Jump to content
Dogomania

Shih - Tzu ,starsza ,niedowidząca - Wrocław z pseudohodowli ... już w nowym domu !!


Bella11

Recommended Posts

ja juz ją kocham :oops:ale przeciez nie zabiore psiny do domu przepełnionego...4 suczydła i 6 kociastych ,ileś tymczasów kocich ...ona potrzebuje czegoś lepszego ...miłośc to nie wszystko...ale bardzo mnie ujeła.....

steryd często podaja aby złagodzic skutki świadu..moja Kropcia (kicia) tak sie drapała że właściwie gdzyby nie steryd nie miałaby szyji...a tak się udało i wyleczyć i nie obdarła się do konca ze skóry...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witajcie. Akurat przeglądałam pocztę na Onecie i zobaczyłam tę wiadomość od Maupy...Dzisiaj po raz pierwszy miałam czas aby tu wejść...
Biedna niunia...Śliczna...Popytam, ale w tej chwili mam na prawdę bardzo mocno ograniczone możliwości i zero wolnego czasu...
Bella, jakbyś miała nóż na gardle, to zadzwoń do mnie - Tel. podam Ci na PW.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w styczniu będę już w miarę wolna a moje sprawy będą w miarę poukładane to ew. mogę ją wziąć na tymczas taki na ile będzie trzeba, taki jaki chciałam dać Majeczce czyli "wieczny" ....Choć teraz to nawet boję się marzyć o następnym psie, jednak mam nadzieję, że w końcu los pozwoli mi adoptować bidę w potrzebie.
Wiem, że to trzeba na już ale teraz, to niemożliwe...
Pozdrawiam wszystkie cioteczki kochane.Bardzo mi Was brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bella11']
Tosia dostała steryd tak jak napisała Malagos i Dorcia 44 , nie było innego [B]sposobu mała drapała się strasznie w tej chwili już jest znaczna poprawa prawie zero drapanka:razz:[/B] a pryskanie i kąpiele są nadal
[/quote]
każdy pies ze schronu moje i nie tylko moje nawet bez pcheł natarczywie się drapią co po kąpieli i dobrym żywieniu po kilku dniach łagodnieje a potem całkiem znika -[B]nie dałabym żadnemu psu steryd bez ustalenia KONKRETNEJ przyczyny-w ciemno:shake::roll::roll:.[/B]
moje do tego miałe podryzanie/wygryzanie łapek na tle nerwic natręctw: Viktorii ustąpiło po pracowaniu nad nią po jakimś czasie, Liszce również, Dyzio w trakcie oduczania bo jest najkrócej.

[B][COLOR=magenta]Witaj ALpina! cieszę się, że wpadłaś na moment!!!:multi::p:loveu:-nam Ciebie też brakuje[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=darkred]P.S. jest bardzo skąpo zdjęc tej psinki-zrób jej[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Oktawia nie bij[/SIZE][/FONT][SIZE=5]![/SIZE] [/COLOR][/SIZE];):oops:
Ucałuj całą swoją gromadkę (gryfoniki tudzież inne, też przecież kocham...:evil_lol:)
Bella już piszę Ci PW - Aaaa..I podaj mi swój telefon...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...