Jump to content
Dogomania

Otyłe a chude psy :)


Rinuś

Recommended Posts

[quote name='Rinuś'][I][B]Tylko on nie jest żarłokiem i nie jest typem psa który za jedzenie zrobi wszystko :) [/B][/I]
[I][B]dlatego tak ciężko jest z tym aportowaniem :) [/B][/I][/quote]
bawic sie nie chce, jesc nie chce...
wiec zostaje:
c) nakrecic go na zarło albo zabawke, wtedy bedzie prawie wszystko robil dla ktorejs z tych rzeczy,

wiem, bo moj pies tez nie jest zarlokiem, ale gdy umiejetnie zrobie "sztuczki" z zarciem i wykozystam jego chec pogoni za zdobyczą, to wtedy robi prawie wszystko by dostac kawałek :cool3: ale zalezy czy nie jest najedzony i czy mu nikt z domu zarcia nie da przedtem :roll:
ale kazdy pies jest inny i na Brutusa tez znalazl by sie sposob

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehehe smiszny wątek...no moze nie smieszny, bo spasione psy to okaleczone psy...ale smiesnzie zaczety, Rinus czym ty sie przejmujesz? hehe:)
ja mialam pod opieka kiedys charcika włoskiego...co druga osoba mi mowila "niech pani nie glodzi tego biedactwa!" hahahahaha
moj pies jest albo za chudy albo idealny...tak jak ja:)
aktulanie jestesmy za chudzi:)

Link to comment
Share on other sites

Ktoś tu się pytał czym karmię... Kulka była na różnych lightach, po których zwyczajnie była słaba. Teraz mamy Brit Adult (12% tłuszczu, w zamówieniu pisało 10%, ale to nie moja wina, że złe info podali) (powiedziano nam, że mimo że tani to dobry), psy jedzą chętnie, a Kulka nadal utrzymuje swoją wagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Cimi ja się na Boxiach nie znam ale jak dla mnie na tej focie ma świetną sylwetkę :) [/B][/I][/QUOTE]

Dzieki :). To pies, ktory lubi cos robic :). A jak cos robi to daje z siebie wszystko :). Nawet jak upal i cwiczenia dwa razy dziennie :lol:. Ostatnio jak bylysmy na obozie agility- cwiczenia 2 razy dziennie- pies schudł, a rodzice sie przerazili :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']
Foto by Anashar.I jego pies Rocky .
Anashhar-uważa,ze Rocky nie jest zapasiony i 80% owczarkarzy mnie zje...ło za to ,ze mówi ,ze ten pies zdechnie w cierpieniach kiedy siądą mu łapy[/quote]
[I][B]Nie no ten owczarek to faktycznie trochę ma nadwagi...
a chłopaka o takim nicku nie kojarzę :shake:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']To jest facet :D maciuś ma na imie. Ten ON waży 55kg hahahah i ma ponad 75cm w kłebie .Bynajmniej tak tweerdzi jego własciciel.Ale w ten wrost nie wierzę za bardzo[/quote]

[I][B]Przyjrzałam się fotce i faktycznie jest sporo za gruby...
nic do niego nie dociera?:shake:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

no to jesli juz wklejamy fotki naszych psow to ja tez...
chcialam przypomniec ze kwestia nadwagi to kwestia czasem...gustu...
jesli chodzi o mojego psa to niektorzy mowia, ze ma nadwage...inni ze jest za chudy i go nie karmie:):)
sami ocencie...daje kilka fotek zeby nie bylo ze akurat na tej fotce tak dobrze/zle wyszedl:)

[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8670/avdsc00406ee1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/9390/avdsc00482zu7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6426/avzielenpf9.jpg[/IMG]

a na koniec dowod, ze go karmie:) i wcale nie dalam mu jesc tylko specjalnie do zdjecia:):):)
[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4341/aviszamiemyzs3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Cimi ja się na Boxiach nie znam ale jak dla mnie na tej focie ma świetną sylwetkę :) [/B][/I][/quote]
[COLOR=royalblue]Rinuś, bokserowi powinno byc wydać 2 ostatnie żeberka;) Właśnie boksery mają podkasany brzuch czyli mają "wcięcie" i to jest mylące;) Tak samo jak u labradorów;) Ich prosta linia pod brzuchem:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Nie moge sie zgodzić z tym, ze właściciele grubych psów sa nieodpowiedzilalni i nie dbają o psa.
Czy ktoś próbował odchudzac swojego psa chodzac do szkołe na pół dnia i mieszkając z mamą? :cool3:
zyczę powodzenia :evil_lol:[/quote]

[quote name='Paskuda_Bandzior']Zakaz dokarmiania to ja dawno wprowadziłam i non stop słyszę "ale ona nic nie jadła!"
Jasne, jasne żyje powietrzem :razz:

Moja mama po prostu przyzwyczaila się do karmienia bokserów, które to są miseczkami bez dna (a jeszcze jeden z moich boksiów przez całe swoje życie był chudy - jadł, jdł, jadł i był chudy jak patyczek).
Teraz mam młodą borderke i moja mama nie moze pojać że temu psu nie potrzeba tyle jedzenia co bokserowi :lol:
Teraz bokser jest po kastracji i przytył :angryy: No i ja walczę o dawki karmy dla Weny :angryy:[/quote]

