Jump to content
Dogomania

Oborniki Wlkp. Tiger...jest już po operacji. ma nowy dom!!


Hala

Recommended Posts

Tigera poznałam gdy go zobaczyłam w izolatce. Pieski wiadomo przebywają tam, gdy in coś dolega. Zwrócił mojąuwagę, bo sięzaczął łasić. Chciał być blisko mnie i być głaskany. Cóż..zobaczyłąm wtedy jego łapę...straszny widok. Wystawała mu kość..była wręcz ogolona z mięsa.Łapa była wielka i opuchnięta, a Tiger pił wodę z miski i pił...widać miał gorączkę.
POszłam do ludzi ze schronu i dowiedziałam się o co chodzi. Tiger próbował isę uwolnić z zamknietego boksu. Wsadził łapę pod drzwi..i utknął. Próbował ją ponoć wyrwać i zerwał wszystk do kosci. Miał łapę zeszytą. ale wszystko pozrywał pomimio zabezpieczeń. Kiedy go wtedy zobaczyłam był na antybiotykach. Łapa była cały czas leczona.
Ale...ale to warunki schroniskowe... I nadal nie jest dobrze z łapą.


[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9592/img2674yw8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kiedy zobaczyłam Tigera, właśnie tak jak na zdjęciu wyglądała łapa...i nie podobała mi się...
Wszystko się stało ponoć w lipcu, wtedy widok był ponoć miliard razy gorszy...:shake: Rana się goiła, ale widać było, że łapka go boli, bo cały czas przychodził do miziania i podnosił tą łapkę...wtedy po raz pierwszy rozmawialiśmy o tym, że jak nie będzie lepiej, to trzeba będzie amputować...
Dawno nie byłam w schronisku, więc nie wiem, jak się czuje Tiger, ale ponoć łapy nadal nie amputowali, co może oznaczać, że gorzej nie jest...

Link to comment
Share on other sites

Halu , jesteś wspaniała, ze chcesz go zabrać!!! jak można mu ją chcieć tak po prostu uciąc? rana nie wygląda na zakażoną, tylko niewygojoną. jeśli pies rozrywa sobie opatrunek, powinni go przetrzymać te kilkanascie dni w jakimś odosobnieniu, biurze, nie wiem... nie znam sytuacji dokladnie, nie wiem, jakie tam są warunki, ale... boze boze.. co za biedaczysko... Halu, oby się udało!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Łapa obecnie wygląda tak...

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9492/img3895dn3.jpg[/IMG][/URL]

[/quote]

jezus maria. ta łapa wygląda o wiele gorzej niż myslalam. boze, jak on musi cierpiec. czemu go nie przetrzymali gdzies do zagojenia.. matko kochana. jestem prawie pewna, ze jesli tam zostanie, to mu ją amputują.. rozumiem Twoje obawy Halu.. wrzucę go na też na mój wątek, może tam się ktoś zaoferuje z DT!!

ps. czy ktoś potrafi i może zrobić mu baner?!!!! błagam, to też jest bardzo ważne!!!

Link to comment
Share on other sites

Rany! Ta łapka się nie zagoi w takich temperaturach.Jak będzie mróż to mu popęka albo odmarznie i odpadnie...:placz:
Straszne cierpienie!!!! Jemu trzeba natychmiast pomóc.
Kochane cioteczki,czas szybko działać-szukać lecznicy ( ze szpitalem) I na ciot zbierać kasę i szybko leczyć:placz::placz::placz:
Zmieńcie tytuł:shake:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, kiedy to się stało Tiger był leczony i był na kwarantannie...
Jednak wiadomo, że w schroniskowych warunkach ciężko się leczy trudne przypadki. Tym bardziej, że tam nie leczy się jednego psa, a wiele...
Decyzja o amptuacji nie została podjęta, a jedynie ją rozważaliśmy w przypadku, gdy nie będzie szans na wyleczenie tej łapy...
Jeszcze raz powtórzę, nie wiem jak jest obecnie, ponieważ dawno nie byłam w schronisku. Hala jest trochę bardziej na bieżąco.
Halu wiesz, że możesz na mnie liczyć i w miarę moich możliwości będę Ci pomagać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...