Jump to content
Dogomania

Galeria Yorkshire terrier Biewer


pompeo

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BIEWERKA']Ale czy ja kiedykolwiek pisałam o tym że masz kundelka czy mieszańca ja tylko stwierdziłam to że to pies kupiony u nas a nie w niemczech[/quote]


Dałaś definicje czym jest kundel -pies mieszkający na wsi to są Twoje słowa.. dlatego zapytalam czym jest moj pies jak mieszka w bloku a w sobie nie ma ani jednej rasy...

[quote name='białeyorki']Na tych zdjęciach uważam że wychodzą bombowo,to chyba wina aparatu że widać im każdy wlosek osobno.Niczym nie natłuszczam im wlosów,jeśli chodzi o to.W rzeczywistości to wygląda nieco inaczej,ale co mi tam.Do tej pory mieliście pretensje że robie im zdjęcia kamerką internetową ale teraż mam aparat Kodaka i mnie się jaośc zdjęć bardzo podoba,są bardzo wyraziste.[/quote]

Zapytałam bo na zdjęciach nie prezetuja sie jakos super, te włosy wygladaja jakby byly wlasnie posklejane, no ale zdjecia czasem przeklamuja ;)

Link to comment
Share on other sites

Skąd we wszystkich tyle jadu????Ten watek jest po to aby pokazywać nasze Biewery a nie ciągle się wykłócać.Nie rozumiem takich zachowań,wszyscy napadają na siebie,to jest chore.Ja już mam dość tego forum.Nic tylko czychanie na czyjeś potknięcie,żle wypowiedziane zdanie.Ludzie opamiętajcie się,przecież jesteśmy tu po to aby miło spedzić czas.Czepiacie się wszystkich i wszystkiego.Oceniacie z góry,nie znając osób.Czasem można b kogoś skrzywdzić swoimi z palca wyssanymi rewelacjami.Więcej zrozumienia!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolisia34']Skąd we wszystkich tyle jadu????Ten watek jest po to aby pokazywać nasze Biewery a nie ciągle się wykłócać.Nie rozumiem takich zachowań,wszyscy napadają na siebie,to jest chore.Ja już mam dość tego forum.Nic tylko czychanie na czyjeś potknięcie,żle wypowiedziane zdanie.Ludzie opamiętajcie się,przecież jesteśmy tu po to aby miło spedzić czas.Czepiacie się wszystkich i wszystkiego.Oceniacie z góry,nie znając osób.Czasem można b kogoś skrzywdzić swoimi z palca wyssanymi rewelacjami.Więcej zrozumienia!!!![/quote][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1494/yorkiibiewerki288gh6.jpg[/IMG][/URL]

Całkowicie się ztobą zgadzam.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Skąd we wszystkich tyle jadu????Ten watek jest po to aby pokazywać nasze Biewery a nie ciągle się wykłócać.Nie rozumiem takich zachowań,wszyscy napadają na siebie,to jest chore.Ja już mam dość tego forum.Nic tylko czychanie na czyjeś potknięcie,żle wypowiedziane zdanie.Ludzie opamiętajcie się,przecież jesteśmy tu po to aby miło spedzić czas.Czepiacie się wszystkich i wszystkiego.Oceniacie z góry,nie znając osób.Czasem można b kogoś skrzywdzić swoimi z palca wyssanymi rewelacjami.Więcej zrozumienia!!!!
__________________[/QUOTE]
Brawo jolisiu. Swięte słowa! Podpisuję sę pod nimi obiema łapami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='artasik']Baycio pewnie że podobny do twojego:diabloti:Przecież pochodzi z twojej pseudo hodowlii na allegro go sprzedawałaś ale pod nickiem pompeo :evil_lol:


Wcale się nie dziwie że bronisz samą:shake: siebie hehe baycio/pompeo czy jak ci tam.[/quote]

artasik ile ty masz lat?
oczywiście ja i jak kiedyś pisali białeyorki to wszyscy jesteśmy pompeo :crazyeye:

Jolisia święte słowa to forum robi się jakieś chore :shake:

Link to comment
Share on other sites

Proponuję zakopać wojenny topór na czas świąt. Myślę, że na kilka dni można wstrzymać się z wzajemnymi oskarżeniami, wyzwiskami:shake:

Te spory się nie skończą...


Po konsultacji z Patikujek postanawiam zamknąć ten wątek na czas nieokreślony z powodów kłótni. Przez ciągłe odchodzenie od tematu (galerii) wątek jest kopią istniejącego już wątku o biewerach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...