Jump to content
Dogomania

MARLEY I JA- ekranizacja


Olka_Olga

Recommended Posts

[quote name='lorraine']
Malzenstwo, dzieci, porod, wszystko naturalne i wszystko jest wazne w zyciu, i to ksiazka o tym wlasnie...[/quote]

Tylko że ani tytuł, ani okładka, ani to co na okładce na to nie wskazuje.

[quote name='lorraine'] A jak chcecie ksiazki tylko o psach to polecam poradniki.... [/quote]


Katz już napisał poradnik o wychowaniu psów, więc nie zdziwię się, jeśli Grogran zrobi to samo... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nerul']Duniu czyzbys mowila o ksiażce Psi Rok czy chodzi o jakąś inną? [/quote]

Inną - "Katz on Dogs", poradnik o wychowaniu psów
[url]http://www.randomhouse.com/catalog/display.pperl?isbn=9780812974348[/url]

[quote name='Nerul']
Nawet mi niemowci ze Katz sie zabrał za poradniki :roll:[/quote]

W świecie biznesu wszystko jest możliwe :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madalenka'][B][SIZE=2]TYTUŁ: Marley i ja - Życie, miłość i najgorszy pies świata[/SIZE][/B][/quote]

Oryginalny tytuł to: Marley and Me. Life and Love with the World's Worst Dog. W sumie polskiemu tłumaczowi wyszedł niechcąco bardziej adekwatny tytuł :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinka']Baffi żałuj... :cool3: Fil to tylko namiastka ksiązki... Zawsze tak jest... Reżyser może zmieniać niektóre fakty... :-( To własnie jest straszne... Ja wole ksiązki niz filmy, ale do kina chyba pojdę...[/quote]
książkę pewnie można jeszcze nabyć... może przeczytam;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

tutaj mozna zobaczyć PRAWDZIWEGO Marleya, podczas gdy grał w filmie [url]http://pl.youtube.com/watch?v=kG6zQypICH8[/url] :p
a tutaj krótki wywiad z Johnem Groganem [url]http://pl.youtube.com/watch?v=v_fZSjOTwOI[/url] :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77']No, jak kogoś bawi czytanie o:
1. kupowaniu psa od pseudohodowcy (i jeszcze pochwały na temat pseudo)
2. kupowaniu psa, żeby trenować rodzicielstwo
3. zamykaniu psa - szczeniaka! - na cały dzień w garażu (na Florydzie! czy Wy wiecie, jak tam jest latem?)
4. ksztuszeniu się psa, "szkolonego" łańcuszkiem zaciskowym i innych metodach stosowanych przez jego pana (np. żeby nie skakał przy drzwiach)
5. wycieczkach do Disneylandu, kiedy stary, chory pies siedzi w kennelu (wiedząc, że panicznie boi się kenneli)
6. itp itd

pewnie mogłabym jeszcze sporo pisać, np. jak Groganowie traktowali Marleya po urodzeniu się im dziecka :-(



Powiem tak, gdyby ktoś pojawił się na dgm i napisał, że tak traktuje swojego psa, to został by zjedzony żywcem - słusznie :angryy:
Jasne, Grogan umie pisać, i podaje to wszystko podlane takim sosem, że nieświadomy czytelnik wszystko przełyka. Ale sądziłam jednak, że przynajmniej dogomaniacy potrafią czytać między wierszami...

To jest okrutna książka, ja po niej nie mogłam kilka dni spać - jak po pierwszej wody horrorze... :shake:[/quote]

Przeciez ta ksiazka ukazuje wlasnie BŁĘDY popelniane przez wlascicieli Marleya...
Moim zdaniem to super ksiazka-plakalam jak bobr...

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie moge sie doczekac ekranizacji. Jakos nie czuje sie obrzydzona ze autor opisal porod swojej zony, ze przed porodem rozwarcie pochwy bylo na 10 pacow czyli prawidlowo by dziecko sie urodzilo bez problemow. Tez plakalam na koncu ksiazki a smialam sie na poczatku bardzo mi sie podobalo:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...