• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
Inkaa

Nasze wszystkie psie książki :)

116 posts in this topic

Przeczytałam już kilka książek o psach. I muszę Wam polecić na pewno "Uratować Sprite'a" - Mark Levin oraz "Pies, który kochał zbyt mocno" - Nicholas Dodman.
Fajne książki dotyczące psychologii psa. :p
A! Zapomniałam dodać "Balsam dla duszy miłośnika psów"! :lol:

[quote name='Luzia15']Przeczytałam już kilka książek o psach. I muszę Wam polecić na pewno "Uratować Sprite'a" - Mark Levin oraz "Pies, który kochał zbyt mocno" - Nicholas Dodman.
Fajne książki dotyczące psychologii psa. :p
A! Zapomniałam dodać "Balsam dla duszy miłośnika psów"! :lol:[/quote]
No właśnie. Te książki sa cool! ;)

nie chce mi sie wypisywac tytulow wszystkich moich ksiazek o psach wiec wklejam link :evil_lol:
[URL="http://zwierzak-w-domu.info/index.php?option=com_content&task=view&id=84&Itemid=124"]Zwierzak w domu - Książki o psach[/URL]

do tego dochodzi jeszcze pare anglo- i włoskojęzycznych i kilka starych juz niewydawanych.

ja zbieram gazety "mój pies" i "przyjaciel pies" :)
mam kilka książek o rasach...
a teraz planuje kupić jakąś książke o nauce tropienia,może jakąś polecicie?

Aktualizuję moją listę, bo doszło parę nowych tytułów :cool3:

- [B]"400 rad dla miłośników psów"[/B] - Manfred Koch-Kostersitz
- [B]"Choroby psów"[/B] - Rolf Spangenberg (z serii Nasi Ulubieńcy)
- [B]"Szczeniak przybywa do domu"[/B] - Brigitte Harries
- [B]"Przewodnik Pies - 10-tygodniowy kurs szkolenia"[/B] - Stella Smyth & Sally Bergh-Roose[SIZE=1]
[SIZE=2]- [B]"Gdy mój pies jest chory"[/B] - Bruce Fogle
- [B]"Wolny czas z psem"[/B] - Karin Wimmer-Kieckbusch
- [B]"Teriery"[/B] - Elżbieta Chwalibóg
- [B]"Po obu końcach smyczy"[/B] - Zofia Mrzewińska
- [B]"Poradnik opiekuna PIES" [/B]- Graham Meadows & Elsa Flint
- [B]"Psy"[/B] - Katharina Schlegl-Kofler & Monika Wegler
- [B]"Mój pies jest grzeczny"[/B] z serii Mojego Psa
- [B]"Mój pies jest piękny"[/B] z serii Mojego Psa
- [B]"Mój pies jest zdrowy"[/B] z serii Mojego Psa
- [B]"Psy rasowe" [/B]- Joan Palmer
- [B]"Pies - encyklopedia"[/B] - Pierre Rousselet-Blanc
- [B]"Rasy psów - kompendium" [/B]- Juliette Cunliffe, przełożył Mirosław Redlicki
- [B]"Psy"[/B] - Luděk J. Dobroruka
- [B]"Psy - minikompendium" [/B]- przełożyła Joanna Nenycz-Pazik, konsultacja kynologiczna Anna Redlicka
- [B]"Psy"[/B] - Yann Arthus-Bertrand
[/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2] - [B]"Przechytrzyć psa"[/B] - Terry Ryan, Kirsten Mortensen
- [B]"Przygotuj psa na wystawę - Jak nauczyć się patrzeć okiem sędziego na psy 100 najpopularniejszych ras" [/B]- Janice Gardner
- [B]"Kliker - skuteczne szkolenie psa"[/B] - Karen Pryor
- [B]"Dlaczego psy piją wodę z toalety?"[/B] - Marty Becker, Gina Spadafori
- [B]"Tajemnice psiego umysłu" [/B]- Stanley Coren
[/SIZE][/SIZE]

