Jump to content
Dogomania

"dobre psy" A.Boczula, P.Łukaszewska


shangri_la

Recommended Posts

wlasnie kupilam jak przeczytam to napisze swoja opinie :razz:.
[SIZE=1]tutaj kopiuje z [url]www.merlin.pl[/url][/SIZE]
"Listopad 2007 - Bogato ilustrowany poradnik znanej treserki psów, pomagający odpowiedzieć na pytanie: jak wybrać psa? Zastanawiamy się nad rasą najodpowiedniejszą dla nas, często też nad tym, jaką wybrać płeć, czy zdecydować się na szczeniaka, czy też dorosłego psa, a może wybrać psa ze schroniska? Zastanówmy się też, bo to bardzo ważne, jak dobrać psa do swojego charakteru i stylu życia."

i fotka okladki [SIZE=1]pobrana rowniez z [url]www.merlin.pl[/url][/SIZE]
[B][SIZE=2][URL="http://merlin.pl/images_big/3/978-83-11-10801-1.jpg"][IMG]http://merlin.pl/images_product/3/978-83-11-10801-1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
[B][FONT=Verdana][B][SIZE=2]pozdrawiam[/SIZE][/B][/FONT]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

no i przeczytalam. mam troche mieszane odczucia, poniewaz w ksiazce jest troche metod silowych , lancuszki, kolczatki szarpniecia itp ale w sumie to jest tez wiele o psach agresywnych i chyba sie zgodze ze czasami moga te metody przyniesc efekt, zreszta sama potrafie odszarpnac suke jak chce mi sie wyrwac za kotem ( choc ostatnio zaczyna je ignorowac) oczywiscie sa tez opisane metody pozytywne ( typu kliker) i to mi sie bardzo podoba, a poza tym to jest wiele ciekawych porad np pies w ogrodzie i rozne rozwiazania tego "problemu" :p, o psach lekliwych co nieco itp
tak wiec ogolnie mimo kolczatek i TD ( niestety) ksiazka na + bo znalazlam tam wiele ciekawych porad i ogolnie milo sie czyta bo jest w formie jakby wywiadu. ale nie polecam jako pierwsza ksiazke, co nie zmienia faktu ze przeczytac warto

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...