Jump to content
Dogomania

EMIR+Fundacja Niechciane Zapomniane SOS dla Zwierząt-zamyka piekielną pseudohodowlę


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='oktawia6']proponuję zadzwonic do EMIR to udzieli odpowiedzi na nurtujące pytanie
publicznie nie pisze się o etapie śledztwa: zarówno w sprawach karnych dot. ludzkich wykroczeń jak i popełnionych na zwierzętach.[/QUOTE]

Oczywiście, że się o tym pisze. Nie ma żadnego zakazu pisania o toczącym się śledztwie. Prokuratura może nie chcieć udzielać informacji, ale wolno je zdobywać i publikować. Nie można podawać danych podejrzane od momentu, kiedy ma posatwione zarzut

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Rozpoczęły się przesłuchania.[/quote]


Pezesłuchania przez policję, czy już sprawa jest w sądzie?
Dajcie znać kiedy bedzie najbliższa rozprawa w sądzie, bo trzeba, aby dogomaniacy zorganizowali protest przeciwko pseudohodowlom.
Trzeba dobrze nagłośnic ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Przesłuchania na policji. Ja jak najbardziej liczę na Dogomaniaków, jak tylko będziemy mieli datę rozporawy w sądzie (choć zapewne to jeszcze potrwa), na pewno napiszę, mam nadzieję zorganizujemy się. Od nas na pewno będzie kilkanaście osób, ale im więcej tym lepiej. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wszystkie odebrane psiaki są bezpieczne.
Też mnie dziwi, że wszytsko trwa tak długo, ale sądząc po wcześniejszych reakcjach policji...jest to ich pierwsza sprawa tego typu. Pierwsze koty za płoty jak to powiadają ;) poduczą się, a Konstantynów to kolebka takich pseudohodowli, więc mam nadzieję następnym razem będą mieli pole do popisu ;)

Najważniejsze w tym momencie, że psiaki już bezpieczne.
Niestety kilka boryka się wciąż z problemami zdrowotnymi, wynikają one tylko z potwornego zaniedbania w okresie szczenięcym. Oczywiście wciąż mają opiekę weterynaryjną.

A my sobie czekamy i czekamy...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/FONT][URL="http://www.krakvet.pl/"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]www.krakvet.pl[/COLOR][/FONT][/URL]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]2. wciskasz link Forum[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]3. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]10. wciskasz „Forum [/COLOR][/FONT][URL="http://www.krakvet.pl/"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]www.krakvet.pl[/COLOR][/FONT][/URL][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red] Strona Główna”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep"[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-wrzesień 2008”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz [B][SIZE=6]Fundacja Emir [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jak tam psiaczki i sprawa w sadzie ??
Wiadomo cos??
Moze jakies zdjecia ?? Moze pare slow o pieskach i wyniku sprawy ?? Chyba ,ze przesluchania trwaja dalej ,no to poczekamy :oops:

co nam to przypomina??


[quote name='Olga132'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/FONT][URL="http://www.krakvet.pl/"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]www.krakvet.pl[/COLOR][/FONT][/URL]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]2. wciskasz link Forum[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]3. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]10. wciskasz „Forum [/COLOR][/FONT][URL="http://www.krakvet.pl/"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]www.krakvet.pl[/COLOR][/FONT][/URL][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red] Strona Główna”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep"[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-wrzesień 2008”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz [B][SIZE=6]Fundacja Emir [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/FONT][/quote]

na marszu milczenia tez rozdawano hustki z logo emir ,a czas rozdac 1 % prawda??
Moze dla otarcia oka pare zdjec szczesliwych psiakow???

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę przedstawić zdjęcia tych psiaków, które zostały pod naszą opieką.

[IMG]http://www.koniarz.home.pl/upload/zdjecia/198146246.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.koniarz.home.pl/upload/zdjecia/856556863.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_WvcI2vDA88w/SVad33I220I/AAAAAAAAFE8/3kfAg7WjctA/s512/pola1.jpg[/IMG]




[IMG]http://lh5.ggpht.com/_WvcI2vDA88w/SVaeGPzmIRI/AAAAAAAAFFs/4oik5uFIqaw/s720/pola2.jpg[/IMG]

Właściciele psów przyznali się do winy i przyjęli tak zwany wyrok nakazowy. Otrzymali grzywnę w wysokości 1000 zł od osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Czy nie zauważyłyście , że od sprawy minęło więcej jak rok? [B]Chyba nie możliwe, żeby sprawy jeszcze w sądzie nie było?[/B] Co się stało z tymi rasowymi psami?[B] Zawsze marzyłam, żeby mieć jakiegoś rasowego pieska i myślałam, że może tu mi się uda[/B].[/quote]

Dla Ciebie niemozliwe a dla mnie mozliwe..
:roll: ciagle sa jakies rasowce, sa pekinczyki teraz, 49.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Dla Ciebie niemozliwe a dla mnie mozliwe..
:roll: ciagle sa jakies rasowce, sa pekinczyki teraz, 49.[/quote]


ARKA , to nie ten watek .Tu watek akcji EMIR .Psy jak wspomnialas juz rok temu zabrane ,wiec chyba nie problem napisac co z nimi prawda?? W koncu nikt tu nie pyta co 5 minut o te psy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dena'][SIZE=5][B]Gdzie są psy z tej interwencji???? Gdzie są [COLOR=Red]zdjęcia[/COLOR], [COLOR=Red]opisy badań[/COLOR]????
[COLOR=Black]Zdjęcia dwóch psów [/COLOR]które zamieściła Moriaaa [COLOR=Red]to stanowczo za mało[/COLOR]! Czekamy na [COLOR=Red]KONKRETY[/COLOR] !!!!![/B][/SIZE][/quote] I po co te kolory? O wyniki badan trzeba było pytac wtedy,gdy psy były leczone..Czyli ponad rok temu...
Wszelkie informacje na temat tych zwierzaków przekazanych pod opieke Fundacji Emir były zamieszczone na stronach naszej fundacji i mozna je odnależc w naszym archiwum...Zresztą, Wy to dobrze wiecie,wszak jesteście bywalczyniami naszych żółtych stron...

Klik w banerek.

Niufek, powiedz, po co znowu mącisz? Nikogo nie sprowokujesz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']I po co te kolory? O wyniki badan trzeba było pytac wtedy,gdy psy były leczone..Czyli ponad rok temu...
Wszelkie informacje na temat tych zwierzaków przekazanych pod opieke Fundacji Emir były zamieszczone na stronach naszej fundacji i mozna je odnależc w naszym archiwum...Zresztą, Wy to dobrze wiecie,wszak jesteście bywalczyniami naszych żółtych stron...

Klik w banerek.

Niufek, powiedz, po co znowu mącisz? Nikogo nie sprowokujesz....[/quote]

Prosze poczytac najpierw watek .Pytania byly w czasie akcji ,w czasie leczenia psow ,ale odpowiedzi wtedy nie bylo .Pytam tutaj ,boi watek jest tu .Wydawalo mi sie ,ze skoro jest watek ,to i informacje powinny byc tutaj .Dlatego bardzo prosze o informacje o tych psiakach .Jakie choroby mialy bidulki , jakie badania i jak sie czuja w nowych domkach .Przeciez i dla was jest dobrze sie pochwalic " rozesmianymi " mordkami .
Beda zdjecia??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...