Jump to content
Dogomania

Co chcielibyście zobaczyć na dogomanii?


Admin

Czego brak na dogomanii?  

370 members have voted

  1. 1. Czego brak na dogomanii?

    • ogłoszenia hodowli i miotów
      126
    • baza psich imion
      38
    • baza bezdomnych psów
      182
    • więcej artykułów
      17
    • katalog stron www
      28


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zgadzam się z erią - [B]baza bezdomnych psów![/B]
i jeszcze druga moja propozycja: [SIZE=4]baza schronisk, przytulisk i fundacji [SIZE=2]- podana lokalizacja, nr. telefonu i jeśli jest to link do wątku na dgm :lol:
myślę że to byłoby bardzo przydatne...[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']A ja chciałam umieścić baner na Dogomanii, ale pomimo wielu próśb o kontakt, podanie jakiegoś numeru telefonu, czegokolwiek, niczego się nie doczekałam. Może najpierw warto usprawnić działanie tego, co jest, z później brać się za nowe rzeczy?[/quote]

Możesz jaśniej?

Link to comment
Share on other sites

Moja firma chciałabym zamieścic płatną reklame na dogomanii czyli baner. Zapoznalismy się z cennikiem na stronie i chcielismy sie dowiedzieć więcej szczegółów w zakresie współpracy, ale nikt nie odpowiada na maile, a nie ma podanego żadnego telefonu kontaktowego :/ W sumie w tej sprawie wysłalismy 5 lub 6 maili. I cisza. Czy moge na priv dostac jakiś telefon kontaktowy?

Link to comment
Share on other sites

Hm, wszystkie są potrzebne, ale ja się opowiedziałam za ogłoszeniami hodowli i miotów ;) Może dzięki tej sondzie nareszcie wejdą w statut rzeczy zgodnych z regulaminem iu będzie można umieszczać tu takie ogłoszenia ;) Przeciez dogomania ma wielką przeglądalność w porównaniu do innych forumowisk internetowych i takie coś bardzo ułatwiłoby hodowcom sprzedaż szczeniąt! Oczywiście też z drugiej strony nie opowiadam się za spamem, także mogą wejść jakieś ograniczenia, żebym potem nie widziała w każdym wątku postów z linkami do podstrony na dgm i tekstów typu "wkikajcie w hiperłącze i wchodźcie!" - nie, takie coś zdecydowanie by mnie denerwowało. Ogłoszenia powinny wejść, ale powinny tez wraz z tym posiąść skonkretyzowaną formułę w regulaminie Dogomani, ot takie moje zdanie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Je stawiam na bazę bezdomnych psów, ale - jak już baffi2 wspomniała - super rozwiązaniem byłaby baza schronisk (z adresami, telefonami, mailami i stronami www). Bo czasami wiadomo o jakimś psie, a nie do końca wiadomo, gdzie dokładnie znajduje się schronisko, w którym on przebywa. ;)

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']moim zdaniem też, stopniowo przydałyby się wszystkie te wymienione rzeczy ;)

ale najbardziej:
[I]ogłoszenia hodowli i miotów[/I]

baza bezdomnych psów[/quote]
[I][B]zgadzam się z tym :)
aby mniej było bezdomnych psów należy zadbać o to aby rozpowszechniać rodowodowe pieski :) [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spanielka_Molly']Hm, wszystkie są potrzebne, ale ja się opowiedziałam za ogłoszeniami hodowli i miotów ;) Może dzięki tej sondzie nareszcie wejdą w statut rzeczy zgodnych z regulaminem iu będzie można umieszczać tu takie ogłoszenia ;) Przeciez dogomania ma wielką przeglądalność w porównaniu do innych forumowisk internetowych i takie coś bardzo ułatwiłoby hodowcom sprzedaż szczeniąt! Oczywiście też z drugiej strony nie opowiadam się za spamem, także mogą wejść jakieś ograniczenia, żebym potem nie widziała w każdym wątku postów z linkami do podstrony na dgm i tekstów typu "wkikajcie w hiperłącze i wchodźcie!" - nie, takie coś zdecydowanie by mnie denerwowało. Ogłoszenia powinny wejść, ale powinny tez wraz z tym posiąść skonkretyzowaną formułę w regulaminie Dogomani, ot takie moje zdanie ;-)[/quote]

[B][SIZE=3]a jak by była baza bezdomnych psów to setki a nawet tysiące bidulków miałoby większą szansę na domek... warto skupić się na tym aby pomagać bezdomnym psom a nie kupować psy z chodowli...[/SIZE][/B]
to tylko taka sugestia;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']moim zdaniem też, stopniowo przydałyby się wszystkie te wymienione rzeczy ;)

ale najbardziej:
[I]ogłoszenia hodowli i miotów[/I]
baza bezdomnych psów[/QUOTE]

[COLOR="DarkGreen"][B]Dogomania to nie bazar.:cool1:
Jestem przeciwna wszelkim ogłoszeniom.
Jest linkownia, gdzie są linki do stron hodowli, a tam ogłoszenia.
To w zupełności wystarczy.:cool1:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...