[quote name='zaba14']Dokładnie, nie zawsze da się rodzica przemowic do rozsadku.. ja swojego psa odchudzic tez nie moge, bo z moim tata to jak "Grochem o sciane" i tyle.. mozna, tłumaczyc, krzyczec, prosic a on i tak wie swoje "mały kawałeczek" :roll:[/quote]

[quote name='akodinka']bo chary maja juz taka budowę,

a co do rodziców, to tez mam z tym problem, ja sie na nich dre, krzycze, oni nic, porobowalam na spokojnie wytlumaczyc tez nic... :mad: zawsze slysze "no ale co sie stanie" "no i co sie stalo jak zjadl maly kawaleczek?" "ale on głodny jest" "tylko mały kawałek" "ale on głodny chodzi" "zobacz jaki on chudy, pomysla, ze nie karmia w domu" itp. :roll: :shake: juz normalnie nie mam sil, tez chodze do szkoly, ale do tego jeszcze dochodzi rodzenstwo, ktore rowno podrzuca psu kawałki zarcia i rzuca tekstami typu "i co ma taki chudy chodzić jak kundel śmietnikowy?" "i tak ciagle go glodzisz" itp. [/quote]

Dokładnie... i to , że ja mu daje tyle żarcia co nic, że się rusza nic nie oznacza, bo mamunia psu sypie pełną miskę żarła, oczywiście jak ja nie widzę.

Przychodze ze szkoły
-Jadł coś? - pytam
-Nie, głodny chodzi , daj mu - Mama
To idę i mu daję, okazuje się oczywiście, że jadł i jadł i jadł...

Link to comment
Share on other sites

Mialam sie nie wypowiadac, no ale trudno - jak czytam te glupoty to nie moge :roll:

[quote name='Rinuś'][I][B]No więc tak...[/B][/I]
[I][B]mój Brutus jest podobno otyły i napisały to dwie osoby,które się specjalizują w astach...więc raczej o Labradorach nie mają zielonego pojęcia...:shake: [/B][/I][/quote]

Gratuluje.. Uwazasz ze jak ktos specjalizuje sie w jakiejs rasie, to o innej nie ma pojecia? Daj spokoj.. W takim razie po co pytasz (a wlasciwie nie pytasz, tylko kazesz sie utwierdzac w przekonaniu ze Twoj pies nie jest tlusty) o to forumowiczow? Przeciez oni sie specjalizuja w BARDZO roznych rasach, wiec tez w takim razie nie powinni miec zdania na temat labradorow, czyz nie?

[I][B][quote]taak wymądarzać to każdy się potrafi...ja umiem przyjąć krytykę i gdyby faktycznie Brutus był otyły to bym się z tym zgodziła...[/quote][/B][/I]

Taaak, wlasnie widac..

[quote]

[SIZE=+2]Lab Treasure`s INDEED"Teddy"[/SIZE]
(..)dwiescie tytulow(...)
[url]http://labrador-lualaba.com/grafika/teddy.jpg[/url]
[/quote]
Ten pies nie jest gruby. Ten pies jest ciezki, mocno zbudowany, umiesniony i ma gleboka klatke piersiowa. Nie jest tlusty, choc moze sprawiac takie wrazenie, bo jest CIEZKI - niestety, tak sie czesto konczy zapatrzenie we wzorzec - doprowadzaniem do tego, ze pies wyglada bardziej jak pocisk, niz jak pies. Przeraza mnie to, ze na polskich wystawach zbyt czesto wygrywaja psy, ktore sa po prostu SPASIONE. Nie MOCNE.

[I][B][quote]a to jest Brutusek :) z przed tygodnia![/quote][/B][/I][quote]
[I][B][url]http://images31.fotosik.pl/75/bd3fa8d2dac0d826.jpg[/url][/B][/I]

[I][B]teraz proszę się wymądrzać :) i nie chodzi tutaj tylko o mojego Brutusa...[/B][/I][/quote]Ja tu widze bardziej psi tylek, do tego nieco zgiety, wiec trudno jest ocenic, czy pies jest gruby. Niewatpliwie widac, ze ma zbedny wałek tłuszczu..

[quote]Foto by Anashar.I jego pies Rocky .
Anashhar-uważa,ze Rocky nie jest zapasiony i 80% owczarkarzy mnie zje...ło za to ,ze mówi ,ze ten pies zdechnie w cierpieniach kiedy siądą mu łapy[/quote]Tak, ten pies jest niewatpliwie duzo za gruby, ale sorry - uwazam ze wklejanie czyjegos zdjecia przedstawiajacego psa autora na forum publiczne do dyskusji w takim temacie to chamstwo.

Link to comment
Share on other sites

a u mnie taki problem nie istnieje.Bo psy są moje nikt nie ma prawa im nic dać.Zresztą jak mnie nie ma to i tak niechcą jeść :)

A tam chamstwo.Chce mu tylko pokazać ,że krzywdzi psa ,a kółko adoracji na owczarek.pl nie neguje nawet 3miesięcznego szczeniaka na kolcach i w kagańcu materiałowym w upał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...