Jump to content
Dogomania

Teriery w potrzebie


Negri

Recommended Posts

Hej możecie mi pomóc w transporcie 3 letniej szorstkiej foxi z wrocka w okolice [SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2]Koszalina, Kołobrzegu, Białogardu, Czaplinka, Szczecinka, Połczyna Zdroju.[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]Sunia już masę czasu siedzi w schronie a tu czeka dom z ogrodem i kochająca rodzinka....[/COLOR][/SIZE][B][COLOR=Black] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podpytaj proszę bo on ze względu na wiek czeka na wyrok :placz: A jest fajny i w dobrej formie. Zdj i wątek zrobię w pon. A jak będą chcieli młodego te pewnie za jakiś czas też coś im znajdę... u do nas często trafiają takie foxy 2-4 lata

Link to comment
Share on other sites

Oki a tym czasem wczoraj trafiła 5m sunia foxa znal w tramwaju. Czeka teraz tydzień na wł potem ją wydają <tydzień na warunkowo, bo powinna siedzieć 2 no ale to młode> Macie chętnych?? Bo szkoda by poszła do pierwszego lepszego domu !!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za pomoc ale już wszystko zorganizowane i sunia do niedzieli jest w poznaniu a potem jedzie do domku, który czeka niecierpliwie ;) Ten co miał niby 10 lat okazało się że ma 4 i też juz znalazł dom. A na 5m to już kolejka czeka :eviltong: Więc trochę nam się odfoxiło.... ale zaraz coś przyjdzie :-( Nie wiem czemu tyle ich do nas trafia......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri']Dzięki wielkie za pomoc ale już wszystko zorganizowane i sunia do niedzieli jest w poznaniu a potem jedzie do domku, który czeka niecierpliwie ;) Ten co miał niby 10 lat okazało się że ma 4 i też juz znalazł dom. A na 5m to już kolejka czeka :eviltong: Więc trochę nam się odfoxiło.... ale zaraz coś przyjdzie :-( Nie wiem czemu tyle ich do nas trafia......[/quote]
no to bardzo się cieszę ,że foxiki tak szybko znajdują dobre domki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri']Dzięki wielkie za pomoc ale już wszystko zorganizowane i sunia do niedzieli jest w poznaniu a potem jedzie do domku, który czeka niecierpliwie ;) ..[/quote]
Mówisz o tej z szczeniaczkarni... Cholibka mam nadzieję, że to nie o niej mowa. Bo jak wczoraj byłem to ona była jeszcze wśród szczeniaków. A moja rodzina jest bardzo na nią chętna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ty kochasz te psy, prawda?
wysłałam parę ogłoszeń na strony "miłośników" foksa - i cisza jak u ciebie...
kontaktowałam sie tez z myśliwymi - chętnie, ale psy zdolne do rozrodu... - staram się nie pośredniczyć w takich adopcjach
małe zainteresowanie - bo nawet osoby z dogo, które prowadzą wątki foksików do adopcji nie dodają tutaj swoich psów i wygląda na to, że foksy nie potrzebują pomocy - ślepaczek jest w DT, mój gdański - ma dom - więc po problemie
prezentujesz w większości młode psy, one mają łatwiej - będę pamiętała i jak coś usłyszę dam ci znak
ten twój wątek wygląda jak tak samo okrutnie jak mój - zero zainteresowania...

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że foksa chcieliby moi teściowie. Problem w tym, że foksa, który wygląda jak foks, a nie fokso_z_lekka_podobnego, siedział_kiedyś_koło_foksa, uszy_ma_jak_foks_ale_reszta_to_już_nie_bardzo ;)

Nie jest to pilne, bo mają już dwa psy (jamnik szorstkowłosy i średni sznaucer, czy też jak to mówicie: w typie jamnika i sznaucera)), ale warunki na trzeciego są (duzy dom, duzy ogród) i miłość do tej rasy też jest (kiedyś mieli foksteriery, znają je dobrze).
Szukają więc bez pospiechu, a ja z coraz mniejszym przekonaniem pokazuję im kolejne foksopodobne pieski. Zwykle niewiele foksteriera szorstkowłosego przypominają (bo ja akurat niezbyt sie na tej rasie znam), albo są za stare (a musi być młodziak, by się ładnie zgodził z rezydentami), albo źle znoszące towarzystwo innych psów (co od razu je wyklucza ze względu na rezydentów).
Albo są gdzieś daleko, a teściowie pewnie woleliby psa zobaczyć na żywo, a nie tylko na fotkach, zaaranzować spotkanie by psy mogły się najpierw poznać, zobaczyć czy się zaakceptują...


Jak widzisz to wcale nie takie proste. Chciałabym im znaleźć pieska, z którego by byli zadowoleni. Wiem, że mogą sobie kupić "prawdziwego" foksa, bo finanse nie są tu problemem. Ale tak chciałabym jakiemuś pieskowi znaleźć dom...
Czasem czuję się jak między młotem a kowadłem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, że foksy to cudowna rasa, ale nie dla każdego!! Te bystre i energiczne zarazem psy dlatego tak często trafiają do schronisk, bo sobie nieodpowiedzialni, bądź nieświadomi ludzie z nimi nie radzą!
Te psy potrzebują ruchu, odpowiedniego szkolenia, a wtedy stanją się najwierniejszymi przyjaciółmi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...