Jump to content
Dogomania

o ktorej zasypiaja wasze psiaki???


PaYooK

o której kłada sie spac??  

653 members have voted

  1. 1. o której kłada sie spac??



Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Hmm, rottweilery kładą się, kiedy tylko mogą. Ale tak ogólnie to jak my się kładziemy. A maluchy jak pościelę łóżko. :lol:

Gosia

Jak pościelisz łóżko?? Czy to znaczy, że śpią w łóżku?? Jeśli tak, to: psy nie powinny spać w łóżkach. Nawet maluchy.

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

Hmm, rottweilery kładą się, kiedy tylko mogą. Ale tak ogólnie to jak my się kładziemy. A maluchy jak pościelę łóżko. :lol:

Gosia

Jak pościelisz łóżko?? Czy to znaczy, że śpią w łóżku?? Jeśli tak, to: psy nie powinny spać w łóżkach. Nawet maluchy.

czemu psy niie powinny spac w lozkach???

Link to comment
Share on other sites

Mój to jakiś wyjątek. Nienawidzi spać w łóżku-za to kocha swoje legowisko, a kładzie się zawsze o tej samej porze kiedy ja, chyba że kładę się pózno wtedy sam wchodzi do pokoju i śpi( a ja siedzę przy kompie :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Wszyscy się pytają, a ja odpowiem. Psy nie powinny spać z właścicielam w jednym łóżku, bo wtedy wyczuwają nad nim swoją wyższość. A potem może to doprowadzić do innych złych zachowań naszego pupila. O niektórych takich problemach i o tym jak je rozwiązać możecie dowiedzieć się z książki pt."Zapomniany Język Psów", którą gorąco wszystkim polecam :fadein: .

Link to comment
Share on other sites

A tam, nie wolno psu spać w łóżku. :o Też wymysł. :D

Jak pies bez problemu schodzi na nasze żądanie i daje nam spać u siebie na posłaniu to nie ma żadnych problemów wychowawczych. :lol:

A może Pay odpowie, czy haszczaki przypadkiem nie śpią wtulone w siebie (szczególnie kiedy jest zimno) na jednym legowisku i jeśli tak to co chyba się jeszcze nie pozagryzały?

A moja chodzi spac i wstaje wtedy kiedy i ja chodze.

Bo ona musi poczekać aż ja sie pierwsza do łóżka położę i miejsce jej koło siebie zrobię. :fadein: Kolejność w stadzie musi byc, no nie? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie chodzi o relacje spanie razem (pies-pies i człowiek – pies ) a przywództwo stada. Psiemu Alfie nic nie ubywa jak śpi razem ze swoim stadem. Są świetnie posłuchane psy, które śpia z właścicielami i rozpuszczone bestie, które z nimi nie spią.

Link to comment
Share on other sites

Moja poklada sie do snu juz o 22, ale ze akurat o tej godzinie wypada ostatni spacer to jestem zmuszona ja budzic. Przychodzimy o 23, czasem troche wczesniej i sunia idzie spac. Ma zrobione wygodne poslanie kolo mojego lozka. Kama nigdy nie spala w lozku,i nie dlatego ze jej na to nie pozwalalam,ona od lozka woli fotel. lub swoje legowisko.

Nie zgadzam sie, ze pies nie powinien spac razem z wlascicielem bo wyczuwa wtedy swoja wyzszosc. To bzdura! Pies mojej kolezanki(juz drugi) od zawsze spi z nia w lozku i wie gdzie jego miejsce. Gdy kolezanka wchodzi do lozka to on mimo ,ze czasem lezy na jej polowie od razu jej ustepuje. Poza tym w innych sytuacjach tez sie jej sucha.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moje też nie śpią w łóżku ale idą spać wtedy kiedy ja idę,

a co do spania razem z psem to wydaje mi się, że można ale do pewnego czasu.

Moja pi albo na kocyku w dużym pokoju,albo w pokoju mojego brata pod rogówką :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...