Jump to content
Dogomania

Wspólne tropienie (zabawowe) Warszawa. Ktoś chętny?


jefta

Recommended Posts

Od dłuższego czasu tropię sobie z moją beagielką w ramach spacerów i miłego spędzenia razem czasu. Ona to kocha :loveu:.
Niestety za rzadko trafia mi się "jeleń" to ułożenia śladu i przejścia potem jeszcze raz z nami.
[B]Szukam kogoś kto też tak sobie tropi i chciałby się spotkać na deptanie wzajemne w Warszawie lub południo-wschodniej okolicy.[/B]
Jak mi się łopatologicznie wytłumaczy to mogę też ułożyć ślad dla psa sportowego lub użytkowego, nawet bardzo długi.


Znajdzie się chętny? :razz:

Link to comment
Share on other sites

O ! Cos takiego ziomki ze Satrej Milosnej :-) No nie wiedzialam ,ze ktos z dogomani mieszka na moim osiedlu .
Jefta ,moze nawet mijamy sie na spacerach .Ja chodze z dwiema sznaucerkami srednimi :-)
Dajcie znac jesli sie umowicie ,moz e i ja dolacze .Jezdzilam na zajecia z tropienia do Ayshe ale potem odpadlam z braku czasu ,a bywa ,ze mi brakuje tej rozrywki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']O ! Cos takiego ziomki ze Satrej Milosnej :-) No nie wiedzialam ,ze ktos z dogomani mieszka na moim osiedlu .
Jefta ,moze nawet mijamy sie na spacerach .Ja chodze z dwiema sznaucerkami srednimi :-)
Dajcie znac jesli sie umowicie ,moz e i ja dolacze .Jezdzilam na zajecia z tropienia do Ayshe ale potem odpadlam z braku czasu ,a bywa ,ze mi brakuje tej rozrywki :-)[/quote]
Kojarzę chyba :razz: czarnym i pieprzykiem-zawsze ładnie wytrymowane?
Ja mieszkam na 08 i na sik chodzę pod plac zabaw/przepompownię/stare przedszkole i tam widuję rzadko, ale widuję kogoś z dwoma średnakami...



Jak Ci zabraknie rozrywki to napisz mi smsa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']O to jestes przeszkolona! Super, bo ja calkiem zielona w tym zakresie...:roll:[/QUOTE]

Ciutek wiem :-) Zawsze to lepsze niz nic :-)
Jefta , ja tez widuje tam czasem osoby z beaglem :-) Pisze osoby ,bo jest tych pieskow roche na osiedlu .Teraz bede zaczepiac beaglowcow i pytac "Czy my sie nie znamy z dgm ? " :-)
Tak moje sznaucery to pieprzaczka i czarnulka .
Ja tam pod plac zabaw tez na sik chodze, rano .
Dobra dziewczyny to mozna sie kiedys skrzyknac , w weekend ,byle nie nastepny :-) Chyba ,ze macie wolne czasem w tyg rano .
Telefon zapisalam .W razie czego mozecie mi dac znac na PW gdybyscie podjely jakas decyzje tropieniowa.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
My też jesteśmy chetne, ja + suczka wnk. Najchętniej dołączymy w weekendy.
Jefta- gdzie dokładnie łazicie i układacie ślady ?
Ja w ten weekend byłam z suka w Józefowie i byłam zaskoczona ilością zwierzyny w pobliżu zabudowań. Suka wytropiła, wystawiła i wypłoszyła 2 bażany i 4 sarny. Na początek wolałbym łazic w miejscach gdzie jest mniej zwierzyny typu sarny, bałam sie że pogoni.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='zakla']Ktos jeszcze bawi sie w tropienie w Warszawie? My zaczelysmy kilka dni temu na obozie, suka podobna ma ogromny talent, wiec szukam kogos, z kim moglybysmy sie w to bawic ;)[/quote]
tak bawimy się (mamy w planach systematyczne spotkania) w Starej Miłosnej na terenie szwadronu. Jak masz fajne miejsce to możemy się przenieść ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Jeśli ktoś dalej jest chętny potropić użytkowo w okolicach Warszawy to proszę dać znać, najlepiej na pw bo rzadko tu bywam. I baaardzo liczę na zapaleńców przez duże Z, bo z tego co widzę chęci zawsze są, gorzej z realizacją ;] a teraz już powoli idzie jesień i nie musimy zrywać się o świcie, tak więc dużych poświęceń nie trzeba, a widok własnego psa szukającego zguby - bezcenny ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...