[quote name='joanika']O nauce tropienia rewelacyjna jest książka "Nowoczesne szkolenie psów tropiących" B. Górny[/quote]

oj to widze że czekają nas zakupy w księgarni :D ale to jeszcze troszkę,bo narazie brak gotówki ;(

A ja chciałabym polecić coś zupełnie innego. Książki które nie koniecznie są stricte o psach, ale autor ewidentnie upatrzył je sobie jako bohaterów, występują chyba we wszystkich jego książkach, szczególnie umiłował sobie bulteriery :)
Zawsze mają dusze, myślą i bardzo często są obdarzone magicznymi mocami.
Mówię tu o [B]Jonathanie Carrollu[/B] którego uwielbiam :)
Gorąco polecam takie pozycje jak: [I]Muzeum Psów[/I], [I]Kraina Chichów[/I], [I]Zakochany Duch[/I].

Widziałam, że kilka osób ma tę książkę w swojej kynobibliotece :
[B][B][SIZE=2]G[/SIZE][SIZE=2]DY MÓJ PIES JEST CHORY - Bruce Fogle . [/SIZE][/B][/B]

Chciałabym zapytać o recenzję, czy warto ją kupić? czy informacje są ciekawe, przydatne? Bardzo proszę o odpowiedź.

[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=navy]Ja od 4 lat zbieram ,,Mój pies" i ,,Przyjaciel pies" A z ksiażek posiadam:[/COLOR][/FONT][/I][/B]

[COLOR=navy][FONT=Times New Roman][I][B]- ,,Mój pies jest grzeczny"Dodatek Mój pies[/B]
[B]- ,,Mój pies jest piękny"Dodatek Mój pies[/B]
[B]- ,,Mój pies jest zdrowy"Dodatek Mój pies[/B][/I][/FONT][/COLOR]
[B][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080][I]- Przedłuż życie swemu psu -Krzysztof Anusz[/I][/COLOR][/FONT][/B]
[B][COLOR=#000080][FONT=Times New Roman][I]- Pies w rodzinie - Johannes Werner[/I] [/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080]- [I]Psy - Leksykon przyrody - Ludek Dobroruka[/I] [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080][I]- Szcześliwy pies...porady lekarza weterynarii - Dorota Sumińska[/I] [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080]- Maltańczyk Bolończyk i ich kuzyni -[/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000080][B][I]- Psy - Ewa Maria Kramer[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000080][I][B]- Mój zdrowy pies - [COLOR=navy]Małgorzata Szmurło, Izabella Szmurło[/COLOR][/B][/I][/COLOR][/FONT]
[B][COLOR=#000080][FONT=Times New Roman][I]- [COLOR=navy]"Maltańczyk, bolończyk i ich kuzyni" - [/COLOR]
[COLOR=navy]Monika Dłuska, Elżbieta Widlicka-Sokołowska, Stanisław Kuchlewski[/COLOR][/I][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080][FONT=Times New Roman][I]-[COLOR=navy]"Polski owczarek nizinny" - Mirosław Redlicki
- Encyklopedia psów [/COLOR][/I][/FONT][/COLOR][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT][/I][/B]

witam , czy miałby ktoś na odsprzedaż książkę 

NASZ PRZYJACIEL DOBERMAN Fedyk / Zielak

z gory dziekuje za odpowiedz

"był sobie pies" - świetna książka do śmiechu i płaczu dla każdego. Wybierałam się na film, ale w związku z informacjami o wrzuceniu przerażonego owczarka do wody chyba jednak nie pójdę.

Też czytałem :D Filmu nie oglądałem, bo jakoś od Stycznia czasu nie miałem aż tyle :D Polecam :P

Hej ludziska. Zima nadchodzi, zatem chętnie porwę się na jakąś zwierzęcą lekturkę. Polecacie może jakieś fabularne psie książki? Czytaliście coś podobnego?