Jump to content
Dogomania

Ile mam czekać na ten rodowód!?!?!


mausa

Ile Wy,Drodzy Dogomaniacy czekaliście na rodowody??  

527 members have voted

  1. 1. Ile Wy,Drodzy Dogomaniacy czekaliście na rodowody??



Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia']Ja złożyłam metrykę mojej suni w ZK, dokładnie 10 marca!!! Podobno w świetle przepisów mają na wyrobienie rodowodu 5 miesięcy. No u mnie już minęło a o rodowodzie cicho :evil:
Generalnie by mnie to nieobchodziło, ale to suka wystawiana i zaczynają się mnie czepiać o ten rodowód na wystawach. Wrrrr..... :evil:[/quote]

Piszesz że na wystawach dopytują się o rodowód, ja też chce zgłosić moją sucz do Słupska, termin zgłoszeń upływa na dniach, ale rodowodu jeszcze nie otrzymałam, czekam już parę miesięcy-mój oddział w Szczecinie udzielił mi info.: żeby zadzwonić do ZG i dopytać o nr PKR, niestety trudno tam się dodzwonić, na szczecińską wystawę ewentualnie mi przyjmą zgłoszenie bo to mój oddział itp.(termin zgłoszeń też zaraz upłynie, ale mam nadzieję że do tego czasu rodowód dostanę). I tu pytanie: czy w klasie pośredniej lub otwartej, bo na młodzież się już nie załapiemy-w maju 19 miesięcy-przyjmą zgłoszenie z adnotacją PKR w przygotowaniu, lub czy takie zgłoszenie będę mogła uzupełnić jeżeli do wystawy dostanę rodowód, czy ktoś z Was miał taki przypadek i jak rozwiązał taki problem. Oczywiście sama spróbuje zasięgnąć info w oddziale w Słupsku, ale tam czynne tylko w piątki a w piątek chciałam zysłać zgłoszenie, więc będę wdzięczna za każde wasze informacje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No wkurzona jestem .Powiedzcie mi proszę jakim sposobem mam się dodzwonić do ZG do Wawy bo mnie zaraz szlag trafi.. Dzwonie od kilku dni wiecznie jest zajęte albo "abonent czasowo wyłączony"..No jak ja się mam dowiedzieć kiedy mój rodowód będzie gotowy jak nie idzie się tam dodzwonić. Jakim cudem Wam się to udało ? wrrrr

Link to comment
Share on other sites

jestem zła juz się ciszyłam ,że rodowod doszedł do mojego związku bo tak mi powiedziano w ZG a tu okazało się że nie mają go :((((..wcięło :(((( i mi w ZG mowią ze to oddzial musi sie u nich upominac a nie ja ...a w moim oddziale mowia znowu ze byly pomylki ze dostali rodowody z innego miasta i byc moze moj rodowod poszedl do innego oddzialu :( no sie wcieklam....ja to mam pecha....

Link to comment
Share on other sites

yy małe niedomówienie oddział dostał pocztą ja idę odebrać go do swojego związku ;).. Ja tu panika gdzie się podział a on sobie grzecznie w skrytce czekał na odebranie ....Sorka za tą tragedie w trzech aktach ale sie z lekka zdenerwowałam i spanikowałam....;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

a ja kolejną metryczkę złożyłam wczoraj :loveu: ciekawe ile będę czekać ( choć we wcześniejszych przypadkach nie trwało to dłużej niż dwa miesiące :roll: zobaczymy, dziś tak samo mi powiedziano )

No i dziś poprosiłam odrazu o nr rejestracji oddziałowej i dostałam od ręki :loveu: jak miło, także mój psiaczek już pozgłaszany na dane wystawy :lol:

Link to comment
Share on other sites

No, a czy jeśli mam tylko metryczke dla pieska to moge wystawić go w kl szczeniąt w Poznaniu .... bo raczej teraz rodowodu się nie doczekam ;)
======================================================

CZY MOGĘ JECHAĆ DO ZK O WYROBIENIE RODOWODU I ODRAZU ZGŁOSIC PIESKA NA WYSTAWE ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...