniu stycznia, ale jeśli od tego zależy Twój Świąteczny spokój to nie namawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...