Jump to content
Dogomania

"moje zycie z psem imieniem George" Summers Judith


shangri_la

Recommended Posts

wlasnie kupilam, pisze ze to ksiazka dla tych co im sie podobal Marley i Ja. mi co prawda tak srednio sie podobal, ale lubie takie opowiesci z psem w tle, jak przeczytam to dam opinie.
oto co napisali na merlin.pl
"Cudowny i okropny pies w zabawnej i wzruszającej opowieści dla wszystkich, którym podobał się Marley i ja

- Mamo, powinniśmy kupić sobie psa.
- Psa? - Byłam kompletnie zaskoczona. - Po co?
Joshua przełknął frytkę i spojrzał na mnie.
- No wiesz, mielibyśmy z kim rozmawiać po powrocie do domu.
- Przecież mamy siebie!
Wbił wzrok w talerz.
- Kogoś innego. Teraz, kiedy nie ma tatusia.

George nie sprawił, że przestaliśmy tęsknić za Udim, ale przywrócił nam radość życia. Teraz Joshua i ja nie musieliśmy już zmuszać się do rozmowy, gdy byliśmy we dwoje. Zawsze mieliśmy temat: George'a. Kiedy Joshua wracał ze szkoły, w domu czekał na niego towarzysz zabaw. Kiedy wieczorami siedziałam sama na sofie z George'em śpiącym przed kominkiem, czułam, że nasze mieszkanie przestało być mauzoleum i znowu stało się prawdziwym domem. Za wszystko to byłam nieskończenie wdzięczna George'owi.

Gdy Judith Summers i jej dziewięcioletni syn próbują poradzić sobie z bolesną pustką po stracie męża i ojca, w ich życie wkracza George. Szybko przekonują się, że mieszkanie pod jednym dachem z kapryśnym i wymagającym spanielem to nie lada wyzwanie. Ale trudno mieć to za złe uroczemu psiakowi, skoro dzięki niemu znów potrafią się śmiać."

i fotka;
[URL="http://merlin.pl/images_big/21/978-83-241-2985-0.jpg"][IMG]http://merlin.pl/images_product/21/978-83-241-2985-0.jpg[/IMG][/URL]
[B][SIZE=2]pozdrawiam[/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

cena det z tylu ksiazki to 29,80 ja o dziwo kupilam przypadkiem w osiedlowej ksiegarni :evil_lol: a ksiazka wyszla w tym miesiacu wiec jest na maxa nowa, niewiem chyba u mnie z okazji swiat zamowili bo normalnie to jest maly wybor... a nawet zaden :cool1:
zapewne niebawem pojawi sie w tych wiekszych sklepach matrasach empikach...
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no i przeczytalam ;). teraz pora na recenzje. wiec. ksiazka jest SUPER !!!. 100 razy lepsza niz Marleye Orsony itp :evil_lol: swietnie napisana- momenty smiechu, łez, zlosci, .. wszystkie uczucia, no i mozna sie dowiedziec czegos o rasie cavalierow :lol: naprawde polecam. hehe prawdziwe zycie psiarza :eviltong: z wszystkimi zaletami i wadami. no i poki co nei zauwazylam zadnego potkniecia, napewno jeszcze raz sobei przeczytam za jakis czas :evil_lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ooo widze ze ludzie mają tutaj dobrą opinie- mojej znajomej sie niepodobalo, mowila ze lepszy wlasnie Marley i ja i czy Dobry Pies... Ja widzialam ostatnio w supermarkecie- tyle tych ksiazek bylo ze jak jedną wzielam to cała reszta pospadala :evil_lol: Niestety niezakupilam- czekam na wypłatkę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie wczoraj kupilam :D Jestem na 83 stronie i jka na razie superrrrrrrrr! :evil_lol: Geogre jest słodziutki... Ksiazka naprawde ciekawa i mozna sie dowiedziec roznych informacji o rasie Georga. Poza tym pokazuje, że pies jest czyms w rodzaju... Hmmm... pomocy po utracie bliskiej osoby... a do tego ten piesek taki inteligentny:D Cudo.. Wedlug mnie lepsza niz Marley i ja.. Szczerze

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...